Aktualizace: Přihlaste se do „EIPP“ a svůj projekt zdarma předložte. Projekty musí mít nyní minimálně hodnotu 1 milion eur.

Informace o EIPP

Pracujete na projektu v některé ze zemí EU a chtěli byste oslovit potenciální investory z celého světa? Zaregistrujte svůj projekt na Evropském portálu investičních projektů, na který je napojena rozsáhlá síť mezinárodních investorů, a zvýšíte tak jeho viditelnost!

Nebo jste investor, který by rád podpořil malé a střední podniky? Hledáte investiční příležitosti v oblastech, jako je energetická účinnost, doprava, zdravotní péče, obnovitelné zdroje energie či širokopásmové připojení k internetu? Na Evropském portálu investičních projektů najdete široké spektrum perspektivních projektů.

Nejnovější projekty

Cartimage Medical

Surgical imaging devices to improve joint preservation and osteo-arthritis prevention

ARION: Bringing the coaching experience to the world of wearables.

Reducing the risk of injuries & improving running performance via ultra-thin smart insoles and patented coaching AI that analyses and guides runners in real-time to improve their running technique

Onni Care

Adapting our existing iot platform using ai to track and share health information with healthcare professionals to enable more efficient processes and better health outcomes (e.g. colic diagnosis)