Cesta

Mikrofinancování Progress

Některé publikace mohou být k dispozici pouze v angličtině, francouzštině a němčině.

Nejnovější přírůstky

05/05/2015

Interim evaluation of the European progress microfinance facility  (05/05/2015)

Catalog N. :KE-01-15-336-EN-N

The evaluation serves as an interim evaluation of the European Progress Microfinance Facility, which aims to increase access to finance for microentrepreneurs, including the self-employed. It has a particular focus on, but is not restricted to, groups with limited access to the conventional credit market, such as female entrepreneurs, young entrepreneurs, entrepreneurs belonging to a minority group, entrepreneurs with a disability, etc.

This publication is available only in electronic format in EN.

05/12/2013

EaSI - Nový zastřešující program EU pro zaměstnanost a sociální politiku  (05/12/2013)

Catalog N. :KE-03-13-702-CS-C

EaSI, nový panevropský program pro zaměstnanost a sociální politiku, pomůže EU zajišťovat ucelenější politiku, podporovat pracovní mobilitu a poskytovat cílené mikrofinancování ohroženějším subjektům. EaSI slučuje PROGRESS, EURES a nástroj mikrofinancování PROGRESS do jednoho zastřešujícího programu a důrazem na sociální inovace pomůže účinněji vytvářet nová pracovní místa a udržitelný růst. Zjistěte jak.

Tato publikace je k dispozici v tištěném formátu ve všech oficiálních jazycích EU.

17/07/2012

Mikrofinancování Progress - Portréty podnikatelů  (17/07/2012)

Catalog N. :KE-32-12-231-CS-C

Evropský nástroj mikrofinancování Progress (mikrofinancování Progress), zahájený v roce 2010, má za cíl zvýšit přístup k mikrofinancování po celé Evropě. Mikrofinancování je důležitý nástroj pro povzbuzení růstu s cílem dát lidem, kteří by jinak takovou příležitost nedostali, šanci realizovat své podnikatelské ambice. Leták o mikrofinancování Progress poskytuje přehled způsobů, jak tato iniciativa podporuje zaměstnanost a sociální začleňování v Evropě, a podrobně uvádí, jak lidé mohou o mikroúvěr zažádat. Uvádí příběhy podnikatelů z celé Evropy, kteří již měli z mikrofinancování Progress užitek. Leták je k dispozici v tištěné podobě ve 22 úředních jazycích EU a v elektronickém formátu v irštině.

25/07/2011

Mikrofinancování Progress - Vytváření příležitostí  (25/07/2011)

Catalog N. :KE-31-11-168-CS-D

Evropská facilita mikrofinancování „Progress“ („mikrofinancování Progress“) je iniciativou EU, která má začínajícím i pokročilým podnikatelům usnadnit přístup k úvěru na financování malého podniku. Tato iniciativa podporuje zaměstnanost a sociální začleňování prostřednictvím podnikání a samostatné výdělečné činnosti v Evropě, přičemž je úzce sladěna se stávajícími nástroji na podporu mikrofinancování v Evropské unii. Tento leták o mikrofinancování Progress podává stručný přehled o tomto nástroji mikrofinancování, kdo z něj může těžit a jak se do něj lze přihlásit. Tento leták je k dispozici v tištěné podobě ve všech úředních jazycích EU.