Naršymo kelias

Europos Komisijos lankytojų centras

Kas gali lankytis?

Ne jaunesnių kaip 15 metų ir ne mažesnės kaip 15 žmonių grupės (pvz., moksleiviai, studentai, socialiniai partneriai, profesinės ar kitos interesų grupės).

Pažintinius apsilankymus taip pat rengia Komisijos biuras Liuksemburge.


Apsilankymų rūšys

Organizuojami trijų rūšių apsilankymai.


Bendro pobūdžio informaciniai apsilankymai

  • Jie skirti žmonėms, kurie apie ES žino mažai arba visai nieko, įskaitant vidurinių mokyklų moksleivių grupes.
  • Papasakojama apie Europos Komisijos, kaip ES politinės vykdomosios institucijos, vaidmenį (jei įmanoma, ta kalba, kuria kalba grupė), o po to atsakoma į lankytojų klausimus.
  • Jie trunka 1 val. 30 min.

Konkrečių sričių pažintiniai apsilankymai

  • Jie skirti pirmosios studijų pakopos studentams ir specialių interesų grupėms.
  • Apžvelgiamas Europos Komisijos, kaip ES politinės vykdomosios institucijos, vaidmuo ir pristatoma grupę tiesiogiai dominanti konkreti ES politikos sritis.
  • Jie trunka tris valandas.

Pagal poreikius pritaikyti pažintiniai apsilankymai

  • Jie skirti žurnalistams, nacionalinės ir vietos valdžios atstovams, verslo asociacijoms, profesinėms viešojo ir privačiojo sektoriaus grupėms, profesinėms sąjungoms, akademinės bendruomenės atstovams, įskaitant antrosios bei aukštesnės studijų pakopos ir mokslinius tyrimus atliekančius studentus.
  • Apsilankymai, specialiai organizuojami atsižvelgiant į grupės interesus Gali būti supažindinama su Europos Komisijos, kaip ES politinės vykdomosios institucijos, vaidmeniu, po to gali būti surengta iki 4 pranešimų konkrečiomis ES politikos temomis, kuriuos skaito tose srityse dirbantys Komisijos pareigūnai.
  • Jie trunka pusdienį arba visą dieną.

Kaip kreiptis, jei norite apsilankyti?

Kadangi gauname daugybę paraiškų, paprastai, kad galėtume surengti apsilankymą, į mus reikia kreiptis bent prieš 10 savaičių. Kad galėtumėte užpildyti elektroninę paraiškos formą, pirmiausia turite susikurti ECAS paskyrą .


Kur vyks apsilankymas?

Jis vyks Europos Komisijos lankytojų centre Briuselyje (adresas: rue de la Loi 170, 1040 Briuselis; įėjimas į Lankytojų centrą iš gatvės rue du Taciturne).

Saugumo sumetimais į Komisijos pastatus ekskursijų nerengiame.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Padėkite mums tobulinti tinklalapį

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?