Aktualizace: Přihlaste se do „EIPP“ a svůj projekt zdarma předložte. Projekty musí mít nyní minimálně hodnotu 1 milion eur.

Informace o EIPP

Pracujete na projektu v některé ze zemí EU a chtěli byste oslovit potenciální investory z celého světa? Zaregistrujte svůj projekt na Evropském portálu investičních projektů, na který je napojena rozsáhlá síť mezinárodních investorů, a zvýšíte tak jeho viditelnost!

Nebo jste investor, který by rád podpořil malé a střední podniky? Hledáte investiční příležitosti v oblastech, jako je energetická účinnost, doprava, zdravotní péče, obnovitelné zdroje energie či širokopásmové připojení k internetu? Na Evropském portálu investičních projektů najdete široké spektrum perspektivních projektů.

Nejnovější projekty

3Dsurvey

3Dsurvey is a photogrammetric software for 2D image processing. Land surveyors and Civil engineers capture data with any drone, any camera and with 3Dsurvey they create digital 3D data.

QTrobot

QTrobot is a scientifically validated solution to huge economical and societal challenges of autism. QTrobot makes autism therapy accessible and affordable by mass replication of standard therapy.

QTOOL

An integrated turn-key source of single photons to revolutionize photonic Quantum Technologies