Navigációs útvonal

A kiválasztott iskolák listája

Belgique/België

  • Athénée Royal Jean Absil, Etterbeek
  • Athénée Royal Thomas Edison, Mouscron
  • Barnum Scholengroep Sint-Michiel, Roeselare
  • Campus Saint-Jean, Bruxelles
  • Campus Tichelrij, Sint-Truiden
  • College Christ-Roi, Ottignies - Louvain-la-Neuve
  • College Heilige Kruis - St-Ursula, Maaseik
  • Collège Saint-Michel, Gosselies
  • Ecole des Religieuses Ursulines, Mons
  • Heilige-Drievuldigheids College, Leuven
  • I.P.E.S Léon Hurez, La Louvière
  • Institut Notre-Dame, Charleroi
  • Institut Saint-Dominique, Schaerbeek
  • Instituut Sint-Lutgardis, Zomergem
  • Koninklijk Atheneum 3, Gent
  • Koninklijk Atheneum Etterbeek, Brussel
  • Onze-Lieve-Vrouw Pulhof Secundair, Berchem (Antwerpen)
  • Onze-Lieve-Vrouwcollege Campus Bevegem, Zottegem
  • Sint-Andreasinstituut, Oostende
  • Sint-Jan Berchmanscollege, Westmalle
  • Sint-Laurensscholen Secundair onderwijs, Zelzate
  • ZAVO, Zaventem
 

България

  • 138 СОУ "Проф. Васил Златарски", гр. София
  • 164 ГПИЕ "Мигел де Сервантес", София
  • Гимназия "Васил Левски", Ямбол
  • Гимназия "П.Кр.Яворов", гр. Петрич
  • Гимназия "Яне Сандански", Сандански, област Благоевград
  • Гимназия с преподаване на чужди езици "Петър Богдан", Монтана, област Монтана
  • Езикова гимназия "Пловдив", Пловдив
  • Езикова гимназия "Бертолт Брехт", Пазарджик
  • Италиански лицей Горна баня, София
  • ПГ "Ген. Владимир Заимов", гр. Сопот
  • Природоматематическа гимназия "Христо Смирненски", Перник
  • Първа английска езикова гимназия, София
  • СОУ "Георги Ал. Каравелов", Сборище
  • СОУ "Николай Катранов", Свищов
  • СОУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. Дупница, обл. Кюстендил
  • СОУ "Стефан Караджа", Каварна
  • СОУ "Христо Ботев", град Карнобат, област Бургас
  • Средно училище "Христо Ботев", Кубрат, област Разград
 

Česká republika

  • Gymnázium Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
  • Gymnázium a OA Orlová, Orlová-Lutyně
  • Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice
  • Gymnázium Beskydy Mountain Academy, Frýdlant nad Ostravicí
  • Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno
  • Gymnázium Budějovická, Praha
  • Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem SJZ, Ostrava - Slezská Ostrava
  • Gymnázium Luďka Pika, Plzeň
  • Gymnázium Moravský Krumlov, Moravský Krumlov
  • Gymnázium Vincence Makovského, Nové Město na Moravě
  • Gymnázium Krnov, Krnov
  • Gymnázium, Brno Slovanské nám. 7, Brno
  • Klasické a španělské gymnázium, Brno
  • Klvaňovo gymnázium a SOŠ ZaS Kyjov, Kyjov
  • Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Pardubice
  • Purkyňovo gymnázium, Strážnice
  • Slezské gymnázium, Opava
  • SOŠ pro administrativu EU, Praha
  • Soukromá střední škola výpočetní techniky, Praha
  • VOŠ a SPŠ, Jičín
  • Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál
  • Wichterlovo gymnázium Ostrava-Poruba příspěvková organizace, Ostrava-Poruba
 

Danmark

  • Allerød Gymnasium, Allerød
  • Bagsværd Kostskole & Gymnasium, Bagsværd
  • Campus Bornholm STX, Rønne
  • CPH WEST Ishøj, Ishøj
  • Kalundborg Gymnasium og HF, Kalundborg
  • Morsø Gymnasium, Nykøbing Mors
  • Ribe Handelsskole, Ribe
  • Ribe Katedralskole, Ribe
  • Rybners Gymnasium, Esbjerg
  • Silkeborg Gymnasium, Silkeborg
  • Tietgen Handelsgymnasium, Odense
  • Tradium Handelsgymnasiet, Randers
  • Viborg Katedralskole, Viborg
 

