Cesta

Mikrofinancování Progress

 • 05/05/2015

  Interim evaluation of the European progress microfinance facility

  The evaluation serves as an interim evaluation of the European Progress Microfinance Facility, which aims to increase access to finance for microentrepreneurs, including the self-employed. It has a particular focus on, but is not restricted to, groups with limited access to the conventional credit market, such as female entrepreneurs, young entrepreneurs, entrepreneurs belonging to a minority group, entrepreneurs with a disability, etc.

  This publication is available only in electronic format in EN.

 • 05/12/2013

  EaSI - Nový zastřešující program EU pro zaměstnanost a sociální politiku

  EaSI, nový panevropský program pro zaměstnanost a sociální politiku, pomůže EU zajišťovat ucelenější politiku, podporovat pracovní mobilitu a poskytovat cílené mikrofinancování ohroženějším subjektům. EaSI slučuje PROGRESS, EURES a nástroj mikrofinancování PROGRESS do jednoho zastřešujícího programu a důrazem na sociální inovace pomůže účinněji vytvářet nová pracovní místa a udržitelný růst. Zjistěte jak.

  Tato publikace je k dispozici v tištěném formátu ve všech oficiálních jazycích EU.

 • 17/07/2012

  Mikrofinancování Progress - Portréty podnikatelů

  Evropský nástroj mikrofinancování Progress (mikrofinancování Progress), zahájený v roce 2010, má za cíl zvýšit přístup k mikrofinancování po celé Evropě. Mikrofinancování je důležitý nástroj pro povzbuzení růstu s cílem dát lidem, kteří by jinak takovou příležitost nedostali, šanci realizovat své podnikatelské ambice. Leták o mikrofinancování Progress poskytuje přehled způsobů, jak tato iniciativa podporuje zaměstnanost a sociální začleňování v Evropě, a podrobně uvádí, jak lidé mohou o mikroúvěr zažádat. Uvádí příběhy podnikatelů z celé Evropy, kteří již měli z mikrofinancování Progress užitek. Leták je k dispozici v tištěné podobě ve 22 úředních jazycích EU a v elektronickém formátu v irštině.

 • 25/07/2011

  Mikrofinancování Progress - Vytváření příležitostí

  Evropská facilita mikrofinancování „Progress“ („mikrofinancování Progress“) je iniciativou EU, která má začínajícím i pokročilým podnikatelům usnadnit přístup k úvěru na financování malého podniku. Tato iniciativa podporuje zaměstnanost a sociální začleňování prostřednictvím podnikání a samostatné výdělečné činnosti v Evropě, přičemž je úzce sladěna se stávajícími nástroji na podporu mikrofinancování v Evropské unii. Tento leták o mikrofinancování Progress podává stručný přehled o tomto nástroji mikrofinancování, kdo z něj může těžit a jak se do něj lze přihlásit. Tento leták je k dispozici v tištěné podobě ve všech úředních jazycích EU.