Klimato politika

Jaunimas ir klimatas

Papasakok mums, ką manai apie klimato kaitą ir kaip su ja kovoji. Turi gerą idėją ar puikų patarimą? Pasidalyk savo rūpesčiais ir sprendimais su kitais jaunuoliais Europos Sąjungoje ir visame pasaulyje. Ir tu gali atsidurti šiame žemėlapyje! Atsiųsk savo duomenis (vardą, amžių, miestą ir šalį) adresu clima-youth-climate-action@ec.europa.eu.

Jei atsiųsi mums e. laišką, manysime, kad tu ir tavo tėvai arba globėjai suteikėte mums autorines teises skelbti tavo vardą, amžių, miestą, šalį ir komentarus mūsų interneto svetainėje ir kitais būdais (spausdintiniuose leidiniuose, socialiniuose tinkluose ir kt.).

Jaunimo žurnalas

Jaunimo žurnalas

Europos Komisijos žurnalas apie klimato kaitą leidžiamas spausdintine forma ir skelbiamas internete visomis ES kalbomis! Žurnale „Mūsų planeta, mūsų ateitis“ paaiškinama, kaip Europos Sąjunga sprendžia vieną iš didžiausių žmonijai šiandien kylančių problemų ir kaip mes visi galime prisidėti prie kovos su klimato kaita. Jame yra mokslui skirtas skyrius, skelbiami pokalbiai su moksleiviais ir informacijos apie tai, kaip Europos Sąjungoje mažinama išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų ir prisitaikoma prie kintančio klimato. Sužinok viską šia tema!

Stalo žaidimas

Stalo žaidimas