Vertegenwoordiging in België

Contact

Het Charlemagne gebouw © Europese Unie Vertegenwoordiging van de Europese Commissie in België
Wetstraat, 170 - 1040 Brussel
Telefoon: ++32 2 295 38 44
E-mail: COMM-REP-BRU@ec.europa.eu
Twitter: https://twitter.com/EU4BE
Facebook: https://www.facebook.com/EU4BE
Instagram: https://www.instagram.com/eu4be

 

 

de informatie centrum" 'Europe Info Europa' @Europese Commissie Bezoek zeker ook het middelpunt van de informatie 'Info Point Europa', in het hart van de Europese buurt (rondpunt Schuman). Het centrum herbergt tal van informatie over de Europese Unie en bezit vele gratis publicaties in de meeste Europese talen.

Er zijn tevens computers beschikbaar waar je de Europese websites op kan bezoeken. Daarnaast organiseert het centrum ook dikwijls exposities en culturele evenementen.

Info Point Europa
Archimedesstraat 1 - 1000 Brussel
Tel. (+32-2) 296 55 55
e-mail: EC-BXL-INFOPOINT@ec.europa.eu
Openingsuren: van maandag tot vrijdag
van 9 tot 17 uur.

 

Het team van de vertegenwoordiging van de Europese Commissie in België

Hoofd
Jimmy Jamar
Joseph.Jamar@ec.europa.eu
02 295 20 82

Secretariaat
Karin Verminck
Karin.Verminck@ec.europa.eu
COMM-REP-BRU@ec.europa.eu
02 295 83 56

Webmaster
Mauro Sabatano
Mauro.Sabatano@ec.europa.eu
02 299 05 79

Politieke dienst
Verantwoordelijke
Oona Van Landuyt
Oona.Van-Landuyt@ec.europa.eu
02 295 15 17

Politieke rapporteur
Maxime Woitrin
Maxime.Woitrin@ec.europa.eu
02 296 11 91

Economisch Analist – Europa 2020
Xavier Vanden Bosch
Xavier.Vanden-Bosch@ec.europa.eu
02 296 02 02

Miguel Desot
Miguel.Desot@ec.europa.eu
02 296 63 53

Administratieve en financiële dienst
Verantwoordelijke 
Myriam Eeckhout-Cornillie
Myriam.Eeckhout@ec.europa.eu
02 295 94 94

Assistent logistiek/webmaster                   
Roberto Gasparini
Roberto.Gasparini@ec.europa.eu
02 299 46 53

Assistent financiën/contracten
Catherine Dielens
Catherine.Dielens@ec.europa.eu
02 295 87 67

Dienst informatie en communicatie
Verantwoordelijke
Charlotte Gugenheim (plaatsvervangend hoofd)
Charlotte.Gugenheim@ec.europa.eu
02 296 43 43

Europe Direct
Catherine Mestdagh
Catherine.Mestdagh@ec.europa.eu 
02 296 33 26

Evenementen
Nathalie Malivoir
Nathalie.Malivoir@ec.europa.eu
02 299 27 70

Social Media  - Onderwijs
Isabelle Langnickel
Isabelle.Langnickel@ec.europa.eu
02 296 11 42

Persdienst
Verantwoordelijke
Alexia van Daele
Alexia.van-Daele@ec.europa.eu
02 297 75 87

Anne Compère
Anne.Compere@ec.europa.eu
02 299 87 21

Persoverzichten
Huu Hoc Nguyen
Huu-Hoc.Nguyen@ec.europa.eu
02 298 63 13

Receptie (publicaties)
Verantwoordelijke
Jonathan Buyle
COMM-REP-BRU-HOTESSES@ec.europa.eu
02 295 38 44 / 02 295 26 15

Info Point Europa
Archimedesstraat 1
Verantwoordelijke
Véronique Cartuyvels
veronique.cartuyvels@ext.ec.europa.eu
02 296 31 78