Deutschland

  • Albertus-Magnus-Gymnasium, Beckum
  • Aloys-Fischer-Schule, Deggendorf
  • Anne-Frank-Gymnasium, Werne
  • Arnold-Janssen-Gymnasium, Neuenkirchen
  • BBS1 Goslar - Am Stadtgarten, Goslar
  • Beethoven Gymnasium, Berlin
  • Bertolt-Brecht-Gymnasium Schwarzenberg, Schwarzenberg
  • Berufsfachschule für Fremdsprachenberufe, München
  • Berufskolleg Halle (Westf.), Halle
  • Berufskolleg Südstadt, Köln
  • Bettina-von-Arnim-Schule, Berlin
  • Buigen-Gymnasium, Herbrechtingen
  • Carlo Schmid Schule Karlsruhe, Karlsruhe
  • CJD Christophorusschule Königswinter, Königswinter
  • CJD International School Braunschweig-Wolfsburg, Braunschweig
  • Deutzer Gymnasium Schaurtestraße, Köln
  • Droste-Hülshoff-Schule, Berlin
  • Ehrenbürg-Gymnasium Forchheim, Forchheim
  • Eliteschule des Wintersports, Kurort Oberwiesenthal
  • Elly-Heuss-Gymnasium, Weiden
  • Ernst-Moritz-Arndt-Gymnasium, Osnabrück
  • Europa-Berufsschule, Weiden i.d. OPf.
  • Europaschule Theodor-Heuss-Gymnasium, Göttingen
  • Evangelisches Kreuzgymnasium, Dresden
  • Französisches Gymnasium Berlin, Berlin
  • Freiherr-vom-Stein-Gymnasium, Lünen
  • Friedrich-Alexander-Gymnasium, Neustadt an der Aisch
  • Friedrich-Ludwig-Jahn-Gymnasium, Rathenow
  • Friedrich-Schiller-Gymnasium, Pirna
  • Goetheschule Wetzlar, Wetzlar
  • Goethe-Schule (Gymnasium) der Stadt Flensburg, Flensburg
  • Goethegymnasium Hildesheim, Hildesheim
  • Greselius-Gymnasium, Bramsche
  • Gymnasium am Markt, Achim
  • Gymnasium an der Stadtmauer, Bad Kreuznach
  • Gymnasium Antonianum, Vechta
  • Gymnasium Bad Aibling, Bad Aibling
  • Gymnasium Bersenbrück, Bersenbrück
  • Gymnasium Bruckmühl, Bruckmühl
  • Gymnasium Casimirianum, Coburg
  • Gymnasium Königsbrunn, Königsbrunn
  • Gymnasium Kreuzgasse, Köln
  • Gymnasium Martineum, Halberstadt
  • Gymnasium Nordhorn -Europaschule, Nordhorn
  • Gymnasium Roth, Roth
  • Gymnasium St. Christophorus, Werne
  • Gymnasium Weilheim, Weilheim
  • Heinitz-Gymnasium, Rüdersdorf (Märkisch-Oderland)
  • Hohenstaufen-Gymnasium, Kaiserslautern
  • Holstenschule, Neumünster
  • Hümmling-Gymnasium, Sögel
  • IGS Enkenbach-Alsenborn, Enkenbach-Alsenborn
  • Integrierte Gesamtschule Paffrath Europaschule, Bergisch Gladbach
  • J.-G.-Herder Gymnasium, Schneeberg
  • Johann-Comenius-Schule Thesdorf, Pinneberg
  • Johann-Gottfried-Herder Gymnasium, Berlin
  • Johann-Heinrich-Voß-Schule, Eutin
  • Kolleg der Schulbrüder, Illertissen / Neu-Ulm
  • KSP Bad Saulgau, Bad Saulgau
  • Kurfürst-Maximilian-Gymnasium, Burghausen
  • Lise-Meitner-Gymnasium, Böblingen
  • Lößnitzgymnasium, Radebeul
  • Luisenburg-Gymnasium Wunsiedel, Wunsiedel
  • Marien-Gymnasium, Kaufbeuren
  • Max-Planck-Gymnasium, Saarlouis
  • Max-Planck-Gymnasium, Nürtingen
  • Merian – Schule, Berlin
  • Modellschule Obersberg, Bad Hersfeld
  • Nürnberger Fremdsprachenschule, Nürnberg
  • Olof-Palme-Gesamtschule, Hiddenhausen
  • Ostendorfer Gymnasium, Neumarkt/OPf.
  • Paracelsus-Gymnasium Hohenheim, Stuttgart
  • Pestalozzischule, Idstein
  • Privates Gymnasium Mariengarden, Borken - Burlo
  • Ratsgymnasium Peine, Peine
  • Ratsgymnasium Stadthagen Europaschule, Stadthagen / Schaumburg
  • Regino-Gymnasium Prüm, Prüm (Bitburg/Prüm)
  • Robert Havemann Gymnasium, Berlin
  • Robert-Jungk-Oberschule, Berlin
  • Robert-Schuman-Berufskolleg - Europaschule der Stadt Dortmund, Dortmund
  • Röntgen Gymnasium, Würzburg
  • Saaleschule, Halle
  • Salzmannschule Schnepfenthal, Waltershausen
  • Stadtgymnasium Detmold, Detmold
  • Städtisches Gymnasium Herten, Herten
  • Städtisches Siebengebirgsgymnasium Bad Honnef, Bad Honnef
  • Theodor-Heuss-Schule, Homberg/Efze
  • Westerwald Gymnasium, Altenkirchen
 

Eesti

  • Ehte Humanitaargümnaasium, Tallinn
  • Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinn
  • Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, Pärnu
  • Tallinna Õismäe Gümnaasium, Tallinn
  • Tallinna Reaalkool, Tallinn
  • Väike-Maarja Gümnaasium, Väike-Maarja
 

Éire/Ireland

  • Castleknock Community College, Dublin
  • Coláiste Íde, An Daingean
  • Coláiste Íosagáin, Baile Átha Cliath
  • Douglas Community School, Cork
  • FCJ Secondary School, Bunclody
  • Gorey Community School, Gorey
  • Hartstown Community School, Dublin
  • Lycée français d'Irlande, Dublin
  • Maynooth Post Primary School, Maynooth
  • Coláiste Laurel Hill FCJ, Luimneach
  • Salesian Secondary College, Pallaskenry
  • St Killian's Community School, Bray
 

