Navigačný riadok

Databáza dokumentov

Cieľom tejto databázy je sprístupniť dokumenty týkajúce sa politík EÚ v oblasti zamestnanosti, sociálnych záležitostí a začlenenia. Okrem dokumentov a správ o politike EÚ tu nájdete štúdie, prejavy a popisy projektov, ktoré Únia financuje.

Vyhľadávanie v databáze dokumentov

Rozšírené vyhľadávanie

Databáza dokumentov  

Katalóg publikácií

Najnovšie brožúry

 

Ocenenie Access City - Award 2015 Príklady najlepších postupov pri vytváraní bezbariérovejších miest v EÚ

Projekt Access City Award bol predstavený v roku 2010 s cieľom podporovať bezbariérovosť v mestskom prostredí pre rastúcu populáciu starších ľudí a osôb so zdravotným postihnutím v Európe.

Odvtedy sa každý rok do súťaže prihlásili mestá z celej Európy, každé z nich s nadšením a odhodlaním zlepšiť bezbariérovosť pre svojich

Katalóg publikácií

 

Katalóg periodík

Najnovšie periodiká

 

Social Agenda n. 41 - The skills imperative

Skills and vocational education and training: this is what n°41 of Social Agenda is all about. Tackling employment and social affairs from the skills angle helps connecting the world of education to that of the labour market and tackling the challenges the EU is presently facing in a new, pragmatic way - taking people's concrete needs as a starting point. This issue of Social Agenda will help you follow, and take part in, the making of the EU's future skills strategy

Katalóg periodík

 

Právne predpisy

Právne predpisy

Na týchto webových stránkach nájdete informácie o právnych predpisoch Európskej únie upravujúcich problematiku zamestnanosti, sociálnych záležitostí a začlenenia v týchto oblastiach:

Úplné znenie právnych predpisov EÚ (smernice, nariadenia, rozhodnutia atď.) i iné úradné dokumenty (oznámenia atď.) nájdete na stránkach Eur-Lex .

 

    Zdieľať

  • Pridať na Twitter Pridať na Facebook Zdieľať na Google+