EIPP: veiksmes piemēri: Skatiet tādu investoru liecības, kuri ir atraduši ieguldītājus pēc viņu publikācijas EIPP portālā.

Par EIPP

Vai esat ES strādājošs projektu virzītājs un gribat atrast potenciālus investorus no visas pasaules? Reģistrējiet savu projektu Eiropas Investīciju projektu portālā! Tā par jūsu projektu uzzinās plašs starptautisko investoru loks. Sāciet jau šodien, zemāk iesniedzot savu projektu.

Varbūt esat investors, kas meklē iespējas ieguldīt līdzekļus tādās jomās kā energoefektivitāte, transports, veselības aprūpe, atjaunojama enerģija, platjoslas interneta infrastruktūra vai MVU finansēšana? Eiropas Investīciju projektu portālā ir plaša ekonomiski dzīvotspējīgu projektu izvēle.

Jaunākie projekti

Earthquake Forecasting System

The Earthquake Forecasting System aiming to show a viable solution to the long-standing challenge of producing actionable short-term earthquake early warning information to save lives.

VoltCloud

VoltStorage develops and produces battery systems based on the Vanadium Redox Flow (VRB) technology for private homes with solar panels.

GHOST

GHOST vision to deliver the first generation of disruptive software-enabled usable security network solution for smart-home occupants through a smart gateway integrating state-of-the art technologies