Ελλάδα

  • 1o ΓΕΛ Πυλαίας, Θεσσαλονίκη
  • 1ο ΓΕΛ Αγίου Δημητρίου, Άγιος Δημήτριος
  • 1ο ΓΕΛ Νάουσας, Νάουσα
  • 1ο Γενικό Λύκειο Λιβαδειάς, Λιβαδειά
  • 1ο Γενικό Λύκειο Λυκόβρυσης, Αθήνα
  • 2o ΓΕΛ Καλυβίων, Λαγονήσι
  • 2ο Πρότυπο Πειραματικό ΓΕΛ Αθηνών, Αθήνα
  • 3ο Γενικό Λύκειο Ρόδου, Ρόδος
  • 3ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης, Τρίπολη
  • 4ο ΓΕ.Λ. Τρίπολης, Τρίπολη
  • 5o Γενικό Λύκειο Γλυφάδας, Γλυφάδα
  • 6ο Γενικό Λύκειο Καλαμάτας, Καλαμάτα
  • 7o ΓΕΛ Πειραιά, Πειραιάς
  • Αρσάκειο Γενικό Λύκειο, Αθήνα
  • Αρσάκειο Λύκειο Θεσσαλονίκης, Θεσσαλονίκη
  • Β´ Λύκειο, Αμερικάνικο Κολλέγιο Ανατόλια, Θεσσαλονίκη
  • ΓΕΛ Αγ. Νικολάου, Άγιος Νικόλαος
  • ΓΕΛ Βέλου, Βέλο
  • Γενικό Λύκειο Αρχανών, Αρχάνες
  • Γενικό Λύκειο Σκουτάρεως, Σέρρες
  • Γενικό Λύκειο Φιλιατών, Φιλιάτες
  • Ιδιωτικά Εκπ/ρια Βέροιας Ι. Σαφαρίκα - Ι. Μπαρμπαρούση, Βέροια
 

España

  • British School of Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria
  • Colegio Blanca de Castilla, Madrid
  • Colegio El Tomillar, Badajoz
  • Colegio M.M.Rosa Molas, Zaragoza
  • Colegio Paraíso Sagrados Corazones, Madrid
  • Colegio Salesianos San José, Guadalajara
  • Colegio San José Sagrados Corazones, Sevilla
  • Colegio Santa María, Logroño
  • E.E.P.P. Safa Nuestra Señora de los Reyes, Sevilla
  • I.E.S. Aguadulce,  Aguadulce Almería
  • I.E.S. Aguas Vivas, Guadalajara
  • I.E.S. Fernando de Rojas, Salamanca
  • I.E.S. Tiempos Modernos, Zaragoza
  • IES "Leandro Fdez de Moratin", Pastrana Guadalajara
  • IES "Valle del Jerte", Plasencia
  • IES Albayzín,  Granada
  • IES Alcalde Bernabé Rodríguez, Santa Cruz de Tenerife
  • IES Altaïr, Getafe (Madrid)
  • IES Ausiàs March, Manises - Valencia
  • IES Bahía de Algeciras, Algeciras
  • IES Barrio Simancas, Madrid
  • IES Beatriz de Suabia, Sevilla
  • IES Bioclimatico, Badajoz
  • IES Blas Infante, Córdoba
  • IES Bonifacio Sotos, Casas Ibàñez Albacete
  • IES Complutense, Alcalá de Henares
  • IES Cuatro Caminos, Don Benito Badajoz
  • IES Delicias, Valladolid
  • IES Frai Juan de Zumarraga Durango BHI, Durango Vizcaya
  • IES Francesc Tàrrega,Vila-real Castellón
  • IES Fray Andres, Puertollano Ciudad Real
  • IES José Mª de Pereda, Santander
  • IES Juancarlos I, Murcia
  • IES López de Arenas, Marchena Sevilla
  • IES Malilla,Valencia
  • IES María de Córdoba, Las Navas del Marqués Ávila
  • IES Marqués de Suanzes, Madrid
  • IES Matilde Salvador, Castelló de la Plana Valencia
  • IES Newton Salas,Villanueva de la Torre Guadalajara
  • IES Prado de Santo Domingo, Alcorcón Madrid
  • IES Puerto del Rosario, Puerto del Rosario Las Palmas de Gran Canaria
  • IES San Antonio,  Bollullos Par Del Condado
  • IES San Isidro, Azuqueca de Henares Guadalajara
  • IES Santa Teresa de Jesús, Madrid
  • IES Sidon, Medina Sidonia
  • IES Sierra Luna, Los Barrios Cádiz
  • IES Val Miñor de Nigrán, Nigrán Pontevedra
  • IES Victoria Kent, Torrejón de ArdozMadrid
  • IES Villaba Hervás, La Orotava Tenerife
  • IES Virgen de la Caridad, Loja Granada
  • IES. Jimena Menéndez Pidal, Fuenlabrada Madrid
  • Institut Antoni Cumella, Granollers Barcelona
  • Institut La Serreta, Rubí, Barcelona
  • Instituto de Enseñanza Secundaria Américo Castro, Huétor Tájar Granada
 

