Navigacijski put

Natjecanje 2014. – popis pobjednika

Belgique/België

Belgique/België

pobjednički prijevodpdf(216 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
  Julie Holemans 
Institut Saint-Louis
Namur



България

България

pobjednički prijevodpdf(366 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Деница Пенчева
164. гимназия с преподаване на испански език „Мигел де Сервантес“
София



Česká republika

Česká republika

pobjednički prijevodpdf(202 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Simona Nevrklová
Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami
Nové Město na Moravě



Danmark

Danmark

pobjednički prijevodpdf(304 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Christian Schoubye
Niels Brock HHX, Kultorvet
København



Deutschland

Deutschland

pobjednički prijevodpdf(723 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Veronika Gräfe 
Fremdsprachenschule Deggendorf GmbH
Deggendorf



Eesti

Eesti

pobjednički prijevodpdf(145 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Ingeliis Siimsen 
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
Tallinn



Éire/Ireland

Éire/Ireland

pobjednički prijevodpdf(696 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Adela Hunt 
St Kilian's Community School
Bray



Ελλάδα

Ελλάδα

pobjednički prijevodpdf(237 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Αθανάσιος Κυριακίδης
Γενικό Λύκειο Νέας Περάμου
Καβάλα



España

España

pobjednički prijevodpdf(302 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Andrea Mochnác Tejera

IES Gabriel Cisneros
Móstoles



France

France

pobjednički prijevodpdf(1.38 Mb) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Nathalie Le Pennec 
Lycée Jeanne d'Arc
Clermont-Ferrand



Hrvatska

Hrvatska

pobjednički prijevodpdf(230 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Luka Planinić
Pazinski kolegij
Pazin



Italia

Italia

pobjednički prijevodpdf(1.38 Mb) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Sofia Silvestre
Istituto Salesiano Don Bosco
Verona



Κύπρος

Κύπρος

pobjednički prijevodpdf(119 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Μάρκος Νικολάου
Λύκειο Αρχ. Μακαρίου Γ' Δασούπολης
Λευκωσία



Latvija

Latvija

pobjednički prijevodpdf(224 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Rūta Bruževica
Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīga



Lietuva

Lietuva

pobjednički prijevodpdf(317 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Emilija Svirinavičiūtė
Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija
Alytus



Luxembourg

Luxembourg

pobjednički prijevodpdf(166 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Juliana De Jesus Gonçalves
Lycée de Garçons
Luxembourg



Magyarország

Magyarország

pobjednički prijevodpdf(416 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Rapcsák Dalma
Neumann János Középiskola és Kollégium
Eger



Malta

Malta

pobjednički prijevodpdf(124 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Sephora Francalanza
G.F. Abela Junior College
Msida



Nederland

Nederland

pobjednički prijevodpdf(333 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Romane Voet
Het 4e Gymnasium
Amsterdam



Österreich

Österreich

pobjednički prijevodpdf(1.12 Mb) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Sophie Hollwöger
Akademisches Gymnasium
Graz



Polska

Polska

pobjednički prijevodpdf(332 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Beata Skoczylas
Zespół Szkół Licealnych im. B. Chrobrego
Leżajsk



Portugal

Portugal

pobjednički prijevodpdf(442 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Francisca Sequeira Gonçalves
Agrupamento de Escolas de João Araújo Correia
Peso da Régua



România

România

pobjednički prijevodpdf(1.07 Mb) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Maria Flavia Tohăneanu
Colegiul Naţional „Carol I”
Craiova



Slovenija

Slovenija

pobjednički prijevodpdf(299 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Katja Logar
Škofijska klasična gimnazija Zavod sv. Stanislava
Ljubljana



Slovensko

Slovensko

pobjednički prijevodpdf(300 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Karolína Benková
Gymnázium Federica Garcíu Lorcu
Bratislava



Suomi/Finland

Suomi/Finland

pobjednički prijevodpdf(453 kB) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Hanna Lehmonen
Jyväskylän Lyseon lukio
Jyväskylä



Sverige

Sverige

pobjednički prijevodpdf(2 Mb) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Mikael Kolanowski
Franska skolan
Stockholm



United Kingdom

United Kingdom

pobjednički prijevodpdf(1.53 Mb) Odaberi prijevod prethodne poveznice   
Jonah Cowen 
  City of London School
London