Rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich

Napisz do nas

Napisz do nas

Contact
Napisz do nas

Czy mają Państwo pytania?

Na prowadzonych przez Komisję stronach dotyczących rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskichmożna znaleźć wiele informacji o różnych zagadnieniach związanych ze wspólną polityką rolną. Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć potrzebnych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt. Odpowiemy na pytania tak szybko jak to możliwe.

 

Przedtem jednak proponujemy zapoznać się z następującym wykazem linków, które mogą pomóc w uzyskaniu poszukiwanych informacji:

 

Jeżeli nadal nie mogą Państwo znaleźć potrzebnych informacji, prosimy o przesłanie zapytania za pośrednictwem poniższego formularza on-line. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe. Zapytanie można przysłać w dowolnym języku urzędowym UE. W przypadku konieczności tłumaczenia, odpowiedź może opóźnić się o kilka dni. Dziękujemy za zrozumienie!

 

Przesyłanie pytań lub uwag

 

W przypadku problemów technicznych związanych z korzystaniem z naszych stron internetowych (nieaktualny link, problem z otworzeniem pliku itd.), prosimy o kontakt z administratorem sieci za pośrednictwem poniższego formularza on-line:

 

Zgłaszanie problemów technicznych związanych z ta stroną

 

Można się z nami kontaktować listownie lub za pośrednictwem faksu:

European Commission
DG Agriculture and Rural Development
130, Rue de la Loi
B – 1049 Brussels
Belgium
Faks : +32 (0) 2-2950130