chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Електронна платформа за учене на възрастни в Европа

 
 

Календар

Seminaras ,,Mokėjimo mokytis konsultantų rengimas"

Публикувано от Rita Vargalytė преди 1 Месец 5 дни

понеделник 20 Май 2019 to сряда 29 Май 2019
Telšiai
,

 

Kviečiame suaugusiųjų mokytojus (andragogus praktikus) į 20 akad. val. seminarą ,,Mokėjimo mokytis konsultantų rengimas", (progr. akreditacijos Nr.221000520), kuris vyks gegužės 29-30 d. Telšių suaugusiųjų mokykloje (S. Daukanto g. 17, Telšiai).

Lektoriai - Arūnas Bekšta, dr. Vilija Lukošūnienė, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija. Programa skiriama andragogams praktikams (suaugusiųjų mokytojams), siekiantiems gilinti gebėjimus konsultuoti suaugusius besimokančiuosius dėl jų mokėjimo mokytis gerinimo.

Trumpas programos turinys

Mokėjimo mokytis kompetencija, jos svarba ir turinys. Ką sako ES ir Lietuvos strateginiai dokumentai apie bendrąsias kompetencijas. Mokėjimo mokytis įsivertinimo instrumento išbandymas. Bendras rezultatų aptarimas, diskusija apie tinkamumą ir galimybę panaudoti suaugusiųjų mokėjimo mokytis ugdymui. Mokėjimo mokytis subkompetencijos ir jo ugdymo metodai: gebėjimas save motyvuoti ir savivertė; gebėjimas reflektuoti (apmąstyti mokymąsi); gebėjimas valdyti laiką; gebėjimas tvarkyti informaciją; gebėjimas mokytis grupėje. Konsultavimo instrumentai ir technikos. Savarankiškas namų darbas.

Visus norinčius dalyvauti prašome registruotis iki gegužės 28 d. Semiplius sistemoje, į kurią galima įeiti per Telšių švietimo centro svetainę www.sctelsiai.lt (Registracija į renginius).

Organiavimo klausmai

Mokestis už visą programą 37 Eur. Jei atsiskaitoma iš krepšelio ar kvalifikacijos tobulinimo  lėšų, bus išrašoma sąskaita, pagal kurią istaiga apmoka pavedimu. Jeigu mokykla/darbovietė neapmoka iš krepšelio ar kvalifikacijos lėšų, dalyvis privalo pats užsimokėti bet kuriame banke  į Telšių švietimo centro sąskaitą  LT904010042800385270 Luminor bankas Telšių skyrius.

Такса за участие: 
Да
Краен срок за регистрация: 
28/05/2019
Онлайн събитие: 
Не
Организирано от: 
Telšių švietimo centras
Тип организатор: 
Друго събитие
Данни за контакт: 
Tel. (8444) 60213, e.p. info@sctelsiai.lt
Брой делегати: 
< 100
Целева група: 
Научни работници, студенти, изследователи по андрагогика;
Разглеждана тема:
Цели и задачи: 
Padėti andragogams praktikams konsultuoti suaugusiuosius kaip ugdyti mokėjimą mokytis
Очаквани резултати от ученето: 
Baigę mokymus dalyviai gebės paaiškinti, kodėl mokėjimas mokytis yra svarbus ir apibūdinti, kas sudaro mokėjimo mokytis kompetenciją, kaip užpildyti mokiniams mokėjimo mokytis įsivertinimo instrumentą learntolearn.eu. Konsultuoti suaugusius besimokančiuosius, kaip gerinti mokėjimo mokytis kompetenciją.
Признаване/сертифициране на участието и/или резултатите от ученето: 
Bus išduodamas Telšių švietimo centro pažymėjimas
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn