Europos Komisija > ETIT

Spausdintinis variantas Įrašyti tinklalapį į adresyną

 

Sveiki atvykę į Europos teisminio tinklo civilinėse ir komercinėse bylose svetainę

Atkreipkite dėmesį, kad informacija šioje svetainėje nėra atnaujinta.

Visas šios svetainės turinys peržiūrimas prieš jį perkeliant į Europos e. teisingumo portalą.

Šį tinklalapį, kuriame pateikiama medžiaga bus nuolat atnaujinama, tvarko Europos Komisija, glaudžiai bendradarbiaudama su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis.

Tinklalapyje rasite daug informacijos apie valstybes nares, Bendrijos bei Europos teisę, informacijos įvairiomis civilinės ir komercinės teisės temomis.

Kiekviena iš šių temų, nurodytų kiekvieno puslapio kairėje pusėje, galima gauti tokią informaciją.

  • Spragtelėję pele temą, pateksite į puslapį, kuriame pateikiama su šia tema susijusi bendro pobūdžio informacija.
  • Spragtelėję Europos Sąjungos vėliavą, pateksite į puslapį „Europos teisė“, kuriame išsamiai aprašomi atitinkamoje srityje įgyvendinti ir būsimi Europos Sąjungos projektai.
  • Spragtelėję pasaulio žemėlapį, pateksite į puslapį „Tarptautinė teisė“, kuriame išsamiai aprašomi įgyvendinti ir būsimi tarptautinių organizacijų atitinkamos srities projektai.
  • Spragtelėję valstybių narių vėliavas, pateksite į valstybių narių puslapius. Kiekvienai iš jų, išskyrus Daniją, yra skirta po vieną puslapį. Šiuose puslapiuose rasite informaciją apie nacionalines teisės sistemas.
    Šio tinklo informacijos sistema nuolat plėsis. Tačiau gali būti ir taip, kad puslapiai, į kuriuos norėsite patekti, dar nebus parengti. Tuomet, kiek įmanoma, jums bus pateikta nuorodų į kitas informacines svetaines, dažniausiai atitinkama valstybės narės kalba arba kalbomis.

atlas_preview
Taip pat galite pasinaudoti Europos teisminiu atlasu, kuris suteikia galimybę nesunkiai rasti informacijos, susijusios su teismų bendradarbiavimu civilinėse bylose.

viršųviršų