chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

 
 
Máme více než
54285
členů

Domů

Nejnovější obsah

Spojené výzkumné středisko (Joint Research Centre) a Institut aplikovaných systémových analýz nedávno publikovaly zprávu o budoucích demografických procesech v EU.

Sociální podnikání je trendem nejen v oblasti trhu práce a sociálního začleňování, ale i v souvisejícím vzdělávání.

Tento průvodce ukazuje jednoduchý a uživatelsky přívětivý recept na sociální podnikání. Sestává z osmi klíčových kroků a obsahuje tipy, infografiky, zajímavá videa a edukativní hry, které mají inspirovat začínající sociální podnikatele a upevnit jejich měkké i tvrdé dovednosti.

Jde o online nástroj, dostupný z počítače i chytrého telefonu, který pomůže rozjet sociální byznys a zároveň má ambice řešit sociální problémy.

Vzdělávací nástroj je v angličtině.

Organizace ANEV - Asociace neformálního vzdělávání - pravidelně pořádá setkání a konference k tématu kreativita a využití neformálního vzdělávání především při práci s mladými lidmi. Realizuje nebo podílí se na projektech, které mají podobné zadání, jakou jsou například FutureLabs, což je mezinárodní strategický projekt zaměřený na trendy a inovace v práci s mládeží, který Koordinuje finská univerzita HUMAK.

Publikace, jejíž elektronickou verzi naleznete na webových stránkách projektu (www.kliceprozivot.cz), vás postupně provede problematikou neformálního vzdělávání, představí kompetenční přístup ve vzdělávání a seznámí s pojmem klíčové kompetence. V textu je popsán způsob, jakým můžeme pracovat s klíčovými kompetencemi při tvorbě vzdělávacího programu nebo vzdělávací aktivity a při jejich závěrečné evaluaci.

Erasmus+ Výsledky projektů

Nejvýznamnější diskuse

User Default Image
27 Květen 2019
by:Aldis Lazda
(lv)
9 Komentáře
User Default Image
28 Květen 2019
by:Zintis Buls
(lv)
7 Komentáře
Obrázek uživatele Monika Schmeichel-Zarzeczna
10 Červen 2019
by:Monika Schmeich...
(pl)
6 Komentáře
Obrázek uživatele Renata Jankevičienė
08 Červen 2019
by:Renata Jankevičienė
(lt)
5 Komentáře