ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Pravidla facebookové soutěže s Houbařem o 3 lístky na Colours of Ostrava 2019

/czech-republic/file/webpng-5_csweb.png

Soutěž Houbař @Družina
@Družina

Zapojte se do soutěže na našem Facebooku o 3 lístky na Colours of Ostrava!

Sledovali jste příběh našeho houbaře Antonína Volavky? Pokud ano, tak pro Vás bude naše soutěžní otázka jistě hračka a lístek na ostravskou hudební událost roku může být Váš. O co tedy jde?

06/12/2018

Soutěžní pravidla

Soutěžní příspěvek najdete na Facebookové stránce Zastoupení Evropské komise v ČR: https://www.facebook.com/EvropskakomisevCR/

Pořadatel soutěže: Zastoupení Evropské komise v České republice, se sídlem Jungmannova 745/24, 100 00  Praha 1 – část obce Nové Město (dále jen „Pořadatel“)

1. Doba trvání soutěže

Soutěžní akce s názvem „Soutěž s Houbařem o 3 lístky na Colours of Ostrava (2019)“ (dále jen jako „soutěž“) bude realizována v termínu od 6. 12. 2018 19:00 do 13. 12. 2018 23:59 (dále též „doba trvání soutěže“) na území České republiky.

2. Podmínky soutěže

Účastníkem soutěže se stává fyzická osoba starší 15-ti let, která v době konání soutěže okomentuje se správnou odpovědí tento soutěžní příspěvek na Facebooku Evropská komise v ČR:

Vánoce jsou svátkem barev a splněných přání. 

A o obojí můžete nyní soutěžit v rámci našeho příběhu s Antonínem Volavkou, alias houbařem, kterému byl osudný jeden hříbek za hraniční čárou.

Hned pro 3 vítěze tu máme přichystané lístky na letošní bohaté @Colours of Ostrava.
Otázka zní: „Hrál v některém z videí o našem Houbaři Tomáš Měcháček? Pokud ano, ve kterém?“ Odpovědi nám zasílejte do zpráv do 13. 12. 2018 23:59. 3 z vás vylosujeme a pošleme na největší hudební událost v Česku! 

Naše nápověda:

Zde najdete všechna videa mapující příběh houbaře Antonína a Hilde.

http://bit.ly/Hranice_jsou_na_houby

http://bit.ly/Pracovní_povolení_u_ledu

http://bit.ly/Šunty_už_se_dnes_netočí

http://bit.ly/Roaming_patří_za_mříže

http://bit.ly/Erasmus_je_pohoda

http://bit.ly/Ježíšek_clo_neplatí

Soutěžní otázka: „Hrál v některém z videí o našem Houbaři Tomáš Měcháček? Pokud ano, ve kterém?“

Soutěžní komentář nesmí obsahovat vulgarismy, nenávistné projevy či porušovat práva duševního vlastnictví. Organizátor si také vyhrazuje právo mazat všechny příspěvky, které nebudou k tématu soutěže.

Výhercem se může stát pouze účastník s doručovací adresou na území České republiky.

Soutěže se nemohou zúčastnit právnické osoby a zaměstnanci pořadatele a organizátora, ani osoby jim blízké.

3. Mechanika soutěže

  • Soutěžící odpoví do zpráv Evropské komisi v ČR
  • Každý soutěžící může odpovědět pouze jednou
  • Příspěvky se správnou odpovědí půjdou do náhodného slosování
  • Vylosováni budou 3 výherci vždy 1 lístku na festival Colours of Ostrava

4. Výhra a výherci

Výhrou jsou 3 lístky na festival Colours of Ostrava 2018, které obdrží tři vylosovaní výherci.

Výherci budou o své výhře informováni nejdříve následující den po ukončení soutěže, nejpozději pak do sedmi pracovních dnů od konce soutěže přes soukromou zprávu na Facebooku, kde bude informován o dalším postupu. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s průběhem doručování výher. Výhry nelze vyplatit alternativně v hotovosti, ani je nelze vymáhat soudně.

Pokud by se výhercem měl stát účastník, který nemá doručovací adresu na území České republiky, není možné mu výhru poskytnout. Nevydané výhry, včetně neudělených výher z důvodu nízkého počtu soutěžících (nižšího než 10), propadnou pořadateli.

Výhra v soutěži se nebude realizovat v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání jakéhokoliv podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého ze soutěžících či jiné osoby, která dopomohla danému soutěžícímu k získání výhry.

5. Souhlas s pravidly a ochrana osobních údajů

Zasláním soutěžního komentáře na facebookovém profilu Evropská komise v ČR vyjadřuje účastník soutěže dobrovolně svůj výslovný souhlas s pravidly soutěže a současně uděluje souhlas se zpracování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento souhlas pořadateli jako správci a organizátorovi zahrnuje zejména souhlas s případným zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení na výherní listině; a k zasílání informačních e-mailů týkajících se této soutěže.