France

  • British School of Paris, Croissy sur Seine
  • Cité Scolaire Internationale Grenoble, Grenoble
  • Externat Notre-Dame, Grenoble
  • Le Gymnase-Lucie Berger, Strasbourg
  • LEGT Jules Verne, Château-Thierry
  • LEP La Providence, Revel
  • Liceo Español Luis Buñuel, Neuilly sur Seine
  • LP C.Lehec, St Hilaire du Harcouët
  • LPO D'ARTOIS, Noeux les Mines
  • Lycée Alfred Mézières, Longwy
  • Lycée Amiral Bouvet, Saint-Benoît – Ile de la Réunion
  • Lycée Amiral Ronarc'h, Brest
  • Lycée André Malraux, Montataire
  • Lycée André Malraux, Remiremont
  • Lycée Aristide Maillol, Perpignan
  • Lycée Bellevue, Le Mans
  • Lycée Bertène Juminer, St Laurent du Maroni - Guyane
  • Lycée Bossuet, Condom
  • Lycée Boucher de Perthes, Abbeville
  • Lycée Camille Jullian, Bordeaux
  • Lycée Charlemagne, Thionville
  • Lycée Choiseul, Tours
  • Lycée de l'édit de Roussillon, Roussillon
  • Lycée de Villaroy, Guyancourt
  • Lycée des Métiers de Couasnon, Dreux
  • Lycée des Métiers La Ruche, Bordeaux
  • Lycée Dumont d'Urville, Toulon
  • Lycée Edgar Quinet, Bourg en Bresse
  • Lycée Edouard Branly, Dreux
  • Lycée Ella Fitzgerald, St Romain en Gal
  • Lycée Emile Littré, Avranches
  • Lycée Emile Zola, Chateaudun
  • Lycée Emilie de Breteuil, Montigny-le-Bretonneux
  • Lycée Ernest Bichat, Lunéville
  • Lycée Eugène Woillez, Montreuil-sur-Mer
  • Lycée Evariste de Parny, ST Paul - Ile de la Réunion
  • Lycée Faidherbe, Lille
  • Lycée Fénelon, Lille
  • Lycée François Petrarque, Avignon
  • Lycée Gay Lussac, Chauny
  • Lycée Jacques Amyot, Melun
  • Lycée Jean de Pange, Sarreguemines
  • Lycée Jean François Millet, Cherbourg Octeville
  • Lycée Jean Hinglo, Le Port – Ile de la Réunion
  • Lycée Jean Macé, Niort
  • Lycée Jean Macé, Chauny
  • Lycée Jeanne d'Arc, Nancy
  • Lycée Joseph Desfontaines, Melle
  • Lycée Jules Verne, Limours-en-Hurepoix
  • Lycée Lapérouse, Nouméa – Nouvelle-Calédonie
  • Lycée Leconte de Lisle, Saint-Denis – Ile de la Réunion
  • Lycée Léonard de Vinci, Calais
  • Lycée Louis Payen, Saint Paul - Ile de la Réunion
  • Lycée Marguerite Filhol, Fumel
  • Lycée Marseilleveyre, Marseille
  • Lycée Maxence Van Der Meersch, Roubaix
  • Lycée Merleau Ponty, Rochefort
  • Lycée Nazareth-Haffreingue, Boulogne-sur-mer
  • Lycée Notre Dame de Sion, Saint Omer
  • Lycée Notre Dame, Mantes la Jolie
  • Lycée privé de Marcq, Marcq-en-Baroeuil
  • Lycée privé Notre Dame de la Providence, Thionville
  • Lycée René Cassin, Tarare
  • Lycée Robert Doisneau, Corbeil-Essonnes
  • Lycée Ronsard, Vendôme
  • Lycée Saint Caprais, Agen
  • Lycée Saint Paul 4, Bois de Nèfles Saint Paul – Ile de la Réunion
  • Lycée Saint-André, Niort
  • Lycée Saint-Grégoire, Tours
  • Lycée Saint-Joseph de Cluny, Fort-de-France - Martinique
  • Lycée Victor et Helene Basch, Rennes
  • Lycée Saint Adrien, Villeneuve D'Ascq
  • Section Espagnole- Cité Scolaire Internationale, Lyon
 

Hrvatska

  • Gimnazija Karlovac, Karlovac
  • Gospodarska škola Varaždin, Varaždin
  • IV. Gimnazija, Zagreb
  • Mješovita industrijsko-obrtnička škola, Karlovac
  • Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova, Rijeka
  • Prva gimnazija Varaždin, Varaždin
  • Srednja škola Čakovec, Čakovec
  • Srednja škola Ivanec, Ivanec
  • Srednja škola Zlatar, Zlatar
  • Srednja škola Zvane Črnje Rovinj, Rovinj
  • Upravna škola Zagreb, Zagreb
  • XVI. Gimnazija, Zagreb
 

