ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Kino Evropský dům: Básník, který málem zabil Hitlera

/czech-republic/file/basnikkteryjpeg_csbasnik_ktery.jpeg

Basnik, ktery malem zabil Hitlera ©CSFD
©CSFD

Kino Evropský dům Vám tentokrát přináší bláznivou komedii, ve které si chorvatští tvůrci dělají nekorektní legraci z vlastní minulosti. Chcete se dobře pobavit? Tak určitě dorazte už 18. 4. od 19 hodin do Evropského domu. Vstup je jako vždy ZDARMA, rezervace místa nutná.

Datum: 
18/04/2018 - 19:00

Nezávislý stát Chorvatsko, období 2. světové války. Národně-osvobozenecké hnutí v zemi uvadá. Mladý básník Ljiljan Vidić se připojí k partyzánům a dostává za úkol napsat píseň, s níž jejich skupina vyhraje národní talentovou soutěž (nacistickou obdobu X Factoru). Vítěz této soutěže má vystoupit na slavnostní recepci organizované chorvatským vůdcem Ante Pavelićem, které se má zúčastnit sám Adolf Hitler. Skupina se tak dostane do jeho blízkosti a bude mít jedinečnou příležitost spáchat na něj atentát a ukončit 2. světovou válku.

Film promítáme od 19:00 v Evropském domě, Jungmannova 24 Praha 1.

Na představení je nutné si vytvořit rezervaci, abyste si zajistili místo v sále.
Rezervace se nevyzvedávají předem, stačí se dostavit do 18:30 v den projekce. Při pozdějším příchodu (po 18:30) rezervace propadá a Vaše místo bude uvolněno pro další zájemce.

Více informací naleznete také na facebookovém účtu Kino Evropský dům.

Těšíme se na Vás!

Trailer filmu

/czech-republic/file/b%C3%A1sn%C3%ADk-kter%C3%BD-m%C3%A1lem-zabil-hitlera-2015-cz-hd-trailer_csBásník, který málem zabil Hitlera (2015) CZ HD trailer