Navigatsioonitee

Väljavalitud koolide nimekiri

Belgique/België

  • Athénée Adolphe Max, Bruxelles
  • Athénée Royal Arlon, Arlon
  • Athénée Royal Jules Bara, Tournai
  • Busleyden Atheneum Pitzemburg, Mechelen
  • BSTI Sankt Vith, Sankt Vith
  • Centre Éducatif Saint-Pierre, Leuze-en-Hainaut
  • César-Franck-Athenäum Kelmis, Kelmis
  • Collège Saint Michel, Gosselies
  • Damiaaninstituut, Aarschot
  • Ecole européenne de Mol, Mol
  • Ecole Internationale du SHAPE, SHAPE
  • Europäische Schule Brüssel II, Woluwe
  • European School Brussels III, Brussels
  • GO! Atheneum Brakel De Feniks, Brakel
  • Humaniora Nieuwen Bosch, Gent
  • Immaculata-instituut ASO, De Panne
  • Institut Saint-Dominique, Schaerbeek
  • Institut St Laurent, Marche-en-Famenne
  • Königliches Athenäum St. Vith, Sankt Vith
  • Lyceum Aalst, Aalst
  • Sint-Laurenssscholen, Zelzate
 

България

  • Гимназия с преподаване на чужди езици „Проф. д-р Асен Златаров“, Хасково
  • Езикова гимназия „Акад. Л. Стоянов“, Благоевград
  • Езикова гимназия „Гео Милев“, Добрич
  • Езикова гимназия „Д-р Петър Берон“, Кюстендил
  • Професионална гимназия по туризъм „Д-р Васил Берон“, Велико Търново
  • Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Екзарх Йосиф“, Разгра
  • Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Никола Вапцаров“, Шумен
  • Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Христо Ботев“, Кърджали
  • Първа английска езикова гимназия, София
  • Средно училище „Христо Ботев“, Нова Загора
  • Старопрестолна професионална гимназия по икономика, Велико Търново
  • СУ „Васил Левски“, Троян
  • СУ „Димитър Благоев“, Свищов
  • СУ „Петко Рачев Славейков“, Трявна
  • 7.СУ „Св. Седмочисленици“, София
  • Финансово-стопанска професионална гимназия „Васил Левски“, Монтана
  • Частна профилирана гимназия „АК-Аркус“, Велико Търново
 

Česká republika

  • Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová
  • Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice
  • Gymnázium Beskydy Mountain Academy, Frýdlant nad Ostravicí
  • Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno
  • Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava
  • Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice
  • Gymnázium Jana Palacha, Mělník
  • Gymnázium Ladislava Jaroše, Holešov
  • Gymnázium Luďka Pika, Plzeň
  • Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha
  • Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
  • Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí
  • Gymnázium, Varnsdorf
  • Gymnázium, Vysoké Mýto
  • Klasické a španělské gymnázium Brno - Bystrc, Brno
  • Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Pardubice
  • Obchodní akademie Ostrava-Poruba, Ostrava
  • Podještědské gymnázium, Liberec
  • Slezské gymnázium, Opava
  • SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo
  • Sunny Canadian International School, Jesenice, Osnice
 

Danmark

  • Allerød Gymnasium, Allerød 
  • Campus Bornholm stx, Rønne 
  • Hansenberg Gymnasium, Kolding 
  • Hasseris Gymnasium, Aalborg 
  • Kalundborg Gymnasium og HF, Kalundborg 
  • Kruses Gymnasium, Farum 
  • Køge Handelsskole, Køge 
  • Lyngby Gymnasium, Kgs.Lyngby 
  • Morsø Gymnasium, Nykøbing Mors 
  • Nyborg Gymnasium, Nyborg 
  • Rødkilde Gymnasium, Vejle 
  • Skanderborg Gymnasium, Skanderborg 
  • Tornbjerg Gymnasium, Odense 
 