Italia

  • Convitto Nazionale "Vittorio Emanuele II" Liceo classico europeo, Roma
  • I.I.S. "F. Brunelleschi", Acireale
  • I.I.S. "Vasco-Beccaria-Govone, Mondovi'
  • I.I.S. "Vincenzo Capirola" Sezione Associata Liceo statale di Ghedi, Brescia
  • I.I.S.S. "Leon Battista Alberti", Roma
  • I.S.I.S. "Michelangelo Buonarroti", Monfalcone
  • I.T.T.- L.S.S.A."N.Copernico", Barcellona P.G.
  • I.T.T. "Livia Bottardi", Roma
  • I.I.S. "P.Baffi", Fiumicino
  • I.I.S. "Q.Ennio", Gallipoli
  • I.I.S. "Borghese-Faranda", Patti
  • I.I.S. "Ezio Vanoni", Vimercate
  • I.I.S. "Gadda-Rosselli", Gallarate
  • I.S.I.S. "Archimede", San Giovanni in Persiceto
  • I.S.I.S. "J.M. Keynes", Castel Maggiore
  • I.I.S."Vincenzo Capirola", Leno
  • I.I.S."Pietro Colonna", Galatina
  • I.I.S."Blaise Pascal", Pomezia
  • I.M.S." De Amicis", Cuneo
  • I.M.S. "M.T. Varrone", Cassino
  • Istituto "Maria Ausiliatrice", Torino
  • Istituto Paritario "E. Fermi", Castellanza
  • I.S.I.S.S. "G.V. Gravina", Crotone
  • Istituto Superiore Liceo di Faenza - Liceo Linguistico, Faenza
  • I.T.E. "Leopoldo Pilla", Campobasso
  • Istituto "Vittone", Chieri
  • I.T.C. "J. Barozzi", Modena
  • I.T.C. "Lombardo Radice", Roma
  • I.T.C.GT "Carducci-Galilei", Fermo
  • I.T.S.S.E. "Carlo Levi" - Sezione Ospedaliera, Torino
  • Liceo "A. Vallone", Galatina
  • Liceo "Alessandro Volta" Sezione linguistica, Castel San Giovanni
  • Liceo "Ricci Curbastro", Lugo
  • Liceo artistico "Preziosissimo Sangue", Monza
  • Liceo Classico "Morgagni", Forlì
  • Liceo Classico "Perticari", Senigallia
  • Liceo Classico Statale "A. Racchetti", Crema
  • Liceo Classico Statale "Francesca Capece", Maglie
  • Liceo Classico Statale "Marco Minghetti", Bologna
  • Liceo Classico "Virgilio", Roma
  • Liceo "Gelasio Caetani", Roma
  • Liceo Ginnasio Statale "Melchiorre Gioia", Piacenza
  • Liceo Internazionale Linguistico "Grazia Deledda", Genova
  • Liceo Laura Bassi, Bologna
  • Liceo Linguistico "Muratori", Modena
  • Liceo Linguistico Europeo " Nostra Signora", Pescara
  • Liceo Linguistico Europeo "S.B.Capitanio", Bergamo
  • Liceo Linguistico "Marco Polo", Bari
  • Liceo Linguistico "G. Bianchi Dottula", Bari
  • Liceo Linguistico "Pasquale Lanza", Praia a Mare
  • Liceo Linguistico "L.Battista Alberti", Piombino
  • Liceo "Madre Mazzarello", Torino
  • Liceo Scientifico Aristotele, Roma
  • Liceo Scientifico "Don Bosco", Genova
  • Liceo Scientifico e Linguistico "Orazio Tedone", Ruvo di Puglia
  • Liceo Scientifico "G. Peano", Roma
  • Liceo Scientifico Linguistico "Ignazio Vian", Bracciano
  • Liceo Scientifico Statale "Sereni", Luino
  • Liceo Scientifico "Vercelli", Asti
  • Liceo Scientifico "L. da Vinci", Jesi
  • Liceo Scientifico "Istituto Asisium", Roma
  • Liceo Scientifico Statale "Augusto Righi", Bologna
  • Liceo Statale "G. Marconi", Pescara
  • Liceo Statale "P.E. Imbriani", Avellino
  • Liceo Statale "V.Gambara", Brescia
  • Liceo Statale "A. Aprosio", Ventimiglia
  • Liceo Statale "Democrito", Roma
  • Liceo Statale "Galileo Galilei", Caravaggio
  • Liceo Statale "Regina Elena", Acireale
  • Liceo Statale "S. Pertini", Genova
  • Liceo Statale Scientifico e Linguistico "Benedetto Croce", Roma
  • Liceo Statale "Francesco Cecioni", Livorno
  • Scuola "Maria Ausiliatrice", Roma
 

Κύπρος

  • Λύκειο Ακροπόλεως, Λευκωσία
  • Απεήτειο Λύκειο Αγρού, Λεμεσός
  • Περιφερειακό Λύκειο Λιβαδιών, Λιβάδια
  • Λύκειο Κοκκινοχωρίων Φώτη Πίττα, Φρέναρος, Αμμόχωστος
  • Τεχνική Σχολή Λάρνακας, Λάρνακα
  • Ξένιον Λύκειο, Παραλίμνι
 

Latvija

  • Iecavas vidusskola, Iecava
  • Liepājas A.Puškina 2.vsk, Liepāja
  • Līvānu 1.vidusskola, Līvāni
  • Lizuma vidusskola, Gulbenes novads
  • Rojas vidusskola, Roja
  • Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola, Saldus novads, Saldus pagasts
  • Smiltenes ģimnāzija, Smiltene, Smiltenes novads
  • Valmieras Valsts ģimnāzija, Valmiera
  • Ziemeļvalstu ģimnāzija, Rīga
 

Lietuva

  • Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, Akademijos mstl., Kauno raj.
  • Garliavos Juozo Lukšos gimnazija, Garliava
  • Kauno rajono Raudondvario gimnazija, Raudondvaris
  • Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija, Klaipėda
  • Lazdijų rajono Veisiejų gimnazija, Veisiejai
  • Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, Marijampolė
  • Pumpėnų vidurinė mokykla, Pumpėnai
  • Tauragės Žalgirių gimnazija, Tauragė
  • Telšių "Džiugo" gimnazija, Telšiai
  • Vilniaus "Juventos" gimnazija, Vilnius
  • Vilniaus jėzuitų gimnazija, Vilnius
  • Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija, Vilnius
 

