Úspěšné projekty z EIPP: Zde se dozvíte o zkušenostech společností, které získaly finanční prostředky po zveřejnění projektu na portálu EIPP.

Informace o EIPP

Pracujete na projektu v některé ze zemí EU a chtěli byste oslovit potenciální investory z celého světa? Zaregistrujte svůj projekt na Evropském portálu investičních projektů, na který je napojena rozsáhlá síť mezinárodních investorů, a zvýšíte tak jeho viditelnost!

Nebo jste investor, který by rád podpořil malé a střední podniky? Hledáte investiční příležitosti v oblastech, jako je energetická účinnost, doprava, zdravotní péče, obnovitelné zdroje energie či širokopásmové připojení k internetu? Na Evropském portálu investičních projektů najdete široké spektrum perspektivních projektů.

Nejnovější projekty

Universal Health Chain

UHC solves the lack of interoperability and allows users to: securely store, share, and synchronise health data from healthcare services. Particularly relevant for the Covid-19 pandemic.

Paywoke

Paywoke is an all-in-one Saas solution for B2B customers, who strive to use digital services including KYC, AML, Credit history and scoring in a seamless manner

PseudoPatient

RTsafe’s PseudoPatient is the first FDA-cleared, patient-specific, anatomically-exact model of human head and brain, offered to Radiotherapy clinics for simulating radiation therapy for each patient.