Navigatsioonitee

Dokumentide andmebaas

Käesoleva andmebaasi ülesanne on võimaldada juurdepääs tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse alast Euroopa Liidu poliitikat käsitlevatele dokumentidele. Lisaks ELi poliitikadokumentidele ja aruannetele leidub andmebaasis ka uuringuid, kõnesid ja ELi rahastatavate projektide kirjeldusi.

Otsi dokumentide andmebaasist

Täppisotsing

Dokumentide andmebaas  

Väljaannete kataloog

Viimane brošüür

 

Uus sotsiaaldialoog

Võttes arvesse sotsiaalse dialoogi tähtsust Euroopa sotsiaalse mudeli jaoks, edendades konkurentsivõimet ja õiglust ning suurendades majanduslikku jõukust ja sotsiaalset heaolu, töötab Euroopa Komisjon selle nimel, et edendada sotsiaalset dialoogi kogu ELis. Nende jõupingutuste keskmes on ka ELi institutsioonide ja tööturu osapoolte uue sotsiaaldialoogi algatus, millega püütakse seda ELi ja siseriiklikul tasandil veelgi

Väljaannete kataloog

 

Ajakirjade kataloog

Viimane ajakiri

 

Employment and Social Developments in Europe - Quarterly Review - Autumn 2016

This review confirms the strengthening of employment growth in the EU observed over the last two and a half years. Employment increased in almost all Member States (except for Croatia, which registered a small decline, and in Finland where it stagnated). Unemployment is at its lowest rate (8.6%) since March 2009, with 1.6 million (0.7 pp) fewer unemployed people in the EU compared to last year.

Download data and charts:

Ajakirjade kataloog

 

Õigusaktid

Õigusaktid

Sellelt veebisaidilt leiate teavet tööhõivet, sotsiaalküsimusi ja sotsiaalset kaasatust käsitlevate Euroopa Liidu õigusaktide kohta järgmistes valdkondades:

Euroopa õigusaktide (direktiivid, määrused, otsused jne) ja muude ametlike dokumentide (teatised jne) terviktekstid on kättesaadavad veebisaidil Eur-Lex .

 

    Jaga

  • Jaga Twitter´is Jaga Facebook´is Jagage Google+ vahendusel