Aktualizēta informācija: Piesakieties sadaļā “EIPP” un par velti iesniedziet savu projektu. Projekta minimālais apjoms tagad ir viens miljons eiro.

Par EIPP

Vai esat ES strādājošs projektu virzītājs un gribat atrast potenciālus investorus no visas pasaules? Reģistrējiet savu projektu Eiropas Investīciju projektu portālā! Tā par jūsu projektu uzzinās plašs starptautisko investoru loks. Sāciet jau šodien, zemāk iesniedzot savu projektu.

Varbūt esat investors, kas meklē iespējas ieguldīt līdzekļus tādās jomās kā energoefektivitāte, transports, veselības aprūpe, atjaunojama enerģija, platjoslas interneta infrastruktūra vai MVU finansēšana? Eiropas Investīciju projektu portālā ir plaša ekonomiski dzīvotspējīgu projektu izvēle.

Jaunākie projekti

Snowfarm X

Snow gun which can operate in all temperatures with low power consumption.

Space-COTS

SPECTRUM developed the NewSpace disruptive technology product called Space-COTS (Commercial-Off-The-Shelf). Space-COTS are commercial electronic components and materials qualified for space.

2Performant – Marketplace for digital talents

The 2Performant marketplace enables brands to discover, recruit, manage and pay digital talents around the world, with zero bureaucracy – an Uber-like platform for marketing services