Navigācijas ceļš

Dokumentu datubāze

Šajā datubāzē plašai sabiedrībai ir pieejami dokumenti par Eiropas Savienības politiku nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības jomā. Tajā atrodami ne vien ES politikas dokumenti un ziņojumi, bet arī pētījumi, runas un ES finansētu projektu apraksti.

Meklēt dokumentu datubāzē

Paplašinātā meklēšana

Dokumentu datubāze  

Publikāciju katalogs

Jaunākā brošūra

 

Access City - Award 2015 Labākās prakses piemēri ES pilsētu pieejamības veicināšanā

Access City Award programma tika izveidota 2010. gadā ar mērķi veicināt pieejamas pilsētvides veidošanu Eiropas augošajam gados vecāku cilvēku un personu ar invaliditāti skaitam.

Kopš konkursa ieviešanas brīža katru gadu tajā piedalās pilsētas no visas Eiropas, un katra no tām aizrautīgi un rūpīgi strādā, lai uzlabotu pieejamības iespējas gan to iedzīvotājiem, gan viesiem.

Publikāciju katalogs

 

Periodisko izdevumu katalogs

Jaunākais periodiskais izdevums

 

Social Agenda n. 41 - The skills imperative

Skills and vocational education and training: this is what n°41 of Social Agenda is all about. Tackling employment and social affairs from the skills angle helps connecting the world of education to that of the labour market and tackling the challenges the EU is presently facing in a new, pragmatic way - taking people's concrete needs as a starting point. This issue of Social Agenda will help you follow, and take part in, the making of the EU's future skills strategy

Periodisko izdevumu katalogs

 

Tiesību akti

Tiesību akti

Šajā vietnē atradīsit informāciju par Eiropas Savienības nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības tiesību aktiem šādās jomās:

Eiropas tiesību aktu (direktīvu, regulu, lēmumu utt.) un citu oficiālo dokumentu (paziņojumi utt.) visu tekstu atradīsit ES tīmekļa vietnē Eur-Lex .

 

    Kopīgot

  • Norādīt vietnē Norādīt vietnē Kopīgot vietnē “Google+”