Naršymo kelias

Europos Komisijos lankytojų centras

Kas gali lankytis?

Ne jaunesnių kaip 15 metų ir ne mažesnės kaip 15 žmonių grupės (pvz., moksleiviai, studentai, socialiniai partneriai, profesinės ar kitos interesų grupės).

Pažintinius apsilankymus taip pat rengia Komisijos biuras Liuksemburge français (fr) .


Apsilankymų rūšys

Organizuojami trijų rūšių apsilankymai.

Bendro pobūdžio pažintiniai apsilankymai

 • Jie skirti žmonėms, kurie apie ES žino mažai arba visai nieko, įskaitant vidurinių mokyklų moksleivių grupes.
 • Per juos bendrai papasakojama apie Europos Komisijos vaidmenį ES (jei įmanoma, ta kalba, kuria kalba grupė), o po to atsakoma į lankytojų klausimus.
 • Jie trunka 1 val. 30 min.

Konkrečių sričių pažintiniai apsilankymai

 • Jie skirti pirmosios studijų pakopos studentams ir specialių interesų grupėms.
 • Per juos apžvelgiamas Komisijos vaidmuo ES ir pristatoma grupę dominanti konkreti ES politikos sritis.
 • Jie trunka tris valandas.

Pagal poreikius pritaikyti pažintiniai apsilankymai

 • Jie skirti žurnalistams, nacionalinės ir vietos valdžios atstovams, verslo asociacijoms, profesinėms viešojo ir privačiojo sektoriaus grupėms, profesinėms sąjungoms, akademinės bendruomenės atstovams, įskaitant antrosios bei aukštesnės studijų pakopos ir mokslinius tyrimus atliekančius studentus.
 • Juos sudaro prie grupės interesų pritaikyta programa. Tai gali būti bendra Europos Komisijos vaidmens ES apžvalga ir ne daugiau kaip 4 konkrečių ES politikos sričių pristatymas (kalbėtojai – už atitinkamus klausimus atsakingi Komisijos pareigūnai).
 • Jie trunka pusdienį arba visą dieną.

Kaip kreiptis, jei norite apsilankyti?

Kadangi gauname daugybę paraiškų, paprastai, kad galėtume surengti apsilankymą, į mus reikia kreiptis bent prieš 10 savaičių. Kad galėtumėte užpildyti elektroninę paraiškos formą, pirmiausia turite susikurti ECAS paskyrą pdf - 120 KB [120 KB] български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti keel (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) hrvatski (hr) italiano (it) latviešu valoda (lv) magyar (hu) Malti (mt) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv) .

Individualūs lankytojai

 • Lankytojų centras apsilankymus individualiems lankytojams rengia kiekvieną ketvirtadienį 12.30 val.
 • Jie skirti žmonėms, kurie apie Europos Sąjungą žino mažai arba visai nieko. Per juos bendrai papasakojama apie Europos Komisijos vaidmenį ES, o po to atsakoma į lankytojų klausimus. Jie trunka apie 1 val. 30 min.
 • Jei norite dalyvauti, ateikite į pastato „Charlemagne“ vestibiulį (Rue de la Loi 170, 1000 Briuselis). Turėkite asmens tapatybės kortelę arba pasą. Jei įmanoma, per apsilankymą kalbama lankytojų kalba (-omis) (priklausomai nuo kalbėtojo, dalį laiko gali būti kalbama anglų, prancūzų, vokiečių, italų arba ispanų kalbomis).

Kur vyks apsilankymas?

Jis vyks Europos Komisijos lankytojų centre Briuselyje (adresas: rue de la Loi 170, 1040 Briuselis; įėjimas į Lankytojų centrą iš gatvės rue du Taciturne).

Saugumo sumetimais į Komisijos pastatus ekskursijų nerengiame.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Padėkite mums tobulinti tinklalapį

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?