Úspěšné projekty z EIPP: Zde se dozvíte o zkušenostech společností, které získaly finanční prostředky po zveřejnění projektu na portálu EIPP.

Informace o EIPP

Pracujete na projektu v některé ze zemí EU a chtěli byste oslovit potenciální investory z celého světa? Zaregistrujte svůj projekt na Evropském portálu investičních projektů, na který je napojena rozsáhlá síť mezinárodních investorů, a zvýšíte tak jeho viditelnost!

Nebo jste investor, který by rád podpořil malé a střední podniky? Hledáte investiční příležitosti v oblastech, jako je energetická účinnost, doprava, zdravotní péče, obnovitelné zdroje energie či širokopásmové připojení k internetu? Na Evropském portálu investičních projektů najdete široké spektrum perspektivních projektů.

Nejnovější projekty

Earthquake Forecasting System

The Earthquake Forecasting System aiming to show a viable solution to the long-standing challenge of producing actionable short-term earthquake early warning information to save lives.

VoltCloud

VoltStorage develops and produces battery systems based on the Vanadium Redox Flow (VRB) technology for private homes with solar panels.

GHOST

GHOST vision to deliver the first generation of disruptive software-enabled usable security network solution for smart-home occupants through a smart gateway integrating state-of-the art technologies