Navigācijas ceļš

Jauns dzīves cikls vecām riepām

2013. gada februāris

  Kravas automašīna izkrauj lietotās riepas otrreizējai pārstrādei © WIL AG    

Mazs riepu ražošanas uzņēmums Polijā ir apvienojis spēkus ar Austrijas pētniecības institūtu, lai izstrādātu videi draudzīgu risinājumu lietotām riepām. Šī abpusēji izdevīgā partnerība bija iespējama, pateicoties Enterprise Europe Network.

Polijas mazā uzņēmuma “Orzeł SA” prezidents Jaceks Ožels (Jacek Orzeł), kas pārdod riepas auto ražotājiem un gala lietotājiem, vērsās pie tīkla, meklējot videi draudzīgu un rentablāku risinājumu lietotu riepu izmantošanai.

Tīkla filiāle Ļubļanas Tehnoloģiju universitātē sazinājās ar Austrijas valsts pētniecības atbalsta institūtu “FFG”, kas pārsūtīja Ožela lūgumu “WIL AG”.

Šis mazais uzņēmums Vīnē būvē gatavas riepu otrreizējas pārstrādes rūpnīcas visā pasaulē. Šie divi uzņēmumi parakstīja vienošanos izveidot otrreizējās pārstrādes līniju Ožela uzņēmumā Polijā. Otrreizējās pārstrādes līnija tagad ir uzstādīta un darbojas, radot astoņas jaunas darbavietas.

“WIL” otrreiz pārstrādātos gumijas izstrādājumus tagad pārdod klientiem visā Eiropā, tostarp drošības paklāju ražotājiem un sporta arēnām.

“Mēs nebūsim vienīgie ieguvēji no “WIL” tehnoloģiskās zinātības, jo tā rada tirgu lietotām riepām,” saka Jaceks Ožels. Yediyar Isik, WIL AG izpilddirektors, arī ir gandarīts par jauno partnerību atzīstot, ka: “Mēs ceram strādāt kopā vēl daudzus gadus.”

Jaunā līnija spēj otrreiz pārstādāt līdz 15 000 riepu gadā. Šis skaits ir vairāk nekā 10 % no visām Polijā otrreiz pārstrādātām riepām.

 
 • Jauna dzīve vecām riepām ― noskatieties videoEnglish
 • Lai palīdzētu jums ieiet starptautiskā tirgū vai saņemt ES finansējumu, sazinieties ar tuvāko Enterprise Europe NetworkDeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolski pārstāvi
 • Kā iegūt finansējumu, lai jūsu uzņēmumu padarītu videi nekaitīgāku ― ES atbalsts ekoinovācijāmEnglish
  

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Uzņēmējdarbības un rūpniecības ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 06/03/2013 | Lapas sākums