Apie švietimo iniciatyvas

Pagal šios srities ES iniciatyvas studentams ir švietimo specialistams suteikiama galimybė geriau suprasti ES švietimo sistemas ir rasti tinkamą studijų programą.

ES siūlo būsimiems studentams, pameistriams ir stažuotojams galimybę mokytis vienose iš pažangiausių pasaulio švietimo įstaigų.

Jeigu jus domina galimybė atvykti į Europą studijuoti, pagal iniciatyvą Studijuok Europoje galite gauti informacijos ir patarimų, kurie padės jums nuspręsti, kur studijuoti.

Studentai ir švietimo specialistai taip pat gali naudotis iniciatyva SELFIE, kad geriau suprastų, kaip jų mokymo įstaiga naudojasi technologijomis skaitmeniniame amžiuje.

Nuolatinis švietimo ir mokymo srities galimybių kūrimas ES ir jos valstybėse narėse išlieka itin svarbus. ES iniciatyvos, pvz., SELFIE ir „Studijuok Europoje“, suteikia žmonėms galimybę išnaudoti visą savo potencialą – tiek studentams, siekiantiems aukštojo išsilavinimo, tiek švietimo srities specialistams, norintiems tobulinti savo įgūdžius ir kilti karjeros laiptais.