ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Soutěž o 2 VIP vstupy na Colours of Ostrava 2017

/czech-republic/file/photo23061792956jpg_csphoto_23.06.17_9_29_56.jpg

Soutěž o 2 VIP lístky na CoO ©ZEK ČR

Evropa bude znovu na Colours of Ostrava! Ve stanu #barvyevropy při Europe Stage se budete moci na chvíli stát hvězdou. Čekají Vás umělecké workshopy, speciální art selfiebot a taky spousta zajímavých informací a soutěží o Evropě.

Nalaďte se na #barvyevropy třeba právě písničkou v autě. Výhrou Vám mohou být 2 VIP lístky na Colours! 

Soutěž probíhá na Facebooku ZEK v ČR a facebookové události "Nalaď se na #barvyevropy".

 

Datum: 
28/06/2017 - 09:00 to 04/07/2017 - 23:30

PODMÍNKY SOUTĚŽE NA FACEBOOKU – Soutěž o 2 VIP vstupy na Colours of Ostrava 2017

 1. Všeobecná ustanovení
  1. Tato pravidla ustanovují podmínky a pravidla soutěže o 2 vstupy na Colours of Ostrava 2017, kterou organizuje Zastoupení Evropské komise v ČR (dále jen „organizátor“).
  2. Společnost Facebook není pořadatelem soutěže, nesponzoruje ji, ani s ní žádným způsobem nesouvisí.
  3. Soutěže se mohou zúčastnit jen osoby s trvalým nebo přechodným pobytem v ČR nebo mající jinou významnou vazbou na ČR (např. zde studují).
  4. Soutěže se nemohou zúčastnit vítězové předešlé soutěže o 10 lístků na Colours of Ostrava, která byla vyhodnocena 12.-13. 6. 2017.
  5. Soutěž probíhá do 4. 7. 2017 23:59 hod.
  6. Vyhodnocení soutěže bude publikováno na FB události #barvyevropy od 7. 7. 2017.
  7. Důležité informace a změny oznámí organizátor vždy na své oficiální stránce na Facebooku.

 

 1. Princip soutěže
  1. Soutěžící nahraje pod příspěvek s vyhlášením soutěže do komentářů 15–20 sekundové video, jak zpívá ve svém autě jednu z písniček interpretů, kteří vystoupí na Colours of Ostrava 2017.
  2. Soutěžící spolu s videem v komentáři může označit jména přátel z FB, které by rád potkal na Colours (není to podmínka výhry).

 

 1. Vyhodnocení soutěže
  1. Soutěží se celkem o 2 VIP vstupy na festival Colours of Ostrava 2017. Získá je nejzajímavější video.
  2. Vítěze určí porota složená se zástupců organizátora a kreativního týmu, který připravuje evropské aktivity na festivalu Colours of Ostrava.
  3. Dílo ani příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy, nenávistné projevy či porušovat práva duševního vlastnictví. Organizátor si také vyhrazuje právo mazat všechny příspěvky, které nebudou k tématu soutěže.

 

 1. Závěrečná ustanovení
  1. Soutěžící zveřejněním svého videa v komentáři pod příspěvkem s vyhlášením soutěže souhlasí s pravidly soutěže a poskytuje organizátorovi právo nakládat se soutěžným videem dle svého uvážení.
  2. Organizátor může vyloučit kteréhokoliv soutěžícího ze soutěže v případě, že by soutěžící svým jednáním porušoval pravidla soutěže nebo by byl z takového jednání důvodně podezřelý.
  3. Pokud se prokáže, že výherce nesplnil kteroukoliv z podmínek soutěže, výhra mu nebude přiznána. Výhry nejsou vymahatelné a nevzniká na ně právní nárok.
  4. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv bez udání důvodu zkrátit, přerušit nebo odvolat celou soutěž. Všechny změny pravidel nabývají účinnost jejich zveřejněním na FB stránce organizátora. Změna pravidel soutěže nezakládá nárok soutěžícího na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži.