ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Evropa bude znovu na Colours of Ostrava

/czech-republic/file/coo-ladimesejpg_cscoo_-_ladime_se.jpg

Ladíme se na #barvyevropy @ZEK ČR

Evropská komise v ČR bude i letos partnerem dvou diskusních scén na Colours of Ostrava (19. - 22.7.) - mezinárodního fóra Meltingpot Gala a Voices of Freedom.

Mimo debatních scén přináší Zastoupení EK na festival Europe Stage, která tento rok ožije barvami. Pro všechny účastníky budou na našem stanu připraveny umělecké workshopy, hudba, tanec, malování, soutěže o skvělé ceny a spousta zábavy. Nebudou zde chybět také vědomostní kvízy nebo evropské infocentrum.

Datum: 
19/07/2017 - 14:00 to 22/07/2017 - 23:00

Mottem letošní účasti Zastoupení EK v ČR na festivalu Colours of Ostrava jsou #barvyevropy, protože Evropa není černobílá, stejně jako pohled na některá její témata.  Ve stanu #barvyevropy  při Europe Stage se můžete těšit na hudební a kreativní workshopy, crazy selfiebot a taky spoustu zajímavých soutěží o Evropě. Informovat se zde můžete např. také o současnosti a budoucnosti EU, Evropském sboru solidarity programu, Erasmus+ nebo Kreativní Evropa. Od středy do soboty vždy od 14h je pro Vás připraven nabitý program zábavy a barev. Více se dozvíte na události Nalaď se na #barvyevropy.

/czech-republic/file/evropa-prispevky5jpg_csevropa-prispevky5.jpg

Kampaň #barvyevropy ©ZEK ČR

 

Také tento rok bude Zastoupení EK partnerem diskusní scény Voices of Freedom spolu s ostravským sdružením Pant. Tato scéna se zaměří na některá problematická období evropských dějin, na současnou společnost a rozvojový svět nebo otázky migrace a humanitární pomoci. Těšit se můžete například na velvyslankyni Velké Británie v ČR Jan Thompson, ekonoma Tomáše Sedláčka, publicistku Petrušku Šustrovou nebo diplomata Petra Koláře.

Třetí scénou, na které spolupracujeme, je páteční Meltingpot Gala. Pozvání přijali hosté z celého světa.  Například mezinárodně uznávaný motivační řečník a spisovatel Mark Gungor, americký spisovatel Dan Millman nebo česká cestovatelská legenda Miloslav Stingl.  

/czech-republic/file/meltingpot2016png_csmeltingpot_2016.png

MELTINGPOT 2016 ©Meltingpot

 

Veškeré dění na našem stánku a aktuální informace z festivalu můžete sledovat na facebookovém profilu Evropská komise v ČR nebo na události Nalaď se na #barvyevropy.