Luxembourg

  • Athénée de Luxembourg, Luxembourg
  • Ecole Privée Fieldgen, Luxembourg
  • Lycée Aline Mayrisch de Luxembourg, Luxembourg
  • Lycée Classique d´Echternach, Echternach
  • Lycée Nic-Biever, Dudelange
  • Lycée Vauban Lycée français de Luxembourg, Luxembourg
 

Magyarország

  • Apáczai Nevelési Központ Gimnázium, Pécs
  • Bolyai János Gimnázium, Ócsa
  • Budapest XX. kerületi Kossuth Lajos Gimnázium, Budapest
  • Corvin Mátyás Gimnázium es Szakközépiskola, Budapest
  • Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc
  • Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
  • Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola, Kollégium, Gyula
  • II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
  • Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
  • Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
  • Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  • Koch Valéria Gimnázium, Pécs
  • Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola, Általános Iskola és Kollégium, Tiszafüred
  • Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
  • Lauder Javne Iskola, Budapest
  • Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
  • Mohácsi Radnóti Miklós Szakképző Iskola és Kollégium, Mohács
  • Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
  • Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
  • Szalézi – Irinyi Középiskola, Nyergesújfalu
  • Vásárhelyi Pál Szakközépiskola és Kollégium, Békéscsaba
  • Vetési Albert Gimnázium, Veszprém
 

Malta

  • De La Salle College 6TH Form, Birgu
  • G.F. Abela Junior College, Msida
  • Giovanni Curmi Higher Secondary School, Naxxar
  • RBSM International Boarding School, Bugibba
  • St Edward's College, Birgu - Cottonera
  • St. Aloysius College, Birkirkara
 

Nederland

  • Citadel College, Lent
  • Cosmicus Montessori Lyceum, Amsterdam
  • CSG Dingstede, Meppel
  • CSW van de Perre, Middelburg
  • Damstede College, Amsterdam
  • Emmauscollege, Rotterdam
  • European School Bergen, Bergen
  • Gerrit Rietveld College, Utrecht
  • Gomarusscholengemeenschap, Gorinchem
  • Gymnasium Haganum, Den Haag
  • Gymnasium Socrates, Leiden
  • Het 4e Gymnasium, Amsterdam
  • Het Stedelijk Lyceum Kottenpark, Enschede
  • Jac. P. Thijsse College, Castricum
  • Leidsche Rijn College, Utrecht
  • Maerlant-Lyceum, Den Haag
  • ORS Lek en Linge VWO-locatie, Culemborg
  • Peellandcollege Deurne, Deurne
  • St. Michael College, Zaandam
  • Stedelijk Gymnasium Breda, Breda
  • Stedelijk Gymnasium Leiden, vestiging Athena, Leiden
  • UWC Maastricht, Maastricht
  • Vechtdal College, Hardenberg
 

Österreich

  • Akademisches Gymnasium, Graz
  • BG 13 Fichtnergasse, Wien
  • BG/BRG für Slowenen ZG/ZRG za Slovence, Klagenfurt/Celovec
  • BG/BRG Kirchengasse, Graz
  • BG/BRG Leoben Neu, Leoben
  • BG/BRG Wieselburg, Wieselburg
  • BG/BRG/BORG Oberschützen, Oberschützen
  • BHAK Linz, Linz
  • BHAK Monsbergergasse, Graz
  • BHAK Steyr, Steyr
  • BHAK/BHAS Zwettl, Zwettl
  • BORG Birkfeld, Birkfeld
  • BORG Deutschlandsberg, Deutschlandsberg
  • Bundeshandelsakademie Hallein, Hallein
  • Bundeshandelsakademie I Salzburg, Salzburg
  • Bundeshandelsakademie und Bundeshandelsschule, Waidhofen/Thaya
  • HLT Bad Leonfelden, Bad Leonfelden
  • HLW Steyr, Steyr
  • HLW und FW Hartberg, Hartberg
 

Polska

  • Elektroniczne Zakłady Naukowe, Wrocław
  • Gdańskie Liceum Autonomiczne, Gdańsk
  • I Liceum Ogólnokształcące im. B. Krzywoustego, Nakło nad Notecią
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Książąt Pomorskich, Rumia
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego, Tychy
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, Mława
  • II Liceum im.Hetmana Jana Zamoyskiego, Lublin
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida, Tychy
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater, Sosnowiec
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja, Lubartów
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta, Częstochowa
  • II Liceum Ogólnokształcące im.Króla Jana III Sobieskiego, Kraków
  • III Liceum Ogólnokształcące (ZSO nr 3) im. M. Skłodowskiej, Słupsk
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte, Gdańsk
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kalisz
  • III Liceum Ogólnokształcące im.M. Konopnickiej, Włocławek
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. KEN, Elbląg
  • IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej,  Zespół Szkół nr 125, Warszawa
  • IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Lublin
  • Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Jaworzno
  • Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny, Poznań
  • Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi, Sędziszów Małopolski
  • Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich, Bieruń
  • Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. M. Dąbrowskiej, Kęty
  • Prywatne Żeńskie Liceum i Gimnazjum im. Cecylii Plater-Zyberkowny, Warszawa
  • V Liceum Ogólnokształcące, Lublin
  • VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Kraków
  • VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, Kielce
  • VII Liceum Ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika, Częstochowa
  • VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, Lublin
  • VII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej, Kraków
  • X Liceum Ogólnokształcące, Gdynia
  • XIV Liceum Ogolnoksztalcace im. S. Staszica, Warszawa
  • XIV Liceum Ogólnokształcące im.Zbigniewa Herberta, Lublin
  • XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí, Warszawa
  • XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego, Warszawa
  • Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 im. gen. Władysława Andersa, Poznań
  • Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im.gen. Fr. Kleeberga, Lublin
  • Zespół Szkół Ekonomicznych, Opole
  • Zespół Szkół Gastronomicznych, Warszawa
  • Zespół Szkół Mechanicznych nr 1, Bydgoszcz
  • Zespół Szkół Nr 1 im. A. Towarnickiego, Rzeszów
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących, Śrem
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Kleszczów
  • Zespół Szkół Technicznych, Rybnik
  • Zespół Szkół Technicznych, Śrem
  • Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Władysława Korżyka, Ryki
  • Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego, Warszawa
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących, Krosno
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego, Odrzywół
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Stalowa Wola
 