Deutschland

  • Accadis International School, Bad Homburg 
  • Albert-Einstein-Gymnasium, Sankt Augustin 
  • Aloys-Fischer Schule, Deggendorf 
  • BbS J.P.C. Heinrich Mette, Quedlinburg 
  • BBS1 Goslar - Am Stadtgarten, Goslar 
  • Bertolt-Brecht-Gymnasium, Schwarzenberg 
  • Berufsfachschule für Wirtschaft und Fremdsprachen gGmbH, Bamberg 
  • Berufskolleg Halle/Westfalen, Halle/Westfalen 
  • Bismarck-Gymnasium, Karlsruhe 
  • Buigen-Gymnasium, Herbrechtingen 
  • Christoph-Graupner-Gymnasium, Kirchberg 
  • CJD Christophorusschule, Königswinter 
  • Comenius-Gymnasium, Datteln 
  • Coppernicus Gymnasium, Norderstedt 
  • Droste-Hülshoff-Gymnasium, Berlin 
  • Ehrenbürg-Gymnasium, Forchheim 
  • Elly-Heuss-Gymnasium, Weiden 
  • Emmy-Noether-Gymnasium, Berlin 
  • Europa-Berufsschule, Weiden 
  • Europäisches Gymnasium "Johann Heinrich Pestalozzi", Meerane 
  • Evangelische Schule Köpenick, Berlin 
  • Französisches Gymnasium, Berlin 
  • Freiherr-vom-Stein-Gymnasium, Leverkusen 
  • Fremdspracheninstitut der Landeshauptstadt München, München 
  • Friedrich-Ebert-Gymnasium, Bonn 
  • Georg-Herwegh-Gymnasium, Berlin 
  • Graf-Anton-Günther-Schule, Oldenburg 
  • Greselius-Gymnasium, Bramsche 
  • Gymnasium Am Stoppenberg, Essen 
  • Gymnasium an der Stadtmauer, Bad Kreuznach 
  • Gymnasium Bad Aibling, Bad Aibling 
  • Gymnasium Casimirianum, Coburg 
  • Gymnasium Christianeum, Hamburg 
  • Gymnasium Herzogenaurach, Herzogenaurach 
  • Gymnasium Laurentianum, Warendorf 
  • Gymnasium Maria Königin, Lennestadt 
  • Gymnasium Paulinum, Münster 
  • Gymnasium Roth, Roth 
  • Gymnasium Schwertstraße, Solingen 
  • Gymnasium St. Christophorus, Werne 
  • Gymnasium St. Michael, Paderborn 
  • Hans und Sophie Scholl-Gymnasium, Ulm 
  • Hans-Leinberger-Gymnasium, Landshut 
  • Heidelberger Privatschulcentrum, Heidelberg 
  • Heinrich-Heine Gymnasium, Bottrop 
  • Helene-Lange-Gymnasium, Fürth 
  • Helene-Weber-Schule, Bad Saulgau 
  • Helmholtz-Gymnasium, Dortmund 
  • IGS Enkenbach-Alsenborn, Enkenbach-Alsenborn 
  • Integrierte Gesamtschule Paffrath, Bergisch Gladbach 
  • J.-G.-Herder Gymnasium, Schneeberg 
  • Jahngymnasium, Rathenow 
  • Jakob-Brucker-Gymnasium, Kaufbeuren 
  • Johann-Gottfried-Herder Gymnasium, Berlin 
  • Johann-Heinrich-Voß-Gymnasium, Eutin 
  • Johann-Schöner-Gymnasium, Karlstadt 
  • Johann-Sebastian-Bach-Gymnasium, Windsbach 
  • Kardinal-von-Galen-Gymnasium, Münster 
  • Katholische Schule Liebfrauen, Berlin 
  • Kolleg der Schulbrüder, Illertissen
  • Kurfürst-Maximilian-Gymnasium, Burghausen 
  • Landesschule Pforta, Naumburg 
  • Leibniz Gymnasium, Östringen
  • Leibniz-Gymnasium, Potsdam 
  • Lise-Meitner-Gymnasium, Böblingen 
  • LKG St. Annen AS Oberwiesenthal, Kurort Oberwiesenthal 
  • Ludwig-Thoma-Gymnasium, Prien am Chiemsee 
  • Margarete-Steiff-Gymnasium, Giengen an der Brenz 
  • Marienschule Opladen, Leverkusen 
  • Martin-Luther-Schule, Marburg 
  • Melanchthon-Gymnasium, Nürnberg 
  • Merian-Schule, Berlin 
  • Modellschule Obersberg, Bad Hersfeld 
  • Moser Schule Schweizer Gymnasium, Berlin 
  • Nicolaus-Cusanus-Gymnasium, Bonn 
  • Nürnberger Fremdsprachenschule, Nürnberg 
  • Ökumenisches Gymnasium, Bremen 
  • Paul-Klee-Gymnasium, Overath 
  • Ratsgymnasium Stadthagen, Stadthagen 
  • Rheingauschule, Geisenheim 
  • Rhön-Gymnasium, Bad Neustadt 
  • Röntgen-Gymnasium, Würzburg 
  • Sächsisches Landesgymnasium Sankt Afra, Meißen 
  • Sophie-Scholl-Schule, Berlin 
  • St. Hildegardis-Gymnasium, Duisburg 
  • St.-Pius-Gymnasium, Coesfeld 
  • Tannenbusch Gymnasium, Bonn 
  • Theodor-Fontane-Gymnasium, Strausberg 
  • Theodor-Heuss-Gymnasium Europaschule, Göttingen 
  • Theodor-Heuss-Schule, Homberg/Efze 
  • Tulla-Gymnasium, Rastatt 
  • Veit-Höser Gymnasium, Bogen 
  • Werner-von-Siemens-Gymnasium, Großenhain 
  • Wilhelm-Hittorf-Gymnasium, Münster 
  • Wilhelm-Ostwald-Gymnasium, Leipzig 
  • Willi-Graf-Oberschule, Berlin
 

Eesti

  • Avinurme Gümnaasium, Avinurme 
  • Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinn 
  • Jõhvi Riigigümnaasium, Jõhvi 
  • Kunda Ühisgümnaasium, Kunda 
  • Kuressaare Gümnaasium, Kuressaare 
  • Viimsi Keskkool, Haabneeme
 

Éire/Ireland

  • Bandon Grammar School, Bandon
  • Coláiste Bríde, Enniscorthy
  • Coláiste Íosagáin, An Charraig Dhubh
  • Jesus and Mary Secondary School Gortnor Abbey, Crossmolina
  • Laurel Hill Secondary School, Limerick
  • Loreto High School Beaufort, Dublin 14
  • Loreto Secondary School, Balbriggan
  • Mercy Mounthawk Secondary School, Tralee
  • Rosemont School, Dublin 18
  • St. Fintan's High School, Dublin 13
  • St. Muredach's College, Ballina
 

