Gal jūs – jaunas menininkas ar dizaineris? Mes ieškome naujo saugesnių ir patikimų interneto paslaugų simbolio. Prisijunkite, siųskite savo sumanymą konkursui „e-Mark U Trust“; jūsų kūrinys gali būti naudojamas patikimose interneto svetainėse visoje Europoje – nepraleiskite progos!

Kam skirtas konkursas „e-Mark U Trust“?

Mums reikia visiškai naujo simbolio, kuris interneto vartotojams leistų suprasti, ar vykdydami elektroninį sandorį jie gali pasitikėti internete teikiama paslauga. Jūs sukursite kvalifikuotų elektroninių patikimumo užtikrinimo paslaugų simbolį.

Jei esate jaunas menininkas ar dizaineris, dalyvaukite mūsų konkurse „e-Mark U Trust“ ir atsiųskite savo kūrinį. Jei jūsų dizaino sprendimas bus pripažintas geriausiu, jį išvysite visų 28 ES šalių daugelio kvalifikuotų patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjų interneto svetainėse, be to, nugalėtojas gaus 5 000 EUR.

Kvalifikuotos elektroninės patikimumo užtikrinimo paslaugos. Kas tai? 

Jei išvykstate studijuoti svetur, kitoje ES šalyje jums prireiks atlikti keletą administracinių procedūrų. Naudojantis kvalifikuotomis elektroninėmis patikimumo užtikrinimo paslaugomis nebereikia vykti į pačias vietos valdžios institucijas ar universitetą – užsiregistruoti studijoms ar vietos valdžios institucijose galima internetu.

Jums reikia pasirašyti dokumentą? JOKIŲ PROBLEMŲ, tai galite padaryti elektroniniu parašu! Jums reikia tą dokumentą pateikti iki nustatyto termino? JOKIŲ PROBLEMŲ – elektroninė laiko žyma taps patvirtinimu, kad dokumentas pateiktas laiku! Jums reikia gavimo patvirtinimo? JOKIŲ PROBLEMŲ – tai padės užtikrinti elektroninė registruoto pristatymo paslauga! Naujajame ES teisės akte dėl elektroninių patikimumo užtikrinimo paslaugų nustatyta, kad visomis šiomis paslaugomis galite naudotis tarpvalstybiniu mastu. Be to, jame skiriamos vidutinio saugumo lygio elektroninės patikimumo užtikrinimo paslaugos ir aukšto lygio paslaugos, arba „kvalifikuotos elektroninės patikimumo užtikrinimo paslaugos“.

Ko mums reikia?

Mums reikia kvalifikuotoms patikimumo užtikrinimo paslaugoms skirto patikimumo užtikrinimo ženklo (simbolio ar logotipo), kuris visose 28 ES šalyse būtų naudojamas kvalifikuotų patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjų interneto svetainėse.

Patikimumo užtikrinimo ženklas bus paprastas, originalus ir išradingas, jis simbolizuos patikimumą ir saugumą.

Ženklu patvirtinama, kad:

  • interneto vartotojai savo sandorius internetu gali vykdyti saugiai, patogiai ir patikimai;
  • interneto vartotojai gali būti tikri, kad jiems reikalingos patikimumo užtikrinimo paslaugos atitinka ES taisykles ir konkrečius reikalavimus;
  • elektroninių patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjai gali vartotojus užtikrinti, kad jų teikiamos paslaugos yra teisėtos ir kad tų paslaugų kokybė reglamentuojama visoje ES;
  • siūlomos paslaugos yra kvalifikuotos ir atitinka eIDAS reglamente išdėstytas taisykles.

Kodėl rengiamas šis konkursas?

2016 m. visoje Europos Sąjungoje bus pradėtas naudoti naujas kvalifikuotų patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjams skirtas ES patikimumo užtikrinimo ženklas. Šiuo ES patikimumo užtikrinimo ženklu gali savanoriškai naudotis tie 28 ES valstybėse narėse įsisteigę kvalifikuoti patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjai, kurie atitinka ES teisės akte – eIDAS reglamente – išdėstytus reikalavimus.

Kokiomis aplinkybėmis bus naudojamas patikimumo užtikrinimo ženklas?

Pavyzdžiui, rengiatės pasirašyti 50 000 EUR vertės sutartį dėl jūsų verslui reikalingos įrangos įsigijimo. Tiekėjas yra įsikūręs toli nuo jūsų namų, todėl sutartį norite pasirašyti elektroniniu būdu, o ne asmeniškai.

Norėdamas įsigyti elektroninio parašo sertifikatą, internete susirandate patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėją. Ar galite būti tikras, kad jūsų pasirinkto teikėjo paslaugos yra patikimos? Jūsų sutarties vertė yra didelė, tad norite būti tikras, kad paslauga, kurią ketinate pirkti, yra labai saugi ir juridiškai pripažįstama ES.

Radęs ES patikimumo užtikrinimo ženklu pažymėtą interneto svetainę, galite būti tikras, kad jūsų elektroninis parašas yra saugus.

Kas gali dalyvauti?

Visi ES dizaino ar meno studentai kviečiami konkursui „e-Mark U Trust“ pateikti novatoriškiausius savo dizaino sprendimus. Dalyviai turi būti registruoti vienos iš 28 ES valstybių narių akademijoje, universitete ar kolegijoje. Pasiūlymai turi būti pateikti iki 2014 m. rugsėjo 15 d. Prieš teikdamas paraišką perskaitykite konkurso taisykles ir technines sąlygas, kad sužinotumėte, ar atitinkate reikalavimus!

Pateikite savo idėją!

Savo dizaino sprendimo pasiūlymą galite pateikti šioje interneto svetainėje nuo 2014 m. liepa 3 d. iki rugsėjo 15 d. (daugiau informacijos pateikiama skyrelyje „Pateikite savo dizaino sprendimą“).

Kodėl turėtumėte dalyvauti? Tai, kad jūsų kūrinys gali būti naudojamas daugelyje interneto svetainių, – tik viena puiki priežastis dalyvauti ES patikimumo užtikrinimo ženklo konkurse. Be to, jūsų sukurtas dizaino sprendimas padės užtikrinti pasitikėjimą internetu ir internetu teikiamomis paslaugomis.

Negana to, pergalė konkurse „e-Mark U Trust“ galėtų būti svarbus jūsų, kaip dizainerio, profesinės raidos etapas.

Prizas. Nugalėtojas gaus 5 000 EUR grynaisiais pinigais! Užėmėte antrąją vietą? Gausite 3 500 EUR! Užėmėte trečiąją vietą? Net ir tuo atveju gausite 1 500 EUR.

Be to, nugalėtojas ir prizinių vietų laimėtojai bus pakviesti į oficialias konkurso nugalėtojų apdovanojimo iškilmes, kurios bus surengtos 2015 m. vasarą Briuselyje.