×

Dėkojame, kad apsilankėte naujojoje švietimui ir mokymui skirtoje interneto svetainėje. Šiuo metu informacija daugumoje puslapių pateikiama tik anglų kalba, tačiau svetainė verčiama į kitas 23 oficialiąsias ES kalbas. Kai tik puslapiai bus išversti, juos atnaujinsime.

Atsakymai į jūsų klausimus

Gaukite atsakymus į savo klausimus, susijusius su švietimo ir mokymo svetaine.
Filter
Adult education, Adult learning, Apprenticeship, e-learning, Education grant, Funding, Science education
Adult education professional, Adult learner, Apprentice, Higher education professional, Policy-maker, Pupil, Researcher, Student, Teacher

Švietimo ir mokymo politikos dokumentai pateikiami mūsų dokumentų bibliotekoje. Jei vis dar nerandate to, ko ieškote, apsilankykite Europos Sąjungos leidinių biuro svetainėje. 

I find this interesting
27 users have voted.
Adult education, Adult learning, Apprenticeship, Digital, e-learning, Education grant, Science education
Adult education professional, Adult learner, Apprentice, Higher education professional, Pupil, Researcher, Student, Teacher

Europos Sąjunga (ES) suteikia daug švietimo ir mokymo finansavimo galimybių. Šios galimybės ir daugelis kitų privačių ir viešųjų institucijų suteikiamų galimybių yra išvardytos mūsų finansavimo puslapyje.

I find this interesting
26 users have voted.
e-learning, e-resource, Education statistics, Report, Research
Adult education professional, Adult learner, Apprentice, Higher education professional, Policy-maker, Pupil, Researcher, Student, Teacher

Dalis švietimo ir mokymo svetainės turinio šiuo metu pateikiama tik anglų kalba. Taip gali būti tiesiog dėl to, kad dar neturėjome laiko viską išversti. 

Tam tikras turinys, pavyzdžiui, naujienos ir kvietimai teikti paraiškas, ir toliau bus skelbiamas tik anglų kalba, nes tam tikrą informaciją būtina pateikti kuo greičiau. 

Šią svetainę nuolat atnaujiname, kad užtikrintume, jog didžioji dalis turinio būtų išversta į visas oficialiąsias Europos Sąjungos kalbas. Daugiau informacijos rasite mūsų kalbų politikos puslapyje.

I find this interesting
12 users have voted.