Ελλάδα

  • 1ο Γενικό Λύκειο Αλεξάνδρειας, Αλεξάνδρεια Ημαθίας
  • 2ο Γενικό Λύκειο Νέας Σμύρνης 'Ομήρειο', Νέα Σμύρνη Αττικής
  • 3ο Γενικό Λύκειο Τρικάλων 'Οδυσσέας Ελύτης', Τρίκαλα Θεσσαλίας
  • 4ο Γενικό Λύκειο Ρόδου, Ρόδος
  • 4ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης, Τρίπολη
  • 4ο Ημερήσιο Γενικό Λύκειο Θεσσαλονίκης, Θεσσαλονίκη
  • 5ο Γενικό Λύκειο Καβάλας, Καβάλα
  • 6ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου, Αγρίνιο
  • 7ο Γενικό Λύκειο Λάρισας, Λάρισα
  • 7ο Γενικό Λύκειο Νέας Σμύρνης 'Εστία', Νέα Σμύρνη Αττικής
  • 10o Γενικό Λύκειο Λάρισας, Λάρισα
  • Β' Αρσάκειο Τοσίτσειο Λύκειο Εκάλης, Αθήνα
  • Γενικό Λύκειο Αγίου Νικολάου, ΄Αγιος Νικόλαος Χαλκιδικής
  • Γενικό Λύκειο Αρχανών, Αρχάνες Ηρακλείου
  • Γενικό Λύκειο Μελίκης, Μελίκη Ημαθίας
  • Γενικό Λύκειο Νέας Φιγαλείας, Νέα Φιγαλεία Ηλείας
  • Εκπαιδευτήρια 'Γένεσις', Ιωάννινα
  • Ενιαίο Λύκειο Ζαχάρως, Ζαχάρω Ηλείας
  • Ιδιωτικό Γενικό Λύκειο 'Η Θεομήτωρ', Ηλιούπολη Αττικής
  • 'Μαρούλειο' Γενικό Λύκειο Κατσικά, Ιωάννινα
  • Μουσικό Σχολείο Λαμίας, Λαμία
 

España

  • CES San Valero, Zaragoza
  • Colegio Bernadette, Madrid
  • Colegio Británico de Córdoba, Córdoba
  • Colegio Compañía de María, Valladolid
  • Colegio Diocesano San Ignacio, Ponferrada  
  • Colegio Hispano Inglés, Santa Cruz de Tenerife
  • Colegio La Salle Paterna, Paterna  
  • Colegio Maestro Ávila, Salamanca
  • Colegio Nuestra Señora del Buen Consejo, Logroño
  • Colegio Privado-Concertado "Corazón de María", Zamora
  • Colegio Salesiano Laviaga-Castillo, La Almunia de Doña Godina
  • Colegio San Alberto Magno, Zaragoza
  • CPEIPS Madre María Rosa Molas, Zaragoza
  • Escola Pia Nostra Senyora, Barcelona
  • IES Miguel de Cervantes, Daganzo de Arriba  
  • IES Alonso Berruguete, Palencia
  • IES Álvaro Yáñez, Bembibre
  • IES Antonio Navarro Santafé, Villena  
  • IES Atenea Begoña Ochoa, Mairena del Aljarafe  
  • IES Barrio Simancas, Madrid
  • IES Basoko, Pamplona
  • IES Beatriz de Suabia, Sevilla
  • IES Bonifacio Sotos, Casas Ibáñez
  • IES Cañada De La Encina, Iniesta
  • IES Cardenal Herrera Oria, Madrid
  • IES Cuatro Caminos, Don Benito
  • IES de Brión, Brión  
  • IES Diego Torrente Pérez, San Clemente
  • IES Fray Luis de León, Las Pedroñeras  
  • IES Joanot Martorell, Elche
  • IES Joaquin Araujo, Fuenlabrada
  • IES José Isbert, Tarazona De La Mancha
  • IES La Dehesilla, Cercedilla
  • IES Lancia, León
  • IES León Felipe, Benavente  
  • IES Los Rosales, Móstoles
  • IES Madina Mayurqa, Palma De Mallorca  
  • IES María Enríquez, Gandía  
  • IES Miralcamp, Vila-Real  
  • IES Monte Neme, Carballo
  • IES Newton Salas, Villanueva de la Torre
  • IES Ornia, La Bañeza  
  • IES Pablo Picasso, Pinto
  • IES San Isidro, Azuqueca de Henares  
  • IES Saturnino Montojo, Ferrol
  • IES Valle del Segura, Blanca
  • IES Vela Zanetti, Aranda De Duero  
  • IES Victoria Kent, Torrejón De Ardoz
  • IES Virgen del Espino, Soria
  • Institut L'Alzina, Barcelona
  • Institut Torreforta, Tarragona
  • Juan Comenius, Valencia
  • Nuestra Señora de la Paz, Torrelavega
  • Paraíso Sagrados Corazones, Madrid
 

