ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Historie akcí

Café Evropa: EU a Rusko @EUROPEUM

První debata Café Evropa v tomto roce Vám přináší zajímavé hosty a neméně zajímavé téma. Tentokrát si budeme povídat na téma: Vztahy Ruska a Evropské unie – kde je možné najít společnou řeč?. Přijďte s našimi hosty Petrem...

Datum:
 • 31/01/2019
Cafe Evropa Plzeň @EU

Zajímá vás rozvoj regionů a financování projektů z evropských peněz? Tak přijďte na další debatu z cyklu Café Evropa. Ta tentokrát vyjíždí do regionů, konkrétně do Plzně, kde dne 11. prosince 2018 od 14:00 proběhne diskuze na téma Budoucnost evropských fondů a kohezní politiky.

Datum:
 • 11/12/2018
Větrné elektrárny @3lot

Přijďte již 7. 12. 2018 na debatu o životním prostředí, snižování emisí a nízkouhlíkových technologíích a zjistěte odpovědi např. na tyto otázky:

 • Jaké cíle by měla stanovit dlouhodobá strategie EU pro snižování emisí skleníkových plynů?
 • Jakým způsobem by měly být podporovány investice do nízkouhlíkových technologií ze strany EU?
 • V jakých sektorech je...
Datum:
 • 07/12/2018
Pozvánka Pasov @EU

V Pasově se 6. prosince 2018 uskuteční přeshraniční dialog s občany EU z ČR, Rakouska a Německa.

Datum:
 • 06/12/2018
Místo konání:
Pasov, Stará radnice, velký radniční sál (Großer Rathaussaal), Rathausplatz 2
Obrana vrtulník @Eurocentrum

Jaké jsou hlavní výzvy evropské obranné politiky a jakým směrem by se měla dál ubírat? Jaké jsou priority ČR v této oblasti a co může ČR svým partnerům v obranné spolupráci nabídnout? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte 6. prosince 2018 od 17:00 v Evropském domě. Na akci je nutné se registrovat. ...

Datum:
 • 06/12/2018
Café Evropa debata o plastech @EUROPEUM

Přijďte 28. listopadu do Evropského domu na další z debat Café Evropa, tentokrát na téma „Zákaz kelímků a brček - konec doby plastové?“. Znečištění životního prostředí plasty se stává rok od roku větším problémem, a i přes značnou iniciativu různých organizací se nedaří zamezit poškozování životního prostředí. Plastové odpadky znečišťují nejen světové oceány, ale i naše nejbližší okolí. Jaký může mít zákaz některých jednorázových plastů vliv na náš každodenní život...

Datum:
 • 28/11/2018
European Language Resource Coordination @EU

Zajímá vás současná pozice a budoucnost České republiky v elektronicky propojené multilinguální Evropě, eGovernment nebo multilinguální státní správa? Přijďte 28. listopadu 2018  od 9:00 na seminář s experty z Evropské komise, zástupci české státní správy a vlády, odborníky na jazykové technologie a poskytovateli jazykových služeb. 

Datum:
 • 28/11/2018
Brexit směrovky @EU

Jak probíhá formování koalic v rámci EU z pohledu ČR? Jaké změny v tomto procesu přinese brexit? A jak to ovlivní pozici ČR při vyjednávání jejích priorit v evropské politice? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte 8. listopadu 2018 od 17:00 v Evropském domě. Na akci je nutné se registrovat....

Datum:
 • 08/11/2018
Cafe Evropa Liberec @ZEK

V čem je pro nás členství důležité? Jak by se EU mohla změnit, aby pro nás byla atraktivnější? Jsou vůbec názory a potřeby jednotlivých českých měst a regionů v Bruselu slyšet? Jak je Česko vnímáno v Bruselu a jaké je vlastně naše postavení v evropských strukturách? 

...
Datum:
 • 31/10/2018
Cafe Evropa EU USA @ZEK

Je možné, aby mezi sebou spojenci vedli obchodní války, a přitom zůstali spojenci? Jak výrazně mohou ekonomické neshody partnerských stran ovlivnit stabilitu mezinárodní politiky?

Přijďte 25. října do Evropského domu na debatu Café Evropa na téma „Vztahy EU a USA - jsme v obchodní válce?“. Pozvání přijali publicista Roman Joch a Petr Kolář, bývalý velvyslanec ČR v USA.

Datum:
 • 25/10/2018

Pages