×

Paldies, ka apmeklējāt jauno Izglītības un apmācības tīmekļa vietni.  Lielākā daļa lappušu pašlaik ir pieejamas tikai angļu valodā. Tomēr notiek tīmekļa vietnes tulkošana pārējās 23 ES oficiālajās valodās, un tiklīdz būs pieejami tulkojumi, lapas atjaunināsim.

Izglītības iniciatīvas

Iniciatīvas piedāvā iespēju studentiem un izglītības darbiniekiem atrast kursus, saņemt finansējumam un labāk izprast dažādu ES dalībvalstu izglītības sistēmas.

Topošajiem studentiem, mācekļiem un praktikantiem ES piedāvā iespēju iegūt dinamisku pieredzi dažās pasaules progresīvākajās mācību iestādēs. Tiem, kas vēlas turpināt izglītošanos, iniciatīva “Studē Eiropā” var piedāvāt rīkus, kuri sniedz labāku priekšstatu par pieejamām iespējām. Studenti un izglītības darbinieki var arī piekļūt rīkam SELFIE, kas ļauj tiem labāk izprast, cik lielā mērā mācību centru veidotie resursi ļauj tiem konkurēt aizvien vairāk digitalizētā pasaules tirgū. 

Izglītības un apmācības iespēju paplašināšana ir īpaši svarīga gan ES kopumā, gan atsevišķās dalībvalstīs. Neatkarīgi no tā, vai tas ir students, kurš dodas studēt kādā no ES augstskolām, vai ierēdnis, kurš vēlas uzlabot kādas konkrētas iestādes spējas, ar šīm iniciatīvām ikviens var palielināt savu izpratni par to, kā vispilnīgāk izmantot potenciālu. Uzzini būtisku informāciju par iespējām ES izglītības jomā!