France

  • British School of Paris, Croissy sur Seine
  • Ensemble Scolaire Notre Dame Saint Joseph, Epinal
  • Institution Robin St Vincent de Paul, Vienne
  • LP Raoul Mortier, Montmorillon
  • LPO d'Artois, Noeux-les-Mines
  • Lycée Alfred Mézières, Longwy
  • Lycée Alphonse Daudet, Tarascon
  • Lycée Amiral Ronarc´h, Brest
  • Lycée André Malraux, Remiremont  
  • Lycée Aorai de Pirae, Pirae
  • Lycée Aristide Maillol, Perpignan
  • Lycée Arthur Varoquaux, Tomblaine
  • Lycée Bossuet, Condom
  • Lycée Camille Jullian, Bordeaux
  • Lycée Champollion, Figeac
  • Lycée Charles Baudelaire, Cran Gevrier  
  • Lycée Charles de Gaulle, Dijon
  • Lycée de la Venise Verte, Niort
  • Lycée de Villaroy, Guyancourt
  • Lycée Denis Diderot, Langres
  • Lycée du Couserans, Saint-Girons
  • Lycée Emilie de Breteuil, Montigny le Bretonneux
  • Lycée Européen, Villers-Cotterêts
  • Lycée François Arago, Perpignan
  • Lycée Frédéric Bazille Agropolis, Montpellier
  • Lycée Fresnel, Bernay
  • Lycée Général et Technologique de Bagatelle, Saint-Gaudens
  • Lycée Gustave Flaubert, Rouen
  • Lycée Honoré Romane, Embrun
  • Lycée International de Ferney-Voltaire, Ferney-Voltaire
  • Lycée International de Valbonne, Valbonne
  • Lycée Javouhey, Brest 
  • Lycée Jean Jaures, Carmaux 
  • Lycée Jean Joly, La Rivière 
  • Lycée Jean Macé, Niort
  • Lycée Jean Monnet, La Queue-lez-Yvelines
  • Lycée Jean Moulin, Montmorillon
  • Lycée Jeanne d'Arc, Clermont Ferrand
  • Lycée Joseph Loth, Pontivy
  • Lycée Jules Verne, Limours-en-Hurepoix
  • Lycée Lehec, Saint Hilaire du Harcouët
  • Lycée Leonard de Vinci, Soissons
  • Lycée Leonard de Vinci, Villefontaine
  • Lycée les 7 Mares, Maurepas
  • lycée les Bruyères, Sottevilles-lès-Rouen
  • Lycée Louis Bertrand, Briey
  • Lycée Louis Lachenal, Argonay
  • Lycée Mahatma Gandhi, Saint André
  • Lycée Marguerite Filhol, Fumel
  • Lycée Marseilleveyre, Marseille
  • Lycée Maurice Janetti, St Maximin la Ste Baume
  • Lycée Maxence Van der Meersch, Roubaix
  • Lycée Millet, Cherbourg
  • Lycée Montchapet, Dijon
  • Lycée Multilingue Ombrosa, Caluire-et-Cuire
  • Lycée Nazareth-Haffreingue, Boulogne-sur-Mer
  • Lycée Notre-Dame, Mantes la Jolie
  • Lycée Paul Langevin, La Seyne sur Mer
  • Lycée Pierre Guégin, Concarneau
  • Lycée Pierre Lagourgue, Le Tampon 
  • Lycée Polyvalent Nicolas Brémontier, Bordeaux
  • Lycée Polyvalent Raoul Vadepied, Evron
  • Lycée Robert Doisneau, Corbeil-Essonnes
  • Lycée Roland Garros, Le Tampon
  • Lycée Saint Adrien, Villeneuve d'Ascq
  • Lycée Saint Joseph, Bruz
  • Lycée Sainte Marie de Chavagnes, Cannes
  • Lycée Sainte Marie Lyon, La Verpillière
  • Lycée Sainte-Thérèse, Quimper
  • Lycée Saint-Jean, Besançon
  • Lycée Schweitzer, Mulhouse
  • Lycée Théodore de Banville, Moulins
  • Lycée Victor Hugo, Poitiers
  • Lycée Xavier Marmier, Pontarlier
 

Hrvatska

  • III. gimnazija, Split
  • X. gimnazija „Ivan Supek“, Zagreb
  • Ekonomska škola, Požega
  • Klasična gimnazija, Zagreb
  • Mješovita industrijsko-obrtnička škola, Karlovac
  • Pazinski kolegij – klasična gimnazija s pravom javnosti, Pazin
  • Srednja škola Ivana Trnskoga, Hrvatska Kostajnica
  • Srednja škola Mate Blažine, Labin
  • Srednja škola Matije Antuna Reljkovića, Slavonski Brod
  • Srednja škola Zvane Črnje, Rovinj
  • Željeznička tehnička škola, Moravice
 

Italia

  • Centro Scolastico La Traccia Cooperativa per la Promozione dell'Educazione, Calcinate
  • I.I.S. "Albert Einstein", Torino
  • I.I.S. "Alessandro Volta", Pescara
  • I.I.S. "Augusto Capriotti", San Benedetto del Tronto
  • I.I.S. "B. Vittone", Chieri
  • I.I.S. "Calabrese-Levi", San Pietro in Cariano
  • I.I.S. "Croce-Aleramo", Roma
  • I.I.S. "E. Majorana - A. Cascino", Piazza Armerina
  • I.I.S. "F. Maurolico", Messina
  • I.I.S. "G. Antonietti", Iseo
  • I.I.S. "G. Mazzini", Vittoria
  • I.I.S. "Guglielmo Marconi", Civitavecchia
  • I.I.S. "Leonardo da Vinci", Potenza
  • I.I.S. "Moretti", Roseto degli Abruzzi
  • I.I.S. "Norberto Bobbio", Carignano
  • I.I.S. "Pascal – Comi Forti", Teramo
  • I.I.S. "Racchetti-Da Vinci", Crema
  • I.I.S. "Savoia Benincasa", Ancona
  • I.I.S."Alberti", Bormio
  • I.I.S.S. "Blaise Pascal", Pomezia
  • I.I.S.S. "Felice Bisazza", Messina
  • I.P.S.S.E.O.A. "Karol Wojtyla", Catania
  • I.S.I.S. "Luigi Einaudi", Dalmine
  • I.S.S. "Regina Elena", Acireale
  • I.T.C.G. "Oggiano", Siniscola
  • I.T.C.S. "Abba-Ballini", Brescia
  • I.T.E. "Ambrogio Fusinieri", Vicenza
  • I.T.E. "Raetia", Ortisei
  • I.T.E.T. "G. Garibaldi", Marsala
  • I.T.E.T. "G.Maggiolini", Parabiago
  • I.T.S. "D'Alessandro", Lagonegro
  • I.T.S.C. e per geometri "Arturo Martini", Castelfranco Veneto
  • I.T.T. "Ettore Bolisani", Villafranca Di Verona
  • I.T.T. L.S.S.A. "Copernico", Barcellona Pozzo di Gotto
  • Istituto "Filippin", Paderno Del Grappa
  • Istituto Paritario "Enrico Fermi", Castellanza
  • Istituto Superiore di II grado "Alessandro Volta", Castel San Giovanni
  • Istituto Tecnico "Carlo Antonio Pilati", Cles
  • Liceo "G. G. Trissino", Valdagno
  • Liceo "G. Novello", Codogno
  • Liceo Classico "E. Cairoli ", Varese
  • Liceo Classico "Perticari", Senigallia
  • Liceo Classico e Linguistico "Aristofane", Roma
  • Liceo Classico e linguistico "Virgilio" Mantova
  • Liceo Classico Linguistico "Antonio Canova", Treviso
  • Liceo Classico Statale "A. Manzoni", Lecco
  • Liceo Classico Statale "Giacomo Leopardi", San Benedetto del Tronto
  • Liceo Classico Statale "Nicola Spedalieri", Catania
  • Liceo Classico Statale "Vittorio Emanuele II", Jesi
  • Liceo Classico-Scientifico-Linguistico-Scienze Umane "G. M. Dettori", Tempio Pausania
  • Liceo delle Scienze Umane "E. Gianturco", Potenza
  • Liceo Linguistico "Francesco de Sanctis", Paternò
  • Liceo Linguistico "William Shakespeare", Crema
  • Liceo Linguistico Europeo "G. Parini", Barzanò
  • Liceo Linguistico Statale "Giovanni Falcone", Bergamo
  • Liceo Scientifico "Fermi", Cantú
  • Liceo Scientifico "G. Torelli", Pergola
  • Liceo Scientifico "T. C. Onesti", Fermo
  • Liceo Scientifico e Linguistico "Orazio Tedone", Ruvo di Puglia
  • Liceo Scientifico Statale "Antonio Pacinotti", La Spezia
  • Liceo Scientifico Statale "Ignazio Vian", Bracciano
  • Liceo Scientifico Statale "Marie Curie", Giulianova
  • Liceo Statale "Don Tonino Bello", Copertino
  • Liceo Statale "Francesco Cecioni", Livorno
  • Liceo Statale "Francesco De Sanctis", Salerno
  • Liceo Statale "G. Carducci", Pisa
  • Liceo Statale "G. M. Galanti", Campobasso
  • Liceo Statale "Giannina Milli", Teramo
  • Liceo Statale "Maria Gaetana Agnesi", Merate
  • Liceo Statale "Pasquale Villari", Napoli
  • Liceo Statale Classico e Linguistico "E. Montale", San Donà di Piave
  • Liceo Statale "Don G. Fogazzaro", Vicenza
  • Scuola Ladina di Fassa Scuola Secondaria di II° Grado "G.Soraperra", Pozza di Fassa
 

Κύπρος

  • Λύκειο Αγίας Φυλάξεως, Λεμεσός
  • Λύκειο Αποστόλων Πέτρου και Παύλου, Λεμεσός
  • Λύκειο Κύκκου Πάφου, Πάφος
  • Λύκειο Παλουριώτισσας, Λευκωσία
  • Περιφερειακό Λύκειο Λιβαδιών, Λάρνακα
  • Περιφερειακό Λύκειο Παλαιομετόχου Μ. Κουτσόφτα – Α. Παναγίδη, Λευκωσία
 

Latvija

  • Aizkraukles novada vidusskola, Aizkraukle 
  • Ilūkstes 1. vidusskola, Ilūkste
  • Ogres 1. vidusskola, Ogre 
  • Rīgas 25. vidusskola, Rīga 
  • Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola, Saldus novads 
  • Ventspils 2. vidusskola, Ventspils 
  • Ziemeļvalstu ģimnāzija, Rīga 
  • Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Ķegums
 

