chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Electronic Platform for Adult Learning in Europe

 
 

Calendar

Kutsehariduse praktiline seminar "DigiMeister 2017: kätelkõnd"

Posted by Georgi SKOROBOGATOV 1 year 3 months ago

Thursday 24 August 2017
Rakvere
,

HITSA kutsub kutseõppeasutuste juhte, õpetajaid ning haridustehnolooge kutsehariduse praktilisele seminarile "Digimeister 2017: kätelkõnd", mis toimub 24. augustil Rakvere Ametikoolis ning on kõikidele osalejatele tasuta!

Digipööre ja muutunud õpikäsitus tähendavad õpetajate jaoks eelkõige valmisolekut olla mittekonventsionaalsed. Digitehnoloogia rakendamine õppetöös teeb õpetajast nn „tagurpidi Antsu“, kes ei saa enam kõndida sisse tallatud rada, vaid peab pidevalt lahendama tehnoloogia kasutamisest tulenevaid ootamatuseid; kujundama õppeprotsessi loominguliselt, muutes jooksvalt õpitegevuste sisu, esitust 
ja järjekorda.

Kutsehariduse praktilise seminari "DigiMeister 2017: kätelkõnd" eesmärgiks on muutunud õpikäsituse ning digitehnoloogia sidumine digipöörde ellukutsumiseks kutseõppeasutuses. Seminari sisuks on praktilised töötoad, mille käigus tutvustatakse häid praktikaid digitehnoloogia kasutamisel.


REGISTREERIMINE

Seminar on kõikidele osalejatele TASUTA (sisaldab seminari materjale ja toitlustust). 
NB! Kui teatate oma osalemisest vähem kui 7 päeva enne seminari toimumist või jätate seminarile tulemata ilma mõjuva põhjuseta, tuleb tasuda 30 eurot leppetrahvi.
Registreeri ennast seminarile SIIN.
Kõikidele osalejatele väljastatakse Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse tõend seminaril osalemise kohta registreerimise süsteemi kaudu peale seminari toimumist. 

Toimumiskoht
Rakvere Ametikool (Piiri 8, Rakvere).

 

Event language(s):
Event type: 
Conference
Attending fee: 
No
Online event: 
No
Organised by: 
Seminari korraldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus.
Organiser type: 
Other event
Contact details: 
Kerli Požogina, kerli.pozogina@hitsa.ee, tel: 6285825, 58194149
Target group: 
Adult learning networks & organisations
Projects & partnerships
Theme addressed:
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn