Navigācijas ceļš

Dokumentu datubāze

Šajā datubāzē plašai sabiedrībai ir pieejami dokumenti par Eiropas Savienības politiku nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības jomā. Tajā atrodami ne vien ES politikas dokumenti un ziņojumi, bet arī pētījumi, runas un ES finansētu projektu apraksti.

Meklēt dokumentu datubāzē

Paplašinātā meklēšana

Dokumentu datubāze  

Publikāciju katalogs

Jaunākā brošūra

 

Access City - Award 2015 Labākās prakses piemēri ES pilsētu pieejamības veicināšanā

Access City Award programma tika izveidota 2010. gadā ar mērķi veicināt pieejamas pilsētvides veidošanu Eiropas augošajam gados vecāku cilvēku un personu ar invaliditāti skaitam.

Kopš konkursa ieviešanas brīža katru gadu tajā piedalās pilsētas no visas Eiropas, un katra no tām aizrautīgi un rūpīgi strādā, lai uzlabotu pieejamības iespējas gan to iedzīvotājiem, gan viesiem.

Publikāciju katalogs

 

Periodisko izdevumu katalogs

Jaunākais periodiskais izdevums

 

Social Agenda N°42 – Long term unemployment

For the long-term unemployed, the European Commission proposes a European framework for a pathway back to work, with a comprehensive assessment between 12 and 18 months of unemployment, a single contact person for all aspects of life and a contractual back-to-work agreement.  Social Agenda n°42 presents this proposal from several angles. It has similarities with the Youth Guarantee which, two years after its launch, has created focus and momentum. This issue of Social Agenda also

Periodisko izdevumu katalogs

 

Tiesību akti

Tiesību akti

Šajā vietnē atradīsit informāciju par Eiropas Savienības nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības tiesību aktiem šādās jomās:

Eiropas tiesību aktu (direktīvu, regulu, lēmumu utt.) un citu oficiālo dokumentu (paziņojumi utt.) visu tekstu atradīsit ES tīmekļa vietnē Eur-Lex .

 

    Kopīgot

  • Norādīt vietnē Norādīt vietnē Kopīgot vietnē “Google+”