Portugal

  • Agrupamento de Escolas da Maia, Maia
  • Agrupamento de Escolas D. Afonso Henriques, Vila das Aves St Tirso
  • Agrupamento de Escolas da Guia, Guia Oeste
  • Agrupamento de Escolas do Castêlo da Maia, Santa Maria de Avioso
  • Agrupamento de Escolas Francisco de Holanda, Guimarães
  • Agrupamento de Escolas Alves Redol, Vila Franca de Xira
  • Colégio de São Miguel, Fátima
  • Colegio Internato Carvalhos, Carvalhos
  • Colégio Nossa Senhora da Assunção, Anadia
  • EPED, Monte de Caparica
  • Escola Básica e Secundária José Gomes Ferreira, Ferreira do Alentejo
  • Escola Básica e Secundária Quinta das Flores Coimbra, Coimbra
  • Escola EBS Mouzinho da Silveira,Vila do Corvo – Açores
  • Escola Secundária Camilo Castelo Branco, Vila Real
  • Escola Secundária Homem Cristo, Aveiro
  • Escola Secundária André de Gouveia, Évora
  • Escola Secundária de Bocage, Setúbal
  • Escola Secundária de Rio Tinto, Rio Tinto
  • Escola Secundária do Restelo, Lisboa
  • Escola Secundária José Falcão, Coimbra
  • Escola Secundária Quinta das Palmeiras Covilhã, Covilhã
  • Instituto Giner de los Ríos de Lisboa, Dafundo Lisboa
 

România

  • Colegiul Naƫional Gheorghe Şincai, Bucureşti
  • Colegiul Mihail Cantacuzino, Sinaia
  • Colegiul Naƫional Ion C. Brătianu, Piteşti
  • Colegiul Naƫional C. Negri, Galaƫi
  • Colegiul Naƫional Cantemir-Vodă, Bucureşti
  • Colegiul Naƫional Unirea, Braşov
  • Colegiul Naţional Emil Racoviţă, Cluj-Napoca
  • Colegiul Naƫional Ferdinand I, Bacău
  • Colegiul Naţional Vasile Lucaciu, Baia Mare
  • Colegiul Naƫional Vasile Alecsandri, Bacău
  • Colegiul Naƫional Alexandru Ioan Cuza, Ploieşti
  • Colegiul Naƫional de Informatică Grigore Moisil, Braşov
  • Colegiul Naƫional Mihai Eminescu, Botoşani
  • Colegiul Naƫional Octav Onicescu, Bucureşti
  • Colegiul Naƫional Radu Greceanu, Slatina
  • Colegiul Tehnic Elie Radu, Ploieşti
  • Colegiul Tehnic de Transport Feroviar Anghel Saligny, Simeria
  • Colegiul Tehnic de Comunicaƫii Nicolae Vasilescu Karpen, Bacău
  • Colegiul Tehnic Miron Costin, Roman
  • Colegiul Tehnic Tomis, Constanƫa
  • Colegiul Tehnic, Motru
  • Colegiul Economic Mihail Kogălniceanu, Focşani
  • Liceul Alexandru Odobescu, Lehliu-Gară
  • Liceul Cu Program Sportiv Viitorul, Piteşti
  • Liceul Korosi Csoma Sandor, Covasna
  • Liceul Tehnologic Cezar Nicolau, Brăneşti
  • Liceul Tehnologic Ion Creangă, Curtici
  • Liceul Tehnologic Economic Administrativ Berde Aron, Sfântu Gheorghe
  • Liceul Tehnologic Vasile Sav, Roman
  • Liceul Teoretic Eugen Pora, Cluj-Napoca
  • Liceul Teoretic Mircea Eliade, Lupeni
  • Liceul Teoretic Sf. Nicolae, Gheorgheni
  • Liceul Teoretic Mitropolit Ioan Meţianu, Zărneşti
 

Slovenija

  • Prva gimnazija, Maribor
  • Gimnazija Škofja Loka, Škofja Loka
  • Gimnazija Novo mesto, Novo mesto
  • Gimnazija Moste, Ljubljana
  • Gimnazija Ledina, Ljubljana
  • Gimnazija Ptuj, Ptuj
  • Gimnazija Ormož, Ormož
  • Srednja Šola Domžale, Domžale
 

