Naršymo kelias

Mikrokreditas padeda plėsti prekybą ekologiškomis prekėmis Airijoje

2013 m. balandis

Darrenas Grantas, ekologiškų produktų prekybos centro generalinis direktorius © „euronews“ 2013 m.

Gauti kreditą MVĮ vis dar gali būti sudėtinga, bet taip būna ne visada! Vienas Airijos verslininkas įrodė, kad visada galima rasti sprendimą, tiesiog reikia žinoti, kur jo ieškoti.

2008 m. Darrenas Grantas nusprendė įgyvendinti savo svajonę ir pradėti verslą - atidaryti ekologišką prekybos centrą Dubline, kuriame būtų parduodami vien ekologiški maisto produktai. Tačiau kaip ir daugeliui verslininkų, steigiančių MVĮ, jam reikėjo lėšų, ir šiek tiek atidžiau paieškojus jam pavyko!

Darrenas sužinojo, kad jam, kaip verslininkui, steigiančiam naują įmonę, kurioje dirba iki 10 žmonių, gali būti suteiktas 25 000 eurų finansavimas, skiriamas iš Europos investicijų fondo per tarpininkus.

Darrenas susisiekė su vienu iš šių tarpininkų, Airijos mikrofinansavimo svetaine „First-Step“, ir jam buvo suteiktas 25 000 eurų kreditas verslui pradėti. Darreno parduotuvė ir interneto svetainė susilaukė didžiulės sėkmės, ir 2010 bei 2011 m. ji buvo pripažinta geriausia mažos įmonės interneto svetaine Airijoje.

„Svetainė buvo sėkmingiausia bendrovės investicija ir iš jos gauta grąža gal 25 kartus viršijo investuotą sumą, - paaiškino Darrenas. - Mikrofinansavimo lėšomis įsteigta įmonė šioje srityje varžėsi su didžiausiomis tarptautinėmis bendrovėmis. Mes tapome lyderiais interneto svetainių srityje“.

Darrenas šiuo metu samdo aštuonis darbuotojus, turi visoje Europoje galiojantį registruotą prekės ženklą ir netrukus tikisi išplėsti savo veiklą internetu į Jungtinę Karalystę. Norint ir toliau sėkmingai veikti, jo teigimu, svarbiausia „galėti užtikrinti finansavimą plėtrai, rūpintis, kad interneto svetainė būtų dinamiška ir novatoriška, ir plėsti savo produktų pasiūlą Europoje“.

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 29/04/2013 | Į puslapio pradžią