Navigatsioonitee

Dokumentide andmebaas

Käesoleva andmebaasi ülesanne on võimaldada juurdepääs tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse alast Euroopa Liidu poliitikat käsitlevatele dokumentidele. Lisaks ELi poliitikadokumentidele ja aruannetele leidub andmebaasis ka uuringuid, kõnesid ja ELi rahastatavate projektide kirjeldusi.

Otsi dokumentide andmebaasist

Täppisotsing

Dokumentide andmebaas  

Väljaannete kataloog

Viimane brošüür

 

Globaliseerumisega Kohanemise Euroopa Fond

Globaliseerumise ning üleilmse finants- ja majanduskriisi tõttu on tööhõive kogu Euroopas vähenenud. Käesolevas brošüüris käsitletakse Globaliseerumisega Kohanemise Euroopa Fondi (GEF), millest kaasrahastatakse toetusi ELi töötajatele, kes on jäänud töötuks suurettevõtte sulgemise, ulatuslike vallandamiste või ühes majandussektoris tootmise EList väljaviimise tõttu.

Väljaannete kataloog

 

Ajakirjade kataloog

Viimane ajakiri

 

Social Agenda n. 40 - EU economic policy in the making

Every year since 2010, between January and July, EU countries get together to examine each other's economic policies and agree on country-specific Recommendations. At a time when the EU demography is shrinking and technological change is accelerating, social investment is key to ensuring a sustainable crisis exit and future prosperity. The social partners therefore have a crucial role to play in EU economic governance – a fast evolving process, as this issue shows. Social

Ajakirjade kataloog

 

Õigusaktid

Õigusaktid

Sellelt veebisaidilt leiate teavet tööhõivet, sotsiaalküsimusi ja sotsiaalset kaasatust käsitlevate Euroopa Liidu õigusaktide kohta järgmistes valdkondades:

Euroopa õigusaktide (direktiivid, määrused, otsused jne) ja muude ametlike dokumentide (teatised jne) terviktekstid on kättesaadavad veebisaidil Eur-Lex .

 

    Jaga

  • Jaga Twitter´is Jaga Facebook´is Jagage Google+ vahendusel