ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Konference - Komplexní hospodářská a obchodní dohoda EU-Kanada (CETA): příležitosti pro české firmy

/czech-republic/file/cetapng_csceta.png

CETA@EU

Přemýšlíte o expanzi do Kanady? Zajímá Vás, jak Vám v tom může pomoci nedávno podepsaná obchodní dohoda CETA mezi EU a Kanadou? Chcete vědět, zda budete moci obchodovat bezcelně a co je potřeba k zisku preferenčního zacházení udělat či jak prokázat původ zboží? Zajímá Vás, jak můžete ušetřit díky CETA při certifikaci Vašeho zboží? Hledáte řešení, jak vysílat Vaše zaměstnance, aby dohlédli na zakázku v Kanadě? Zvažujete poskytování služeb pro kanadské klienty?

Na tyto a další otázky Vám odpoví celodenní program konference pořádané 13. března 2017 Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci se Zastoupením Evropské komise v České republice a velvyslanectvím Kanady v České republice s názvem:

Komplexní hospodářská a obchodní dohoda EU-Kanada (CETA): příležitosti pro české firmy.

Datum: 
13/03/2017 -
09:30 to 17:00

Konference bude jedinečnou příležitostí setkat se s experty, kteří se podílí implementaci dohody CETA, a získat z první ruky informace, které usnadní Váš vstup na kanadský trh a získají Vám konkurenční výhodu pro blížící se zahájení provádění dohody CETA.

Diskutovat s Vámi o příležitostech a výzvách, které dohoda CETA přináší, budou připraveni:

Jednací jazyk konference: čeština a angličtina (simultánní tlumočení bude zajištěno).

Registrace jsou otevřeny do 8. března. Využijte, prosím, tohoto formuláře, kde zároveň prosíme o formulování konkrétních otázek, ke jmenovaným tématům k lepší přípravě na diskusi.