Vertegenwoordiging in België

Contact

Het Charlemagne gebouw © Europese Unie Vertegenwoordiging van de Europese Commissie in België

Wetstraat 170 - 1040 Brussel

Telefoon: +32 2 295 38 44

E-mail: COMM-REP-BRU@ec.europa.eu

Twitter: https://twitter.com/EU4BE

Facebook: https://www.facebook.com/EU4BE

Instagram: https://www.instagram.com/eu4be

Als u rechtstreeks contact wilt opnemen met een instelling of orgaan van de EU, raadpleegt u best de lijst met contactgegevens van de Europese instellingen.

Het team van de Vertegenwoordiging van de Europese Commissie in België

Hoofd van de Vertegenwoordiging

Charlotte Gugenheim (Waarnemend hoofd)
Charlotte.Gugenheim@ec.europa.eu

02 296 43 43

Secretariaat

Karin Verminck
Karin.Verminck@ec.europa.eu
COMM-REP-BRU@ec.europa.eu

02 295 83 56

Politieke team

Hoofd van het Politieke team

Oona Van Landuyt
Oona.Van-Landuyt@ec.europa.eu

02 295 15 17

Economisch Analist – Europees semester

Xavier Vanden Bosch
Xavier.Vanden-Bosch@ec.europa.eu

02 296 02 02
Economisch Analist – Europees semester

Veerle Nuyts
Veerle.Nuyts@ec.europa.eu

02 296 63 02
Politieke rapportering

Selma Neuber
Selma.Neuber@ec.europa.eu

02 296 59 83
Assistent politieke rapportering en outreach

Miguel Desot
Miguel.Desot@ec.europa.eu

02 296 63 53

Informatie en communicatie team

Hoofd van het Informatie- en Communicatieteam

Charlotte Gugenheim
Charlotte.Gugenheim@ec.europa.eu

02 296 43 43
Verantwoordelijk bezoeken en evenementen

Samuël Maenhout
Samuel.Maenhout@ec.europa.eu

02 298 62 15
Verantwoordelijk grote evenementen

Nathalie Malivoir
Nathalie.Malivoir@ec.europa.eu

02 299 27 70
Verantwoordelijk sociale media - Onderwijs

Isabelle Langnickel
Isabelle.Langnickel@ec.europa.eu

02 296 11 42
Verantwoordelijk  onderwijs en publicaties

Catherine Dielens
Catherine.Dielens@ec.europa.eu

02 295 87 67
Bijbehorende netwerken Europe Direct

Danielle Coulonval
Danielle.Coulonval@ec.europa.eu
Community manager sociale media

Lieselot Deprins
Lieselot.Deprins@ext.ec.europa.eu
Stagiair Blue Book

Milena Vergara Santiago
Milena.Vergara-Santiago@ec.europa.eu
Webmaster

Mauro Sabatano
Mauro.Sabatano@ec.europa.eu

02 299 05 79
Assistent publicaties en evenementen

Jonathan Buyle
Jonathan.Buyle@ext.ec.europa.eu

02 297 20 95

Persteam

Hoofd van het Persteam

Alexia van Daele
Alexia.van-Daele@ec.europa.eu

02 297 75 87
Verantwoordelijk Franstalige persen

Anne Compère
Anne.Compere@ec.europa.eu

02 299 87 21

Administratie en Financiën team

Hoofd van het team Administratie en Financiën

Myriam Eeckhout-Cornillie
Myriam.Eeckhout@ec.europa.eu

02 295 94 94
Assistent financiën

Vanessa Eppe
Vanessa.Eppe@ec.europa.eu

02 296 91 09
Assistent logistiek/webmaster

Roberto Gasparini
Roberto.Gasparini@ec.europa.eu

02 299 46 53
Chauffeur en persassistent

Huu Hoc Nguyen
Huu-Hoc.Nguyen@ec.europa.eu

02 298 63 13