Lietuva

  • Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, Kauno r.
  • Kauno technologijos universiteto gimnazija, Kaunas
  • Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Kaunas
  • Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija, Kazlų Rūdos sav., Plutiškių k.
  • Molėtų gimnazija, Molėtai
  • Palangos senoji gimnazija, Palanga
  • Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija, Panevėžys
  • Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Žemaičių Naumiestis, Šilutės r.
  • Vaižganto gimnazija, Radviliškis
  • Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija, Merkinė, Varėnos r.
  • Vilniaus Antakalnio gimnazija, Vilnius
 

Luxembourg

  • Athénée de Luxembourg, Luxembourg
  • European School of Luxembourg Kirchberg 1, Luxembourg
  • Lycée Aline Mayrisch de Luxembourg, Luxembourg
  • Lycée de Garçons de Luxembourg, Luxembourg
  • Lycée Nic-Biever, Dudelange
 

Magyarország

  • Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
  • BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnázium, Budapest
  • Budapesti Gazdasági Szakképző Centrum Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnáziuma, Budapest
  • Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
  • Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
  • Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom
  • Győri SZSZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Győr
  • Jedlik Ányos Szakgimnázium és Szakközépiskola, Győr
  • Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
  • Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
  • Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Zalaegerszeg
  • Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
  • Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium, Miskolc
  • Ócsai Bolyai János Gimnázium, Ócsa
  • Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
  • Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma, Szeged
  • Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
  • Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
  • Szerb Antal Gimnázium, Budapest
  • Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Ózd
  • Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár
 

Malta

  • De La Salle College Sixth Form, Birgu
  • G.F. Abela Junior College, Msida
  • Giovanni Curmi Higher Secondary School, Naxxar
  • St. Aloysius College, Birkirkara
  • St. Martin's College, Msida
  • Sir M.A. Refalo, Victoria
 

Nederland

  • Alfrink College, Zoetermeer
  • Christelijk College de Noordgouw, Heerde
  • Christelijk College Groevenbeek, Ermelo
  • Christelijke Schoolengemeenschap van de Perre, Middelburg
  • Ds. Pierson College, 's-Hertogenbosch
  • Emmauscollege, Rotterdam
  • Europese School, Bergen
  • Gymnasium Apeldoorn, Apeldoorn
  • Gymnasium Haganum, Den Haag
  • Gymnasium Socrates, Leiden
  • Het 4e Gymnasium, Amsterdam
  • Het Nieuwe Eemland, Amersfoort
  • Jac. P. Thijsse College, Castricum
  • Jacobus Fruytier scholengemeenschap, Apeldoorn
  • Lyceum Ypenburg, Den Haag
  • Marnix College, Ede
  • Montessori College Twente, Hengelo
  • Norbertuscollege, Roosendaal
  • Praedinius Gymnasium, Groningen
  • Rijnlands Lyceum Oegstgeest, Oegstgeest
  • RSG Slingerbos|Levant, Harderwijk
  • Stedelijk Gymnasium Breda, Breda
  • Taborcollege Werenfridus, Hoorn
  • Titus Brandsmalyceum - Het Hooghuis, Oss
  • Van Maerlantlyceum, Eindhoven
  • Varendonck College, Asten
 

Österreich

  • Akademisches Gymnasium, Graz 
  • BG & BRG 3 (HIB), Wien 
  • BG 13 Fichtnergasse, Wien 
  • BG und BRG Korneuburg, Korneuburg 
  • BG und BRG Perchtoldsdorf, Perchtoldsdorf 
  • BG/BRG Purkersdorf, Purkersdorf 
  • BG/BRG für Slowenen, Klagenfurt 
  • BHAK Linz, Linz 
  • BORG Deutschlandsberg, Deutschlandsberg 
  • Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium BGRG 8 Albertgasse, Wien 
  • Bundeshandelsakademie Hallein, Hallein 
  • FAW 13 Dominikanerinnen, Wien 
  • Gymnasium Sankt Johann in Tir, Sankt Johann in Tirol 
  • HAK Lambach, Lambach 
  • HLT Bad Leonfelden, Bad Leonfelden 
  • Wiedner Gymnasium - Sir Karl Popper Schule, Wien
 

Polska

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej, Milicz
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Brzeg
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, Krotoszyn
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego, Poznań
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego, Puławy
  • I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Bielsko-Biała
  • I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica, Lublin
  • I Liceum Ogólnokształcące im. W. Nałkowskiego, Wołomin
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, Gorzów Wielkopolski
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, Końskie
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza, Słupsk
  • II Liceum Ogólnokształcące, Białystok
  • II Liceum Ogólnokształcące, Elbląg,
  • III Liceum Ogólnokształcące, Gdynia
  • III Liceum Ogólnokształcące, Pszczyna
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej, Łódź
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Rybnik
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej, Lublin
  • IX Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Lublin
  • Liceum Ogólnokształcące nr 1, Jastrzębie Zdrój
  • Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Stefana Żeromskiego, Wrocław
  • Liceum Ogólnokształcące nr 5, Wrocław
  • Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza, Ostrowiec Świętokrzyski
  • Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły, Płock
  • Liceum Ogólnokształcące, Psary
  • Ogólnokształcące Liceum Językowe, Radom
  • Powiatowy Zespół Szkół nr 9 im. M. Dąbrowskiej, Kęty
  • Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 7, Warszawa
  • V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, Toruń
  • VI Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, Kraków
  • VII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej, Kraków
  • XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy, Warszawa
  • XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, Gdańsk
  • XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. José Martí, Warszawa
  • XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa, Warszawa
  • Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. J. Dechnika, Biłgoraj
  • Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza, Nowa Sarzyna
  • Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza, Police
  • Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego, Warszawa
  • Zespół Szkół Licealno- Gimnazjalnych, Mirsk
  • Zespół Szkół Licealnych, Morąg
  • Zespół Szkół Morskich, Darłowo
  • Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowy Sącz
  • Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II, Działdowo
  • Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej, Andrychów
  • Zespół Szkół nr 3, Łuków
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Carolinum, Nysa
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Kleszczów
  • Zespół Szkół Społecznych, Wołów
  • Zespół Szkół Transportowo - Komunikacyjnych, Lublin
  • Zespół Szkół, Janów Lubelski
 

