Navigačný riadok

Databáza dokumentov

Cieľom tejto databázy je sprístupniť dokumenty týkajúce sa politík EÚ v oblasti zamestnanosti, sociálnych záležitostí a začlenenia. Okrem dokumentov a správ o politike EÚ tu nájdete štúdie, prejavy a popisy projektov, ktoré Únia financuje.

Vyhľadávanie v databáze dokumentov

Rozšírené vyhľadávanie

Databáza dokumentov  

Katalóg publikácií

Najnovšie brožúry

 

ZMEŇTE VECI Skúste Drop’ pin a zájdete ďaleko!

Úroveň nezamestnanosti mladých ľudí v Európe je vysoká. Mnohoz nich potrebuje pomoc pri hľadaní prvého zamestnania a na začiatkusvojej profesionálnej kariéry. Takúto pomoc môže poskytnúť Drop’pin.Drop’pin je miesto na šírenie príležitostí pre mladých ľudí v Európe.Cieľom iniciatívy je posilniť zručnosti a zamestnateľnosť

Katalóg publikácií

 

Katalóg periodík

Najnovšie periodiká

 

Social Agenda 44 - Integrating refugees

Integrating refugees into EU countries' labour markets is both a challenge and an opportunity. Social Agenda n°44 explains why and highlights the need to accelerate and deepen the integration process. The new sense of urgency brought about by the refugee crisis could bring new light and extra impetus to addressing wider issues such as unemployment, skills matching, a diminishing workforce, poverty, gender inequality and other forms of discrimination. It also takes a look at the

Katalóg periodík

 

Právne predpisy

Právne predpisy

Na týchto webových stránkach nájdete informácie o právnych predpisoch Európskej únie upravujúcich problematiku zamestnanosti, sociálnych záležitostí a začlenenia v týchto oblastiach:

Úplné znenie právnych predpisov EÚ (smernice, nariadenia, rozhodnutia atď.) i iné úradné dokumenty (oznámenia atď.) nájdete na stránkach Eur-Lex .

 

    Zdieľať

  • Pridať na Twitter Pridať na Facebook Zdieľať na Google+