Our planet, Our future

Par

Klimata pārmaiņas ir viens no nopietnākajiem izaicinājumiem, ar ko saskaramies mūsdienās. Uz mūsu planētas notiek būtiskas un paātrinātas klimata pārmaiņas, kas sākās pirms vairāk nekā simts gadiem.

Labāk kopā!

“Klimata pārmaiņas attiecas uz mums visiem, un mēs visi varam veikt darbības, kas nāk par labu gan klimatam, gan mūsu veselībai un labklājībai. Lai mūsu sabiedrību padarītu klimatam draudzīgāku, ir jāizvērtē, kā ražojam un izmantojam enerģiju, izstrādājam jaunas tehnoloģijas, apsildām vai dzesējam ēkas — un tā līdz pat transportam, ko izmantojam, produktiem, ko pērkam, pārtikai, ko ēdam un iepakojumam, ko izmetam. Mums ir jāstrādā kopā, izprotot izaicinājumus un radot risinājumus, lai ikviens varētu iesaistīties un nepaliktu malā. Strādāsim kopā, rūpēsimies par planētu un veidosim tādu nākotni, kādu vēlamies.”

Franss Timmermans

Eiropas Zaļā kursa izpildviceprezidents, Eiropas Komisija (2019.–2014.)

Frans Timmermans, Executive Vice-President for the European Green Deal, Commission (2019-2024)

Mūsu planēta, mūsu nākotne.

Šo izglītojošo materiālu ir sagatavojusi Eiropas Komisija. Tā pamatā ir informācija, kas iekļauta dokumentā “Mūsu planēta, mūsu nākotne. Kopīga cīņa pret klimata pārmaiņām”, kas sākotnēji tika publicēts 2015. gadā pirms Parīzes klimata konferences un atjaunināts 2018. gadā.