Portugal

  • Agrupamento de Escolas de Arganil Escola Secundária de Arganil, Arganil
  • Agrupamento de Escolas Santiago do Cacém, Santiago do Cacém - Setúbal  
  • Agrupamento de Escolas Dr. João Araújo Correia, Peso da Régua
  • Agrupamento de Escolas do Castêlo da Maia, Castêlo da Maia
  • Colégio Manuel Bernardes, Lisboa
  • Colégio Nossa Senhora da Assunção, Anadia
  • EPED, Quinta da Torre- Monte de Caparica
  • Escola Básica e Secundária de Guia, Guia Oeste
  • Escola Básica e Secundária José Gomes Ferreira, Ferreira do Alentejo
  • Escola Básica e Secundária Miguel Torga Bragança, Bragança
  • Escola Profissional Raul Dória, Porto
  • Escola Secundária 3º CEB de Coruche, Coruche
  • Escola Secundária da Maia, Maia
  • Escola Secundária de Arouca, Arouca
  • Escola Secundária de Pombal, Pombal
  • Escola Secundária do Restelo, Lisboa
  • Escola Secundária José Falcão, Coimbra
  • Escola Secundaria Manuel Cargaleiro, Amora
  • Escolas EB Aquilino Ribeiro, Porto Salvo, Oeiras
  • Giner de los Ríos, Cruz Quebrada
  • Instituto Educativo do Juncal, Juncal - Porto de Mós
 

România

  • Colegiul „Alexandru cel Bun”, Gura Humorului
  • Colegiul Dobrogean „Spiru Haret”, Tulcea
  • Colegiul Economic „Anghel Rugină”, Vaslui
  • Colegiul Economic „Francesco Saverio Nitti, Timișoara
  • Colegiul Național „Sfântul Sava”, București
  • Colegiul Național „Gheorghe Roșca-Codreanu”, Bârlad
  • Colegiul Național „Mihai Viteazul”, Ploiești
  • Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian, Târgu Mureș
  • Colegiul Național „Carol I”, Craiova
  • Colegiul Național de Informatică, Piatra Neamț
  • Colegiul Național „Dragoș Vodă”, Câmpulung Moldovenesc
  • Colegiul Naţional Iaşi, Iaşi
  • Colegiul Național „Nicolae Bălcescu”, Brăila
  • Colegiul Național Pedagogic „Ștefan cel Mare”, Bacău
  • Colegiul Tehnic de Căi Ferate „Unirea”, Pașcani, Iași
  • Colegiul Tehnic „Lorin Sălăgean”, Drobeta Turnu-Severin
  • Colegiul Tehnic Motru, Motru
  • Liceul de Arte Buzău, Buzău
  • Liceul „Regina Maria”, Dorohoi
  • Liceul Tehnologic Costești, Costeşti
  • Liceul Tehnologic „Gh. Ruset Roznovanu, Roznov
  • Liceul Teoretic „Constantin Brătescu”, Isaccea
  • Liceul Teoretic „Eugen Lovinescu”, București
  • Liceul Teoretic „George Călinescu”, Constanța
  • Liceul Teoretic „I. Cotovu”, Hârșova
  • Liceul Teoretic „Nicolae Iorga”, Brăila
  • Liceul Teoretic „Spiru Haret”, Moinești
  • Liceul Teoretic „C. A. Rosetti”, București
  • Liceul Teoretic de Informatică „Grigore Moisil”, Iași
  • Liceul Teoretic Internațional de Informatică, Constanța
  • Liceul Teoretic „Vlad Țepeș”, Timișoara
  • Liceul Teoretic „Miron Costin” Iași
 

Slovenija

  • Gimnazija Bežigrad, Ljubljana 
  • Gimnazija Ilirska Bistrica, Ilirska Bistrica 
  • Gimnazija Jurija Vege Idrija, Idrija 
  • Gimnazija Nova Gorica, Nova Gorica 
  • Gimnazija Poljane, Ljubljana 
  • Srednja šola Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica 
  • Škofijska klasična gimnazija, Ljubljana 
  • Šolski center Velenje, Velenje
 

Slovensko

  • Gymnázium Anreja Kmeťa, Banská Štiavnica
  • Gymnázium duklianskych hrdinov, Svidník
  • Gymnázium Leonarda Stöckela, Bardejov
  • Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš
  • Gymnázium Mikuláša Kováča, Banská Bystrica
  • Gymnázium sv. Moniky, Prešov
  • Gymnázium Poštová, Košice
  • Gymnázium, Tvrdošín
  • Gymnázium Varšavská cesta, Žilina
  • Konzervatórium Jána Levoslava Bellu, Banská Bystrica
  • Pedagogická a sociálna akadémia, Bratislava
  • SOŠ obchodu a služieb – KéSZSZ, Komárno
  • Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
 

