Naršymo kelias

Dokumentų duomenų bazė

Šios duomenų bazės paskirtis – teikti visuomenei dokumentus, susijusius su Europos Sąjungos užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties politika. Be ES politikos dokumentų ir ataskaitų, joje rasite ir tyrimus, kalbas bei ES finansuojamų projektų aprašymus.

Paieška dokumentų duomenų bazėje

Išplėstinė paieška

Dokumentų duomenų bazė  

Leidinių katalogas

Naujausia brošiūra

 

Nauja socialinio dialogo pradžia

Atsižvelgiant į svarbų socialinio dialogo vaidmenį skatinant konkurencingumą ir sąžiningumą, didinant ekonominį klestėjimą ir socialinę gerovę, Europos Komisija siekia sustiprinti šį vaidmenį visoje ES. Daug dėmesio skiriama bendrai ES institucijų ir socialinių partnerių iniciatyvai „nauja socialinio dialogo pradžia“, kuria siekiama toliau stiprinti socialinį dialogą ES ir nacionaliniu lygmenimis..

Leidinių katalogas

 

Periodinių leidinių katalogas

Naujausias žurnalas

 

Social Agenda 45 - Skills: a new agenda

Social Agenda n°45 focuses on the recently adopted New Skills Agenda for Europe which supports training, learning, re-training and upskilling in order to better equip citizens for the labour market. The initiative brings clarity to the recognition of education systems, qualifications and skills across Europe, and ensures better skills profiles for third-country nationals.

This issue also highlights the action plan on the integration of third-country nationals, including

Periodinių leidinių katalogas

 

Teisės aktai

Teisės aktai

Svetainėje pateikiama informacijos apie Europos Sąjungos užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties teisės aktus šiose srityse:

Europos Sąjungos teisės aktų (direktyvų, reglamentų, sprendimų ir t. t.) ir kitų oficialių dokumentų (komunikatų ir kt.) nesutrumpinti tekstai pateikiami duomenų bazėje „Eur-Lex “.

 

    Siųsti draugams

  • „Twitter“ Skelbti „Facebook“ Bendrinti „Google+“