Naršymo kelias

Naujas senų padangų gyvenimas

2013 m. vasaris

  Sunkvežimis iškrauna naudotas padangas perdirbimui © WIL AG    

Maža padangų gamybos įmonė Lenkijoje pradėjo dirbti kartu su Austrijos mokslinių tyrimų institutu, kad sukurtų ekologinį sprendimą dėl naudotų padangų. Ši abiem pusėms naudinga partnerystė tapo įmanoma dėl „Enterprise Europe Network“.

Lenkijoje veikiančios mažos įmonės „Orzeł SA“, parduodančios padangas automobilių gamintojams ir galutiniams naudotojams prezidentas Jacek Orzeł kreipėsi į tinklą ieškodamas ekologiško ir ekonomiškai efektyvesnio sprendimo dėl naudotų padangų.

Liublino technologijos universiteto tinklo filialas užmezgė ryšį su Austrijos nacionalinių mokslinių tyrimų paramos institutu FFG, kuris nukreipė „Orzeł“ prašymą į WIL AG.

Ši Vienoje įsikūrusi maža įmonė stato padangų perdirbimo gamyklas visame pasaulyje. Dvi bendrovės pasirašė sutartį sukurti perdirbimo liniją „Orzeł“ patalpose Lenkijoje. Perdirbimo linija dabar yra įrengta ir veikia, joje buvo sukurtos aštuonios naujos darbo vietos.

WIL įmonės perdirbtos gumos dalys parduodamos klientams visoje Europoje, tarp kurių yra saugos kilimėlių ir sporto arenų gamintojai.

„Mes ne tik pasinaudojome WIL praktinėmis technologijų žiniomis, jie taip pat padėjo sukurti naudotų padangų rinką“, – sako Jacek Orzeł. Yediyar Isik Wil AG generalinis direktorius, taip pat džiaugiasi nauja partneryste: „tikimės, kad dirbsime kartu daug metų.“

Naujojoje linijoje per metus galima perdirbti iki 15 000 padangų. Tai sudaro daugiau nei 10 % visų Lenkijoje perdirbamų padangų.

 
 • Naujas gyvenimas senoms padangoms – pažiūrėkite šį vaizdo įrašąEnglish
 • Norėdami pradėti tarptautinę veiklą ar gauti ES finansavimą, kreipkitės į artimiausią „Enterprise Europe Network“ atstovą
 • Kaip gauti finansavimą siekiant padidinti savo verslo ekologiškumą – ES parama ekologinėms naujovėmsEnglish
  

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Įmonių ir pramonės generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 06/03/2013 | Į puslapio pradžią