ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Soutěž „Náš evropský projekt“

/czech-republic/file/nep5bwebpng-0_csnep_5b_web.png

Náš evropský projekt @ZEK
@ZEK

„Náš evropský projekt“ je soutěž pro města a obce, ve které se veřejnost zapojí do hlasování o nejoblíbenější projekt financovaný z evropských fondů. Soutěž bude probíhat během letních prázdnin na Facebooku Zastoupení Evropské komise v ČR.

Veřejnost rozhodne, které obce vyhrají poukazy na uspořádání obecní slavnosti v celkové hodnotě 150 000 Kč a all-inclusive cestu do Bruselu.

Datum: 
15/06/2018 - 11:45 - 15/08/2018 - 23:00

Cílem soutěže „Náš evropský projekt“ je připomenout obyvatelům přínosy projektů podpořených z evropských fondů pro rozvoj jejich nejbližšího okolí, obce či města.

Soutěž vyhlašuje Zastoupení Evropské komise v ČR, dále jen „Zadavatel“.  Partnery akce jsou: Svaz měst a obcí ČR, evropská informační sít Europe Direct a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

Soutěžícími jsou města a obce, které do soutěže nominují jeden již dokončený projekt na svém katastrálním území spolufinancovaný z fondů EU. O vítězném projektu bude hlasovat široká veřejnost na facebookovém profilu Zastoupení Evropské komise v ČR.

 

Ceny

V soutěži budou uděleny ceny 3 obcím s nejvyšším počtem hlasů (při zohlednění velikosti obce):

1. cena: příspěvek na obecní slavnost ve výši 75.000 Kč[i]

2. cena: příspěvek na obecní slavnost ve výši 50.000 Kč

3. cena: příspěvek na obecní slavnost ve výši 25.000 Kč

Všechny tři oceněné obce zároveň získají all-inclusive 2-3 denní pracovní návštěvu evropských institucí v Bruselu pro jednu osobu (starostu, případně člena zastupitelstva).

 

Harmonogram soutěže

Registrace obcí a zasílání projektů

18. 6. –  13. 7. 2018

Veřejné hlasování

23. 7. – 11. 8. 2018

Vyhodnocení výsledků

11. 8. – 15. 8. 2018

Vyhlášení vítězů soutěže

Konec srpna / začátek září

 

Pravidla soutěže naleznete zde.

 

 

[i] Příspěvek bude poskytnut formou zajištění vybrané služby/služeb k zajištění slavnosti (např. technické a audiovizuální zajištění, catering, produkce atd.). Pořadatel si rovněž vyhrazuje právo výměny výher za jím vybrané odpovídající jiné výhry.