chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

 
 
Máme více než
54117
členů

Domů

Nejnovější obsah

Ve videu (anglicky) nás projektový manažer Sitra Janne Kareinen provede konceptem Timeout a ukáže organizátorům rozhovorů praktické tipy. Zdroje pro použití metody jsou k dispozici každému, kdo by chtěl zorganizovat kompletní rozhovory podle metody Timeout nebo vylepšit jakoukoliv skupinovou diskusi. 

12 Červen 2019
by Kristýna Fantová
(en)

Ina Ferbežar z Centra slovinštiny jako druhého a cizího jazyka sleduje, jak migranti, kteří se chtějí stát občany v hostitelské zemi mohou vidět současný systém výuky jazyků ve Slovinsku jako překážku.

11 Červen 2019
by Kristýna Fantová
(en)
Srdečně vás zveme na regionální seminář Evropské platformy pro vzdělávání dospělých EPALE s názvem JAK VZDĚLÁVAT DOSPĚLÉ? určený pro instituce zájmového vzdělávání dospělých. Speciálně seminář cílí na edukační pracovníky, andragogy, pedagogy a organizátory vzdělávacích akcí pro dospělé působící (nejen) v těchto institucích.
Nároky na manažery v oblasti leadershipu se stále zvyšují a očekávání jdou ruku v ruce s rostoucí náročností firemních cílů. Dostupné literatury o tom, co a jak má správný leader naplňovat, jsou v oddělení osobního rozvoje plné regály. Kurzů leadershipu v různých kvalitách také.