Navigācijas ceļš

Neplānota ārstēšanās - Lielbritānija

Ārkārtas gadījumi

Zvaniet uz 999 vai 112 (ja situācija nav ārkārtēja, zvaniet uz 101)

Valsts veselības aprūpes dienesta (NHS) pakalpojums 111

Šis dienests sniedz medicīniskus padomus un iesaka, kurš vietējais pakalpojumu sniedzējs var jums palīdzēt vislabāk. Zvaniet uz 111, kad jums vajadzīga medicīniska palīdzība ātri, tomēr situācija nav tik nopietna, lai zvanītu uz 999.

Ārstēšanās un izmaksas

Ārsti

Zobārsti

Ārstēšanās Valsts veselības aprūpes dienesta (NHS) slimnīcā

  • Izņemot ārkārtējas situācijas, uz slimnīcu jūs nosūta ģimenes ārsts (terapeits), zobārsts vai acu ārsts. Ja jums ir derīga Eiropas veselības apdrošināšanas karte, vairums ārstniecisko procedūru NHS slimnīcās ir par velti. Atrodiet slimnīcu, kas ir tuvu jums.
  • Kā ārzemniekam, kam ir derīga Eiropas veselības apdrošināšanas karte, jums ir tiesības par velti saņemt visu klīniski nepieciešamo ārstēšanu. Tomēr minētā karte nedarbojas tad, ja ārstēšanās ir iepriekš plānota (tādas izmaksas šī karte nesedz).

Recepšu zāles

Ātrā medicīniskā palīdzība

  • Ja jums ir Eiropas veselības apdrošināšanas karte, neatliekamās medicīniskās palīdzības transports ir par velti.

Ātrās palīdzības helikopters

  • Nav informācijas.

Kompensācija

Apvienotajā Karalistē vairums ārstniecības pakalpojumu ir par velti, līdz ar to īpaša izdevumu kompensēšanas sistēma nepastāv.
Gadījumos, kad ir jāmaksā standartizēta maksa, piemēram, NHS noteiktā maksa par zobārstniecības pakalpojumiem, Apvienotajā Karalistē par to kompensāciju saņemt nevar. Kompensāciju nevar saņemt arī par ārstēšanos privātpraksēs.

Ja jums nācies samaksāt par ārstēšanu, pēc atgriešanās mājās sazinieties ar savas valsts veselības apdrošināšanas iestādi, lai pieprasītu kompensāciju.


    Kopīgot

  • Norādīt vietnē Norādīt vietnē Kopīgot vietnē “Google+”