Naršymo kelias

Europos sveikatos draudimo kortelė

Europos sveikatos draudimo kortelė

Kas yra Europos sveikatos draudimo kortelė?

Tai nemokama kortelė, suteiksianti jums mediciniškai būtinas, valstybės finansuojamas sveikatos priežiūros paslaugas laikinai viešint bet kurioje iš 28 ES valstybių, Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje ir Šveicarijoje tomis pačiomis sąlygomis ir kainomis (kai kuriose šalyse nemokamai), kaip ir toje šalyje apdraustiems asmenims.

Šias korteles išduoda jūsų vietos sveikatos draudimo institucija.

Pastabos:

  • Europos sveikatos draudimo kortelė nėra kelionės draudimo alternatyva. Šios kortelės turėtojams nekompensuojamos privačios sveikatos priežiūros paslaugos, atgalinio skrydžio į jūsų šalį bilietas, prarastas ar pavogtas turtas;
  • šios kortelės turėtojų gydymo išlaidos nepadengiamos, jei jie vyksta būtent gydytis;
  • ši kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų. Kiekvienos šalies sveikatos priežiūros sistema kitokia, todėl paslaugos, kurios jūsų šalyje yra nemokamos, kitoje šalyje gali kainuoti.

Dėmesio: kai jūsų įprastine gyvenamąja vieta tampa kita šalis, kad joje gautumėte medicininės priežiūros paslaugas, turėtumėte naudotis ne Europos sveikatos draudimo kortele, o S1 forma.


Parsisiųskite jūsų išmaniajam telefonui skirtą taikomąją programą „Europos sveikatos draudimo kortelė“.

Available on the App Store Get it on Google Play Download from Windows Store
Available on the App Store Get it on Google Play Download from Windows Store

 

  • Naudojimosi Europos sveikatos draudimo kortele 28 ES valstybėse, Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje ir Šveicarijoje vadovas.
  • Jame pateikiama bendroji informacija apie kortelę, pagalbos telefonų numerius, apmokamas gydymo paslaugas ir gydymo išlaidas, kur kreiptis dėl išlaidų padengimo ir su kuo susisiekti praradus kortelę.
  • Parengtas 25 kalbomis su galimybe lengvai pasirinkt kalbą.

Pastaba: kortelės negalima susikurti arba parsisiųsti.