Aktualizace: Přihlaste se do „EIPP“ a svůj projekt zdarma předložte. Projekty musí mít nyní minimálně hodnotu 1 milion eur.

Informace o EIPP

Pracujete na projektu v některé ze zemí EU a chtěli byste oslovit potenciální investory z celého světa? Zaregistrujte svůj projekt na Evropském portálu investičních projektů, na který je napojena rozsáhlá síť mezinárodních investorů, a zvýšíte tak jeho viditelnost!

Nebo jste investor, který by rád podpořil malé a střední podniky? Hledáte investiční příležitosti v oblastech, jako je energetická účinnost, doprava, zdravotní péče, obnovitelné zdroje energie či širokopásmové připojení k internetu? Na Evropském portálu investičních projektů najdete široké spektrum perspektivních projektů.

Nejnovější projekty

More Than Carrots Database

A league table that ranks UK restaurants for the standard of their vegetarian offering. We developed a framework and analysed 1,000 restaurants in London. Our goal is to analyse 5,000 by year end.

ILAGRO

The main aim of the project is to develop a revolutionary plant protection product in form of plants resistance inducer.

Production of barbecue briquettes made from Kalamatas’ olive stones

We use a waste (crushed olive stones) as a fuel to produce lime products and the new waste of that fuel is used for creating our barbecue briquettes. We give value to our waste