Aktualizácia: Prihláste sa na portál EIPP a predložte bezplatne svoj projekt; minimálna hodnota projektu je v súčasnosti 1 mil. EUR

O portáli EIPP

Ste navrhovateľ projektov so sídlom v EÚ a hľadáte potenciálnych investorov na globálnej úrovni? Zaregistrujte svoj projekt na Európskom portáli investičných projektov (EIPP) a zvýšte jeho viditeľnosť v rámci rozsiahlej siete medzinárodných investorov. Začnite už dnes – predložte svoj projekt.

Alebo ste investor, ktorý hľadá investičné príležitosti v oblastiach, ako sú energetická účinnosť, doprava, zdravotná starostlivosť, energia z obnoviteľných zdrojov, širokopásmová infraštruktúra alebo financovanie MSP? Na Európskom portáli investičných projektov nájdete široký výber kvalitných projektov.

Najnovšie projekty

NEXTOME - Indoor Navigation and Positioning System

Nextome is leader in indoor positioning. It localizes, guides and tracks users and assets with a simple to install, ready-to-use and low cost solution.

Armbeep

We built a whole new way to help tennis coaches and players to gain advantage by using insight needed to improve players performance, prevent injury and keep them winning.

Claire Cognition

Claire Cognition is a new generation of an AI-powered wearable headset that improves the overall cognitive well-being of the individual.