chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

 
 

O nás

EPALE je vícejazyčná komunita s otevřeným členstvím určená učitelům, školitelům, výzkumným a akademickým pracovníkům, tvůrcům politik a komukoli jinému, kdo má v Evropě nějakou profesní úlohu v oblasti učení v dospělosti.

EPALE je iniciativa Generálního ředitelství Evropské komise pro vzdělávání, mládež, sport a kulturu. Jejím cílem je sdílet obsah týkající se učení v dospělosti, včetně zpráv, blogových příspěvků, zdrojů a událostí.

Komunita je srdcem EPALE. Členové komunity mohou prostřednictvím prvků na stránce, včetně fór, praktických komunit a prostorů pro komentáře, navazovat kontakty s kolegy z oblasti učení v dospělosti z celé Evropy. Prostřednictvím tematických oblastí můžete najít články a zdroje zaměřené na určité náměty. Prostřednictvím nástroje Hledání partnerů můžete také nacházet projekty a navazovat profesní kontakty. [Další informace o tom, jak se zapojit do komunity EPALE].

EPALE má jasnou redakční politiku, která se také zaměřuje na komunitu v oblasti učení v dospělosti. Chceme, aby se na této stránce všichni naši uživatelé cítili vítáni a důvěřovali informacím, které tato platforma předkládá. Přečtěte si plné znění naší redakční politiky (PDF, 310 kB).

Každodenní provoz EPALE řídí centrální podpůrný tým s pomocí 36 národních podpůrných týmů po celé Evropě. Jsme odhodláni zapojit do celého vzniku EPALE i vás, aby platforma splňovala vaše očekávání a poskytla vám to, co potřebujete, abyste zůstali v obraze ohledně celoevropského vývoje na poli učení v dospělosti.

Přidejte se k nám hned teď a staňte se součástí největší komunity v oblasti učení v dospělosti v Evropě!

Iniciativa EPALE je financována v rámci programu Erasmus+ prostřednictvím Výkonné agentury pro vzdělávání, kulturu a audiovizuální oblast. Na GŘ EAC se můžete obrátit pomocí adresy eac-epale@ec.europa.eu nebo běžnou poštou:

Evropská komise
GŘ pro vzdělávání a kulturu
Oddělení B2 – Školy a vzdělavatelé; mnohojazyčnost
J-70, 04/197
B-1049 Brusel/Belgie

Upozornění: Zprávy, názory a zdroje zveřejněné na stránce EPALE nemají oficiální podporu Evropské komise.