Naršymo kelias

Nenumatytas gydymasis - Jungtinė Karalystė

Būtinoji medicinos pagalba

Skambinkite 999 arba 112 (jei skubios pagalbos nereikia, skambinkite 101)

Nacionalinės sveikatos priežiūros tarnybos numeris 111

Konsultacijos sveikatos klausimais ir patarimai, kur rasti geriausią vietos tarnybą, suteiksiančią jums reikalingą priežiūrą. Jei jūsų gyvybei gresia pavojus, skambinkite numeriu 999, o kitais atvejais, kai reikia skubios pagalbos, skambinkite numeriu 111.

Gydymas ir išlaidos

Gydytojai

Stomatologai

Gydymas ligoninėje (NHS)

  • Jei tai nėra būtinoji medicinos pagalba, gydymą ligoninėje skiria jūsų bendrosios praktikos gydytojas, dantistas ar optikas. Jei turite galiojančią Europos sveikatos draudimo kortelę, nacionalinės sveikatos tarnybos ligoninėse dažniausiai būsite gydomas nemokamai. Raskite artimiausią ligoninę.
  • Jei turite galiojančią Europos sveikatos draudimo kortelę, viešėdami JK turite teisę būti nemokamai gydomas visais atvejais, kai tai kliniškai būtina. Planuojamo gydymo išlaidos pateikus šią kortelę nepadengiamos.

Receptai

Greitoji pagalba

  • Būtino vežimo greitosios pagalbos automobiliu išlaidos padengiamos.

Oro greitoji pagalba

  • Informacijos nėra.

Kompensavimas

Jungtinėje Karalystėje gydymas dažniausiai nemokamas, tad kompensavimo sistemos nėra.

Standartiniais mokesčiais apmokestinamos paslaugos, pvz., nacionalinės sveikatos tarnybos stomatologų paslaugų mokesčiai, JK nėra kompensuojamos. Nekompensuojamas ir privatus gydymas.

Jei už sveikatos priežiūrą turėjote mokėti, grįžę į savo šalį susisiekite su savo nacionalinio sveikatos draudimo įstaiga ir reikalaukite kompensacijos.


    Siųsti draugams

  • „Twitter“ Skelbti „Facebook“ Bendrinti „Google+“