ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Kino Evropský dům: Happy End

/czech-republic/file/happyendpng_cshappy_end.png

Happy end @CSFD
@CSFD

Bude to happy end? Přijďte se přesvědčit, jak dopadne sonda do života jedné „lepší“ evropské rodiny. Už 16. 05. v Kině Evropský dům uvedeme snímek Happy End německého oscarového režiséra Michaela Haneka. Vstup je jako vždy ZDARMA, nezapomeňte si rezervovat místo.

Datum: 
16/05/2018 - 19:00

Michael Haneke se vrací se sondou do života jedné „lepší“ evropské rodiny, kterou pozoruje se svébytným a velmi trpkým smyslem pro humor. Poté, co její maminka záhadně onemocní, stěhuje se malá Eve za otcem do rozlehlého rodinného sídla v Calais. Jeho neurotičtí a sebestřední obyvatelé jsou zahleděni do nevěr, komplotů a iluzí o vlastní výjimečnosti. Snadno tak přehlédnou, že nový přírůstek v jejich domácnosti také skrývá jedno temné tajemství. Do hlavních rolí ostré satiry obsadil Haneke plejádu velkých hereckých jmen včetně Isabelle Huppert a Jean-Louise Trintignanta - protagonistů Oscarem, Zlatou palmou i Zlatým glóbem oceněné Lásky (2012). Filmu, na nějž Happy End i v některých dalších ohledech volně navazuje.

Film promítáme od 19:00 v Evropském domě, Jungmannova 24 Praha 1.

Na představení je nutné si vytvořit rezervaci, abyste si zajistili místo v sále.
Rezervace se nevyzvedávají předem, stačí se dostavit do 18:30 v den projekce. Při pozdějším příchodu (po 18:30) rezervace propadá a Vaše místo bude uvolněno pro další zájemce.

Více informací naleznete také na facebookovém účtu Kino Evropský dům.

Těšíme se na Vás!

Trailer filmu

/czech-republic/file/happy-end-official-trailer-hd-2017_csHappy End | Official Trailer HD (2017)