Slovensko

  • Gymnázium Andreja Kmeťa, Banská Štiavnica
  • Gymnázium Lipany, Lipany
  • Gymnázium Matky Alexie, Bratislava
  • Gymnázium Myjava, Myjava
  • Gymnázium D. Tatarku – Bilingválna sekcia, Poprad
  • Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Nitra
  • Spojená škola Tilgnerova 14, Bratislava
  • Súkromná stredná odborná škola Animus, Levice
  • Stredná odborná škola obchodu a služieb, Čadca
  • Stredná zdravotnícka škola – Egészségugyi kozépiskola, Rožňava
  • Súkromné bilingválne gymnázium, Dolný Kubín
  • Súkromné gymnázium Katkin park 2, Košice
  • Gymnázium Štúrova 16, Želiezovce
 

Suomi/Finland

  • Hangö gymnasium, Hangö
  • Haukiputaan lukio, Haukipudas
  • Joroisten lukio, Joroinen
  • Kallaveden lukio, Kuopio
  • Kittilän lukio, Kittilä
  • Kouvolan Lyseon lukio, Kouvola
  • Kuhmon yhteislukio, Kuhmo
  • Laanilan lukio, Oulu
  • Luostarivuoren lukio, Turku
  • Puolalanmäen lukio, Turku
  • Turun klassillinen lukio, Turku
  • Ulvilan lukio, Ulvila
  • Valkeakosken Tietotien lukio, Valkeakoski
 

Sverige

  • Allvar Gullstrandgymnasiet, Landskrona
  • Älvkullegymnasiet, Karlstad
  • Danderyds gymnasium, Danderyd
  • De Geergymnasiet, Norrköping
  • De la Gardiegymnasiet, Lidköping
  • Fria läroverken Karlstad, Karlstad
  • Furulundsskolan, Sölvesborg
  • Härnösands gymnasium, Härnösand
  • Hersby Gymnasium, Lidingö
  • Ingrid Segerstedts gymnasium, Göteborg
  • Katedralskolan, Linköping
  • Njudungsgymnasiet, Vetlanda
  • Prins Wilhelmgymnasiet, Flen
  • Rosendalsgymnasiet, Uppsala
  • Strömbackaskolan, Piteå
  • Tyska skolan, Stockholm
  • Västerås citygymnasium,Västerås
  • Vilhelm Mobergsgymnasiet, Emmaboda
  • Vimmerby gymnasium, Vimmerby
 

United Kingdom

  • Abbey Christian Brothers' Grammar School, Newry
  • Abingdon School, Abingdon
  • Alloa Academy,  Alloa
  • Arden Academy,  Solihull
  • Assumption Grammar School, Ballynahinch
  • Ballyclare High School, Ballyclare
  • Belfast High School,  Newtownabbey
  • Bexhill Sixth Form College, Bexhill-On-Sea
  • BHASVIC Brighton, Hove and Sussex Sixth-Form College, Hove
  • Birkdale School, Sheffield
  • Bradford Grammar School, Bradford
  • Campbell College, Belfast
  • Caroline Chisholm School, Northampton
  • Cheadle Hulme School, Cheadle Hulme
  • Chigwell School, Essex
  • City of London School for Girls, London
  • City of London School, London
  • Colyton Grammar School, Colyton
  • Cookstown High School, Cookstown
  • Cramlington Learning Village, Cramlington
  • Dulwich College, London
  • East Norfolk Sixth Form College, Great Yarmouth
  • Glenlola Collegiate School, Bangor
  • Gower College Swansea, Swansea
  • Hinchingbrooke School, Huntingdon
  • Howell's School Llandaff, Cardiff
  • Hutchesons' Grammar School, Glasgow
  • Kendrick School, Reading
  • Kent College Canterbury, Canterbury
  • King Edward VI Five Ways School, Birmingham
  • King's Ely, Ely
  • La Retraite RC Girls' School, London
  • Lanark Grammar School, Lanark
  • Larne Grammar School, Larne
  • Longsands Academy, St Neots
  • Loreto Sixth Form College, Manchester
  • Merchant Taylors' Girls' School, Liverpool
  • Methodist College, Belfast
  • Oundle School, Oundle, Peterborough
  • Queen Elizabeth's Grammar School, Faversham
  • Rathmore Grammar School, Belfast
  • Reading School,  Reading
  • Reigate Grammar School, Reigate
  • Royal Grammar School, High Wycombe
  • Rugby School, Rugby
  • Runshaw College, Leyland
  • Rushcliffe School, Nottingham
  • Rye St Antony, Oxford
  • Sacred Heart Grammar School, Newry
  • Saint Bernards Catholic Grammar School, Slough
  • Sale Grammar School, Sale
  • Sevenoaks School, Sevenoaks
  • Sherborne Girls, Sherborne
  • Sherborne School, Sherborne
  • Shrewsbury School, Shrewsbury
  • St Catherine's College, Armagh
  • St Ciaran's College, Ballygawley
  • St Helen and St Katharine, Abingdon
  • St Mary's CBGS, Belfast
  • St Michael's College, Enniskillen
  • St Michael's Grammar School, Lurgan
  • St Patrick's College, Maghera
  • The Grammar School at Leeds, Leeds
  • The Lady Eleanor Holles School, Hampton
  • The Queen's School, Chester
  • The Stephen Perse Foundation, Cambridge
  • The Thomas Hardye School, Dorchester
  • Thornhill College, Derry
  • Tonbridge School, Tonbridge
  • Truro School, Truro
  • Wath Comprehensive School, Rotherham
  • Westholme School Girls' Senior School, Blackburn
  • Westminster School, London