KIBRIS TEMSİLCİLİĞİ

Bize ulaşın

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği
Adres: AB Evi - 30 Byron Caddesi, 1096 Nicosia/ Lefkoşa

 

Tel: +357 22 817770
Faks: +357 22768926
E-posta: comm-rep-cy@ec.europa.eu
Twitter: www.twitter.com/eucyprus
Facebook: www.facebook.com/ec.cyprus

 

 

Çalışma saatlerimiz:

Pazartesi’den Cuma’ya, 09:00 – 17:00

AK Kıbrıs Temsilciliği resmi tatilleri

Temsilciliğe Ledra Palas geçiş noktasından ulaşım için tıklayınız

Temsilciliğe Agios Dometios geçiş noktasından ulaşım için tıklayınız

 

 

Temsilcilik Ekipleri:

Başkanlık

Siyasi Raporlama ve Politika Analiz Ekibi

Basın ve Medya Ekibi

İletişim, Ortaklık ve Bilgi Ağları Ekibi

İdari İşler Ekibi

Europe 2020 and Economic Governance

Tercüme Genel Müdürlüğü Nicosia/Lefkoşa Ofisi

Teşkilat Şeması

 

Kamusal Alan İletişim:

Avrupa Kamusal Alanı

Pazartesi’den Cuma’ya, 10:00 – 16:00

Tel: +357 22 817770

E-posta: info@eps.com.cy

Facebook: www.facebook.com/EPSCyprus

 

 

 

 Temsilcilik Başkanı

/cyprus/file/ierotheospapadopoulosjpg_trierotheos_papadopoulos.jpg

ierotheos_papadopoulos
©

Ierotheos Papadopoulos
Temsilcilik Baskani

Tel: +357 22 81 77 70
E-mail: ierotheos.papadopoulos@ec.europa.eu
CV

Lizanna Sergides
Temsilcilik Başkanı Kişisel Asistanı

Tel: +357 22 81 78 86
E-mail: lizanna.sergides@ec.europa.eu
Mr Charalambos Gregoriou
Şoför

Tel: +357 22 81 78 96
E-mail: charalambos.gregoriou@ec.europa.eu

Siyasi Raporlama ve Politika Analiz Ekibi

Yolanda Valassopoulou
Siyasi Raporlama ve Politika AnalizEkip Lideri & Vatandaşlar İlişkileri  

Tel: +357 22 81 75 67
E-mail: yolanda.valassopoulou@ec.europa.eu

 

Michael Stylianou
Siyasi analist

Tel: +357 22 81 75 75
E-mail: michael.stylianou@ec.europa.eu

/cyprus/file/kmousouroullisjpg_trk_mousouroullis.jpg

k_mousouroullis
©
Konstandinos Moussouroulis
Siyasi analist

Tel: +357 22 81 78 89
E-mail: konstandinos.moussouroulis@ec.europa.eu

Basın ve Medya Ekibi

Charalampos Metaxas
Basın Müşaviri / Basın ve Medya Ekibi Lider Vekili

Tel: +357 22 81 75 76
E-mail: charalampos.metaxas@ec.europa.eu

Dr Kezban Akansoy
Basın Müşaviri / Siyasi analist

Tel: +357 22 81 78 37
E-mail: kezban.akansoy@ec.europa.eu

Stefania Karolina Christofidaki
İletişim ve Enformasyon Asistanı
Tel: +357 22 81 77 70
E-mail:
stefania-karolina.christofidaki@ec.europa.eu

İletişim, Ortaklık ve Bilgi Ağları Ekibi

Thea Pieridou
Temsilcilik Başkan Yardımcısı /
İletişim, Ortaklık ve Bilgi Ağları Ekip Lideri
Tel: +357 22 81 75 49
E-mail: thea.pieridou@ec.europa.eu

Nicole Katerina Fragidou
İletişim ve Enformasyon Asistanı, Webmaster, Dijital Lider ve Europe Direct Ağı Kıbrıs Koordinatörü

 Tel: +357 22 81 77 70
E-mail:
nicole-katerina.fragifou@ec.europa.eu

Marianna Themistocleous
İletişim ve Enformasyon Asistanı

Tel: +357 22 81 78 85
E-mail: marianna.themistocleous@ec.europa.eu

 

Christos Christodoulou
İletişim ve Enformasyon Asistanı / Webmaster

Tel.: +357 22 45 14 53
E-mail: christos.christodoulou@ec.europa.eu

İdari İşler Ekibi

/cyprus/file/kkritikosjpg_trk_kritikos.jpg

k_kritikos
©

Kristina Kritikos
İdari işler Başkanı

Tel: +357 22 81 77 70
E-mail: kristina.kritikos@ec.europa.eu

Argyroula Nikolaidou
Mali işler asistanı

Tel: +357 22 81 77 70
E-mail: argyroula.nikolaidou@ec.europa.eu

 

Ioanna Ioannou
Mali işler asistanı

Tel: +357 22 81 78 87
E-mail: ioanna.ioannou@ec.europa.eu

Avrupa 2020 ve Ekonomik Yönetişim

/cyprus/file/cpaschalidesjpg-1_trc_paschalides.jpg

c_paschalides
©

 

Christos Paschalides
Avrupa Sömestri Sorumlusu

Tel: +357 22 81 77 70
E-mail: christos.paschalides@ec.europa.eu

 Tercüme Genel Müdürlüğü Lefkoşa Ofisi

Martha Neokleous
Dil Memuru & Okullarla İlişkileri  

Tel: +357 22 81 78 35
E-mail: martha.neokleous@ec.europa.eu