Suomi/Finland

  • Hyvinkään yhteiskoulun lukio, Hyvinkää 
  • Jakobstads gymnasium, Jakobstad 
  • Jyväskylän ammattiopisto, Jyväskylä 
  • Jyväskylän Lyseon lukio, Jyväskylä 
  • Kuhmon yhteislukio, Kuhmo 
  • Kuopion Lyseon lukio, Kuopio 
  • Nousiaisten lukio, Nousiainen 
  • Oulun Suomalaisen Yhteiskoulun lukio, Oulu 
  • Porin suomalaisen yhteislyseon lukio, Pori 
  • Someron lukio, Somero 
  • Tampereen yhteiskoulun lukio, Tampere 
  • Vaalan lukio, Vaala 
  • Vihdin lukio, Nummela
 

Sverige

  • Danderyds Gymnasium, Danderyd 
  • Enskilda Gymnasiet, Stockholm 
  • Fria Läroverken i Karlstad, Karlstad 
  • Fridagymnasiet, Vänersborg 
  • Gymnasium Skövde Västerhöjd, Skövde 
  • Hersby Gymnasium, Lidingö 
  • Hjalmar Lundbohmsskolan, Kiruna 
  • Katedralskolan, Skara 
  • Katedralskolan, Uppsala 
  • Lapplands Gymnasium Jokkmokk, Jokkmokk 
  • Malmö Borgarskola, Malmö 
  • Mikael Elias Gymnasium, Göteborg 
  • Nacka gymnasium, Nacka 
  • Njudungsgymnasiet, Vetlanda 
  • Thoren Business School, Stockholm 
  • Tyska skolan, Stockholm 
  • Västerås Citygymnasium, Västerås 
  • Viktor Rydbergs Gymnasium, Danderyd 
  • Vimmerby Gymnasium, Vimmerby 
  • Ystad Gymnasium, Ystad 
 

United Kingdom

  • Alderley Edge School For Girls, Cheshire 
  • Antrim Grammar School, Antrim 
  • Austin Friars, Cumbria 
  • Bathgate Academy, Bathgate
  • Boclair Academy, Bearsden 
  • Bournemouth School for Girls, Bournemouth 
  • Box Hill School, Dorking 
  • Bristol Grammar School, Bristol 
  • Canford School, Wimborne 
  • Cheltenham Bournside School and Sixth Form Centre, Cheltenham 
  • Chryston High School, North Lanarkshire 
  • Cookstown High School, Cookstown 
  • Cotham School, Bristol 
  • Dartford Grammar School, Dartford 
  • Douglas Ewart High School, Newton Stewart 
  • Dulwich College, London 
  • English St. Patrick's Academy, Tyrone 
  • Felpham Community College, Bognor Regis 
  • Fettes College, Edinburgh 
  • Foyle College, Londonderry 
  • George Heriot's School, Edinburgh 
  • Greenfaulds High School, Glasgow 
  • Guildford High School, Guildford 
  • Harris Academy Battersea, London 
  • Highcliffe School, Highcliffe 
  • Hockerill Anglo-European College, Bishop's Stortford 
  • Howell's School, Cardiff 
  • Jack Hunt School, Peterborough 
  • James Allen's Girls' School, London 
  • John F Kennedy School, Hemel Hempstead 
  • King David High School, Manchester 
  • King Edward VI Grammar School, Louth 
  • La Retraite RC Girls, London 
  • Lancaster Girls' Grammar, Lancaster 
  • Magdalen College School, Oxford 
  • Millburn Academy, Inverness 
  • Millfield School, Somerset 
  • Mintlaw Academy, Peterhead
  • Morrison's Academy, Crieff 
  • Nairn Academy, Nairn
  • Nottingham Girls' High School, Nottingham 
  • Nottingham High School, Nottingham 
  • Omagh Academy, Omagh 
  • Oxford High School, Oxford 
  • Pitsford School, Northampton 
  • Reigate Grammar School, Reigate 
  • Repton School, Repton
  • Robert Gordon's College, Aberdeen 
  • Rosebery School, Epsom 
  • Rugby School, Rugby 
  • Sheffield High School, Sheffield 
  • St Edward's School, Oxford 
  • St Helen and St Katharine, Abingdon 
  • St Malachy's College, Belfast 
  • Stamford Endowed Schools, Stamford 
  • Stroud High, Stroud 
  • Teesdale School, County Durham 
  • The Edinburgh Academy, Edinburgh 
  • The Gryphon School, Sherborne, Dorset 
  • The Henrietta Barnett School, London 
  • The Royal Grammar School, Newcastle-Upon-Tyne 
  • The Thomas Hardye School, Dorchester 
  • Thornhill College, Derry
  • Tomlinscote School Sixth Form College, Frimley 
  • Tonbridge Grammar School, Tonbridge 
  • Tormead, Guildford
  • Urmston Grammar, Manchester 
  • Wakefield Girls' High School, Wakefield 
  • Whitburn Academy, Whitburn 
  • Wirral Grammar School for Boys, Bebington 
  • Wolfreton, Willerby 
  • Woodmill High School, Dunfermline 
  • Ysgol Bro Dinefwr, Llandeilo