Aktualizace: Přihlaste se do „EIPP“ a svůj projekt zdarma předložte. Projekty musí mít nyní minimálně hodnotu 1 milion eur.

Informace o EIPP

Pracujete na projektu v některé ze zemí EU a chtěli byste oslovit potenciální investory z celého světa? Zaregistrujte svůj projekt na Evropském portálu investičních projektů, na který je napojena rozsáhlá síť mezinárodních investorů, a zvýšíte tak jeho viditelnost!

Nebo jste investor, který by rád podpořil malé a střední podniky? Hledáte investiční příležitosti v oblastech, jako je energetická účinnost, doprava, zdravotní péče, obnovitelné zdroje energie či širokopásmové připojení k internetu? Na Evropském portálu investičních projektů najdete široké spektrum perspektivních projektů.

Nejnovější projekty

NEXTOME - Indoor Navigation and Positioning System

Nextome is leader in indoor positioning. It localizes, guides and tracks users and assets with a simple to install, ready-to-use and low cost solution.

Armbeep

We built a whole new way to help tennis coaches and players to gain advantage by using insight needed to improve players performance, prevent injury and keep them winning.

Claire Cognition

Claire Cognition is a new generation of an AI-powered wearable headset that improves the overall cognitive well-being of the individual.