Our planet, Our future

Apie kampaniją

Klimato kaita šiandien yra vienas rimčiausių iššūkių mūsų pasauliui. Mūsų planetoje vyksta didelė ir sparti klimato kaita, kuri prasidėjo prieš daugiau nei šimtmetį.

Geriau dirbti kartu!

„Klimato kaita kelia susirūpinimą mums visiems ir visi galime imtis veiksmų, kurie būtų naudingi ir klimatui, ir mūsų sveikatai bei gerovei. Jei norime, kad mūsų visuomenė labiau rūpintųsi klimatu, turime analizuoti, kaip gaminame bei vartojame energiją, kuriame naujas technologijas, šildome ar vėsiname savo pastatus, net kokias transporto priemones naudojame, kokias prekes perkame, ką valgome ir kokias pakuotes išmetame. Turime dirbti išvien, kad suprastume kylančias problemas ir parengtume sprendimus, kad kiekvienas padarytų tai, ką turi padaryti, ir niekas nebūtų pamirštas. Dirbdami kartu rūpinkimės planeta ir kurkime tokią ateitį, kokios norime.“

Fransas Timmermansas

Už Europos žaliąjį kursą atsakingas vykdomasis pirmininko pavaduotojas, Europos Komisija (2014–2019)

Frans Timmermans, Executive Vice-President for the European Green Deal, Commission (2019-2024)

Mūsų planeta, mūsų ateitis

Šią mokymo priemonę parengė Europos Komisija. Joje remiamasi informacija, pateikta leidinyje Mūsų planeta, mūsų ateitis. Kartu kovokime su klimato kaita, kuris pirmą kartą paskelbtas 2015 m. prieš Paryžiaus klimato kaitos konferenciją ir atnaujintas 2018 m.