Cesta

Další nástroje

O těchto stránkách - Váš hlas v Evropě - Evropská komise

Proč byly tyto stránky vytvořeny?

Internetové stránky Váš hlas v Evropě byly vytvořeny v souvislosti s iniciativou „interaktivní tvorba politiky“,která vychází z minimálních norem pro konzultacepdf a zaměřuje se na zlepšování správy věcí veřejných v EUpdf a na zlepšování právní úpravypdf.

Proč nejsou některé informace v češtině?

Tyto internetové stránky jsou k dispozici ve všech úředních jazycích Evropské unie. Kliknutím na některé odkazy však můžete být přesměrováni na jiné stránky Evropské komise, které mohou být z různých důvodů k dispozici pouze v některých jazycích. Například dokumenty ke konzultacím zaměřeným na odbornou veřejnost nebývají zveřejňovány ve všech jazycích. Pokud není v těchto dokumentech stanoveno jinak, reakce občanů v rámci konzultací mohou být zasílány ve všech úředních jazycích.

Právní upozornění

Na informace na těchto stránkách se vztahuje prohlášení o vyloučení odpovědnosti a záruk, upozornění o ochraně autorských práv a pravidla týkající se ochrany osobních údajů.

Autorská práva ke kresleným postavičkám na stránkách „Váš hlas v Evropě“ vlastní Ioannis Kounadeas. Jejich licenci zprostředkovala agentura Fotolia.