Cesta

Databáze dokumentů

V této databázi jsou k dispozici dokumenty, které se týkají politiky Evropské unie v oblasti zaměstnanosti, sociálních věcí a sociálního začleňování. Kromě strategických dokumentů a zpráv zde také naleznete studie, projevy a popisy projektů financovaných z EU.

Prohledat databázi dokumentů

Rozšířené vyhledávání

Databáze dokumentů  

Katalog publikací

Nejnovější brožura

 

Nový začátek pro sociální dialog

Na rozvoji a posílení sociálního dialogu v celé EU je založen evropský sociální model – hraje totiž rozhodující úlohu při podpoře konkurenceschopnosti a spravedlnosti a při zvyšování hospodářské prosperity a sociálního blahobytu. Tato brožura objasňuje, jak funguje evropský sociální dialog, a představuje zúčastněné strany a

Katalog publikací

 

Katalog periodik

Nejnovější časopis

 

Employment and Social Developments in Europe - Quarterly Review - Autumn 2016

This review confirms the strengthening of employment growth in the EU observed over the last two and a half years. Employment increased in almost all Member States (except for Croatia, which registered a small decline, and in Finland where it stagnated). Unemployment is at its lowest rate (8.6%) since March 2009, with 1.6 million (0.7 pp) fewer unemployed people in the EU compared to last year.

Download data and charts:

Katalog periodik

 

Právní předpisy

Právní předpisy

Na těchto stránkách jsou k dispozici informace o právních předpisech Evropské unie souvisejících s tématy zaměstnanosti, sociálních věcí a sociálního začlenění. Týkají se konkrétně těchto oblastí:

Plná znění evropských právních předpisů (směrnic, nařízení, rozhodnutí aj.) a další úřední dokumenty (např. sdělení) naleznete na internetových stránkách Eur-Lex .

 

    Sdílet

  • Přidej na Twitter Přidej na Facebook Sdílet na Google+