×

Dėkojame, kad apsilankėte naujojoje švietimui ir mokymui skirtoje interneto svetainėje. Šiuo metu informacija daugumoje puslapių pateikiama tik anglų kalba, tačiau svetainė verčiama į kitas 23 oficialiąsias ES kalbas. Kai tik puslapiai bus išversti, juos atnaujinsime.

Apie švietimo iniciatyvas

Pagal iniciatyvas studentams ir švietimo srities specialistams suteikiama galimybė rasti kursą, gauti finansavimą ir geriau suprasti švietimo sistemas ES.

ES siūlo būsimiems studentams, pameistriams ir stažuotojams galimybę mokytis kai kuriose iš pažangiausių pasaulio švietimo įstaigų. Tiems, kas ketina pradėti kitą švietimo proceso etapą, pagal iniciatyvą „Studijuok Europoje“ siūloma priemonių, reikalingų norint geriau suvokti, kokių galimybių esama. Studentai ir švietimo srities specialistai taip pat gali naudotis priemone SELFIE, kad geriau suprastų, kaip mokymo centrai plėtoja savo išteklius, kad galėtų konkuruoti vis labiau skaitmeninėje ir globalizuotoje rinkoje. 

Švietimo ir mokymo srities galimybių plėtojimas ES ir jos valstybėse narėse išlieka itin svarbus. Naudojantis šiomis iniciatyvomis galima geriau suprasti, kaip išnaudoti visas savo galimybes. Jos skirtos ir studentams, pradedantiems kitą ES aukštojo mokslo etapą, ir tarnautojams, norintiems įgyti didesnę kvalifikaciją ar pagilinti konkrečios srities žinias. Gaukite esminės informacijos apie ES švietimo sektoriaus siūlomas galimybes.