chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

 
 

Kalendář

Creative Writing Center Spring Workshops

Zveřejnil(a) SAMSUN İL MEM HAYAT BOYU ÖĞRENME před 1 měsíc 2 týdny

Pátek 19 Duben 2019
Samsun
,

Ondokuz Mayıs University Creative Writing Center, to provide the dissemination of theoretical and practical knowledge and experience in fields related to creative, critical and philosophical thought; It was established in an academic context to deal with cinema, theater, written literature products and the like and university cooperation.
Objectives of the Center To organize national and international courses, seminars, conferences, symposiums, congresses, organize trainings, create workshops, organize certificate programs and give certificates in the fields of creative writing and philosophical thought.

The workshops at the Spring Workshops, which will last 3 days, are given below.

Workshops

  • Postmodern Narrative Techniques
  • Introduction to Authorship
  • Animation Script Writing
  • Literature Laboratory

/epale/cs/file/yazarlikmerkeziatolye2019baharpng-0yazarlik_merkezi_atolye_2019_bahar.png

 

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaratıcı Yazarlık Merkezi, yaratıcı, eleştirel ve felsefî düşünce ile ilgili alanlarda teorik ve pratik bilgi ve deneyim birikiminin yayılmasını sağlamak; sinema, tiyatro, yazılı edebiyat ürünleri ve benzerleri ile üniversite işbirliğini akademik bir bağlamda ele almak üzere kurulmuştur.
Merkezin amaçları Yaratıcı yazarlık ve felsefi düşünce konularında ulusal ve uluslararası düzeyde kurslar, seminerler, konferanslar, sempozyumlar, kongreler düzenlenmek, uygulamalı eğitimler yapmak, atölyeler oluşturmak, sertifika programları düzenlemek ve sertifika vermektir.

Merkezin 3 gün sürecek olan Bahar Atölyeleri etkinliğindeki atölye çalışmaları aşağıda belirtilmiştir. 

Postmodern Anlatı Teknikleri

Yazarlığa Giriş

Animasyon Senaryo Yazarlığı

Edebiyat Laboratuvarı

 

Primární jazyk:
Typ události: 
Událost v oblasti profesního rozvoje
Účastnický poplatek: 
Ne
Lhůta pro registraci: 
19/04/2019
On-line událost: 
Ne
Pořádá: 
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaratıcı Yazarlık Merkezi
Druh organizátora: 
Událost NSS
Kontaktní údaje: 
Program Yeri : Samsun Yelken Kulübü
Cílová skupina: 
Akademičtí pracovníci, studenti, výzkumníci v andragogice;
Projednávané téma:
Cíle a záměry: 
To provide the dissemination of theoretical and practical knowledge and experience in the fields related to creative, critical and philosophical thought; cinema, theater, written literary products and the like Yaratıcı, eleştirel ve felsefî düşünce ile ilgili alanlarda teorik ve pratik bilgi ve deneyim birikiminin yayılmasını sağlamak; sinema, tiyatro, yazılı edebiyat ürünleri ve benzerleri ile üniversite işbirliğini akademik bir bağlamda ele almak.
Očekávané výsledky učení: 
To spread the theoretical and practical knowledge and experience in the fields related to creative, critical and philosophical thought. Yaratıcı, eleştirel ve felsefî düşünce ile ilgili alanlarda teorik ve pratik bilgi ve deneyim birikiminin yayılmasını sağlamak.
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn