Our planet, Our future

Teave

Kliimamuutus on tänapäeval meie ees üks tõsisematest väljakutsetest. Meie planeedil toimub märkimisväärne ja aina kiirenev kliimamuutus, mis algas sada aastat tagasi.

Koos teeme paremini!

„Kliimamuutus puudutab meid kõiki ja me kõik saame anda oma panuse, et aidata nii kliimat kui ka meie tervist ja heaolu. Ühiskonna kliimasõbralikumaks muutmine tähendab seda, et me vaatame üle energia tootmise ja tarbimise, uute tehnoloogiate arendamise, hoonete kütmise ja jahutamise ning transpordi, mida kasutame, tooted, mida ostame, toidu, mida sööme, ja pakendid, mille ära viskame. Väljakutsete mõistmiseks ja lahenduste väljamõtlemiseks peame töötama koos, et kõik saaksid anda oma panuse ja keegi ei jääks maha. Töötame üheskoos, et kanda oma planeedi eest hoolt ja luua ilus tulevik.”

Frans Timmermans

Euroopa rohelise kokkuleppe juhtiv asepresident, Euroopa Komisjon (2019–2024)

Frans Timmermans, Executive Vice-President for the European Green Deal, Commission (2019-2024)

Meie planeet, meie tulevik

Selle õppevahendi on välja töötanud Euroopa Komisjon. See põhineb dokumendis „Meie planeet, meie tulevik: võitleme üheskoos kliimamuutusega” sisalduval teabel, mis avaldati algselt 2015. aastal enne Pariisi kliimakonverentsi ja mida uuendati 2018. aastal.

Tööriistakomplekt

Need reklaammaterjalid on ette valmistatud allalaadimiseks ja võrkudega jagamiseks koos lühikese juhendiga, kuidas neid kõige tõhusamalt kasutada:

  • Video: lühivideo, mis tutvustab veebitööriista - Preview
  • IG Stories: IG 5 Instagrami/Facebooki lugu, mis toovad esile tööriista noortega kasutamise eelised
  • GIFs: 4 GIF-i, mis esitlevad platvormi põhisisu
  • Lühijuhis: lühijuhis nende vahendite tõhusa kasutamise kohta
  • Copyright notice for “Our Planet, Our Future”

Need materjalid on saadaval eesti keeles ja järgmistes ELi keeltes (EN, ES, DE, FR, IT, PL, RO, SK, SV).

Aidake meil sõna levitada!