ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Evropa bude opět na Colours of Ostrava

/czech-republic/file/webmalejpg_csweb_male.jpg

#barvyevropy na Colours of Ostrava @ZEK
@ZEK

Evropská komise v ČR bude i letos na festivalu Colours of Ostrava. Těšit se můžete opět na mezinárodní fórum Meltingpot, jehož jsme partnerem, a které Vám nabídne zajímavé diskuse a přednášky s českými i mezinárodními řečníky. V naší Europe Stage a stanu #barvyevropy bude po celou dobu festivalu připraven nabitý program. Letošním tématem je CESTOVÁNÍ! Přijďte se seznámit do cestovatelského speed datingu, dozvědět se více o Erasmu+ nebo si zasoutěžit o zajímavé ceny. Ani tentokrát nebude chybět hudba, jamování, žonglování a spousta zábavy.

Datum: 
18/07/2018 - 14:00 - 21/07/2018 - 20:00

Jste CESTOVATELÉ tělem i duší? Necestujte po Evropě sami! Přijďte se na Colours of Ostrava seznámit do cestovatelské seznamky do stanu #barvyevropy u Europe Stage, kde můžete poznat fajn parťáky nejen na cestování po Evropě.

/czech-republic/file/cestovatelskaseznamkajpg_cscestovatelska_seznamka.jpg

Cestovatelská seznamka na Colours of Ostrava @ZEK
@ZEK

Můžete si také zkusit zajamovat pod vedením mladých hudebníků. Samozřejmě u nás najdete také spoustu zajímavých soutěží a informací o Evropě, o současnosti a budoucnosti EU, Evropském sboru solidarity, programu Erasmus+ nebo Kreativní Evropě. A pozor! Skvělý suvenýr si odnesete také z naší speciální komixové fotostěny.

/czech-republic/file/hudebninastrojejpg_cshudebni_nastroje.jpg

Jamování ve stanu #barvyevropy @ZEK
@ZEK

Od středy do soboty vždy od 14h je pro Vás připraven nabitý program plný zábavy a barev. Více se dozvíte na události Objev #barvyevropy na Colours of Ostrava.

/czech-republic/file/soutezekvizysupercenyjpg_cssouteze_kvizy_super_ceny.jpg

Soutěže a kvízi o super ceny @ZEK
@ZEK

A kde nás na Colours najdete? Tentokrát na klidnějším místě nedaleko Bold Tower, opět společně stan #barvyevropy (pod značkou MM) a Europe stage (č. 9). Mrkněte na mapu ↓.

/czech-republic/file/bitmap6png_csbitmap6.png

Mapa Colours of Ostrava s vyznačením stanu #barvyevropy a Europe stage @CoO
@CoO

 

Také tentokrát bude Zastoupení EK partnerem diskusního fóra Meltingpot. Fórum tento rok nabídne osm rozdílných scén, na kterých budou po celou dobu festivalu probíhat diskuse, přednášky a workshopy. Na scénách jako Global, Good Life, Czech Stories nebo Meltingpot Gala vystoupí čeští i mezinárodní řečníci z různých koutů světa. Těšit se můžete například na mírovou aktivistku a poradkyni světových lídrů Scillu Elworthy (GBR), ředitelku zpravodajství BBC World News Liz Corbin (GBR), ředitelku Googlu pro CZ, SK a H Taťánu le Moigne, zakladatelku nadace Krása pomoci a Miss World 2006 Taťánu Gregor Brzobohatou, evolučního ekologa Pavla Drozda, youtubera Kovyho nebo ekonoma Tomáše Sedláčka. Určitě si nenechte ujít debatu „S klapkami na očích“ s Bobem Kartousem a Tomášem Sedláčkem a debatu zástupců ekologických a podnikatelských iniciativHledám cestu z plastu“.

Přijďte se nejprve naladit na cestování do našeho stanu a pak vyrazte na některou z přednášek od českých cestovatelů. V programu Meltingpot najdete např.:

Veškeré dění na našem stánku a aktuální informace z festivalu můžete sledovat na facebookovém profilu Evropská komise v ČR  nebo na události Objev #barvyevropy na Colours of Ostrava.