Eiropas Komisija > ETST

Drukājama datne Ievietot grāmatzīmi šajā lapā

 

Sveicināti Eiropas tiesu tīkla civillietās un komerclietās interneta vietnē

Daži informācijas elementi šajā vietnē nav atjaunināti.

Tiek pārskatīts viss vietnes saturs pirms gaidāmās pāriešanas uz Eiropas e-tiesiskuma portālu.

Šo vietni veido Eiropas Komisija, un to regulāri publicēs ciešā sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Šeit jūs atradīsiet daudz informācijas par dalībvalstīm, Kopienas tiesībām, Eiropas tiesībām un dažādām civiltiesību un komerctiesību tēmām.

Par katru no šīm tēmām, kas kataloģizētas katras lapas kreisajā pusē, jums būs iespējams gūt šādu informāciju:

  • uzklikšķinot uz tēmas, jūs nonākat vispārīgās informācijas lapā, kas attiecas uz iztirzājamo tēmu.
  • uzklikšķinot uz Eiropas karoga, jūs nonākat lapā «Kopienas tiesības», kas detalizēti izklāsta Savienības veikumu un ieceres attiecīgajā nozarē.
  • uzklikšķinot uz pasaules kartes, jūs nonākat lapā «Starptautiskās tiesības», kas detalizēti izklāsta starptautisko institūciju veikumu un ieceres attiecīgajā nozarē.
  • uzklikšķinot uz dalībvalstu karogiem, jūs nonākat «nacionālajās» lapās. Katrai dalībvalstij, izņemot Dāniju, ir pa vienai lapai. Tajās jūs atradīsiet specifiskas ziņas par nacionālajām tiesu sistēmām
    tīkla informācijas sistēma aicināta attīstīties pakāpeniski. Tātad iespējams, ka lapas, kurām jūs vēlaties piekļūt, vēl nav pieejamas. Šajā gadījumā jebkuru iespēju robežās jūs atradīsiet vietņu izvēli uz citām informācijas vietnēm, visbiežāk atbilstošo dalībvalstu valodā vai valodās.

atlas_preview
Varat arī ielūkoties Eiropas Tiesiskās sadarbības atlantā, kurš ļauj ērti piekļūt informācijai, kas attiecas uz tiesisko sadarbību civillietās.