EIPP: edulood: Vaadake mõnede ettevõtjate edulugusid, kes on saanud pärast EIPP portaalis avaldamist rahalisi vahendeid.

EIPP tutvustus

Kas olete ELis tegutsev projektiarendaja ja soovite jõuda võimalike investoriteni kõikjal maailmas? Registreerige oma projekt Euroopa investeerimisprojektide portaalis (EIPP), et muuta see nähtavaks ulatuslikule rahvusvaheliste investorite võrgustikule! Tehke algust kohe ja esitage oma projekt allpool.

Või olete investor ja otsite investeerimisvõimalusi sellistes valdkondades nagu energiatõhusus, transport, tervishoid, taastuvenergia, lairibataristu? Või soovite hoopis rahastada väikesi ja keskmise suurusega ettevõtjaid? Euroopa investeerimisprojektide portaalist (EIPP) leiate hulgaliselt huvipakkuvaid projekte.

Uusimad projektid

Bioo Sensor

A biological reactor that will replace the use of environmentally dangerous and expensive chemical batteries in precision agriculture.

Turn-the-Tide

Rapid development of novel antiviral treatments to reduce the impact of the current coronavirus pandemic

evernoa

Circular approach to respiratory disease patients, e.g. asthma and COVID, allowing diagnosis and management in a simple, safe and cost-effective way combining Breathomics and Artificial Intelligence.