Aktualizácia: Prihláste sa na portál EIPP a predložte bezplatne svoj projekt; minimálna hodnota projektu je v súčasnosti 1 mil. EUR

O portáli EIPP

Ste navrhovateľ projektov so sídlom v EÚ a hľadáte potenciálnych investorov na globálnej úrovni? Zaregistrujte svoj projekt na Európskom portáli investičných projektov (EIPP) a zvýšte jeho viditeľnosť v rámci rozsiahlej siete medzinárodných investorov. Začnite už dnes – predložte svoj projekt.

Alebo ste investor, ktorý hľadá investičné príležitosti v oblastiach, ako sú energetická účinnosť, doprava, zdravotná starostlivosť, energia z obnoviteľných zdrojov, širokopásmová infraštruktúra alebo financovanie MSP? Na Európskom portáli investičných projektov nájdete široký výber kvalitných projektov.

Najnovšie projekty

3Dsurvey

3Dsurvey is a photogrammetric software for 2D image processing. Land surveyors and Civil engineers capture data with any drone, any camera and with 3Dsurvey they create digital 3D data.

QTrobot

QTrobot is a scientifically validated solution to huge economical and societal challenges of autism. QTrobot makes autism therapy accessible and affordable by mass replication of standard therapy.

QTOOL

An integrated turn-key source of single photons to revolutionize photonic Quantum Technologies