chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

 
 

Zapojení

Ať patříte mezi učitele nebo tvůrce politik, EPALE má něco pro každého, kdo působí v oblasti učení v dospělosti. Podívejte se na některé z výhod, které přináší členství v naší komunitě, a na to, jak se můžete zapojit:

Jak se zapojit do diskusí

EPALE vám nabízí jedinečnou příležitost sdílet své nápady a vyměňovat si názory na nejrůznější témata s dalšími odborníky na učení v dospělosti. Do diskusí se může zapojit každý – jednoduše se přihlaste ke svému účtu. Nejvýznamnější diskuse najdete na pravé straně domovské stránky.

Pokud chcete zahájit vlastní diskusi, klikněte na položku „Témata“ v hlavním menu a zvolte si téma, které se nejvíce blíží vašemu námětu (např. E-learning). Potom pravým tlačítkem myši klikněte na položku „Vytvořit obsah“ -> „Diskuse“.

Najděte partnery pro projekt vzdělávání dospělých a diskutujte o nápadech

Pomocí nástroje Hledání partnerů EPALE můžete vyhledat partnery ve svém oboru, najít nové projekty nebo začít projekty vlastní. Pokud hledáte soukromý prostor, kde by bylo možné diskutovat o nápadech s vašimi projektovými partnery, můžete si také vytvořit prostor pro spolupráci. Prostory pro spolupráci jsou soukromé zóny, v nichž můžete společně s partnery diskutovat o nejrůznějších námětech, vyměňovat si soubory, dělit se o zprávy a události.

Další informace o Hledání partnerů EPALE

Zapojte se do Diskusní skupiny zaměřené na vzdělávání dospělých

Učení v dospělosti je široký sektor. Pokud máte nějaké specifické zájmy, například celoživotní učení ve věznicích nebo rodinné učení, potom vám doporučujeme, abyste se zapojili do Diskusní skupinypraktické komunity. Diskusní skupiny jsou otevřené komunity vytvářené uživateli EPALE, kde se mohou jednotlivci s podobnými názory setkávat a diskutovat o konkrétních tématech, vyměňovat dokumenty a sdílet nápady a informace. Podívejte se na úplný seznam diskusních skupin na EPALE, a pokud nenajdete to, co hledáte, vytvořte si vlastní!

Komentování publikací

Na EPALE můžete diskutovat s autorem blogového příspěvku nebo informačního článku. Souhlasíte s ním? Nebo máte na věc jiný názor? Jednoduše napište komentář.