Navigācijas ceļš

Eiropas Komisijas Apmeklētāju centrs

Kas var apmeklēt Komisiju?

Grupas, kurās ir vismaz 15 cilvēku, kas ir vismaz 15 gadus veci (piemēram, skolēni, studenti, kādas profesijas vai sociālo partneru pārstāvju grupas un citas interešu grupas).

Informatīvas ekskursijas rīko arī Komisijas birojs Luksemburgā.


Kādi var būt apmeklējumu veidi?

Ir trīs veidu apmeklējumi, tie uzskaitīti zemāk.


Vispārīgs apmeklējums

  • Tas domāts cilvēkiem, kam nav iepriekšēju zināšanu par ES vai arī tās ir nelielas (tostarp skolēnu grupām).
  • Vispirms tiek vispārīgi pastāstīts par Eiropas Komisijas kā ES politikas īstenotājas lomu, pēc tam ir atvēlēts laiks jautājumiem un atbildēm. Ja tas iespējams, šī prezentācija notiek apmeklētāju dzimtajā valodā.
  • Pasākums ilgst 90 minūtes.

Informatīvs apmeklējums, kas veltīts konkrētam tematam

  • Paredzēts studentiem un citām apmeklētāju grupām, kas interesējas par kādiem konkrētiem jautājumiem.
  • Vispirms tiek īsi pastāstīts, kāda ir Eiropas Komisijas kā ES politikas īstenotājas loma. Tad seko prezentācija par to ES politikas jomu, par kuru interesējas attiecīgā apmeklētāju grupa.
  • Ilgums: trīs stundas.

Informatīvs apmeklējums, kas ir īpaši pielāgots

  • Šāds apmeklējums paredzēts žurnālistiem, valdības un pašvaldību pārstāvjiem, uzņēmēju apvienībām, valsts un privātā sektora speciālistu grupām, arodbiedrībām, augstskolu pārstāvjiem (tostarp studentiem, kas veic pētījumus vai gatavojas iegūt maģistra vai doktora grādu).
  • Šis apmeklējums ir īpaši pielāgots konkrētās grupas interesēm. Parasti tas sākas ar īsu ievadu par to, kādi ir Eiropas Komisijas uzdevumi ES, un tad seko ne vairāk kā četras prezentācijas par konkrētām ES politikas jomām. Tās sniedz Komisijas ierēdņi, kas ikdienā nodarbojas ar prezentācijā aplūkotajiem jautājumiem.
  • Ilgums: puse dienas vai vesela diena.

Kā pieteikties?

Tā kā mēs saņemam ļoti daudz pieteikumu, parasti apmeklējumu varam piedāvāt ne agrāk kā vismaz 10 nedēļas pēc pieteikuma saņemšanas. Lai varētu aizpildīt elektronisko pieteikuma veidlapu, jums vispirms sev jāizveido ECAS konts .


Kur notiek apmeklējums?

Eiropas Komisijas Apmeklētāju centrā Briselē (adrese: rue de la Loi 170, 1040 Brussels). Ieeja Apmeklētāju centrā ir no šādas ielas: rue du Taciturne.

Drošības apsvērumu dēļ mēs nerīkojam gida vadītas ekskursijas citās Komisijas ēkās.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Atsauksmes

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?